Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafalpronar82a

rafalpronar82a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 08:52

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 Dzisiaj, 23:49
  •  

#2 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 09:39

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 Pomysł jest dobry pod warunkiem że wiesz jakie jest ciśnienie oleju w silniku przed zamontowaniem sprężarki i po jej zamontowaniu .Po prostu musisz zmierzyć ciśnienie i jeśli spadek nie będzie duży to twój pomysł jest OK.

#3 Share rafalpronar82a

rafalpronar82a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 10:59

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 tak tylko nigdzie nie można dostać takiego trójnika dzwoniłem do korbanków oni nie mają bo tłumaczyli ze to nie jest część zamienna byłem w pobliskicg sklepach grene itp mają tylko zwykłe trójniki kupiłem jeden i zawiozłem do tokarza do przeróbki jednak angielski gwint jest inny od naszego i nie niestety nikt nie ma takiej narzynki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kapol

kapol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 13:08

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 ja w mf 3080 miałem smarowanie wziente własnie z czujnika i nic się nie działo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 02 sierpień 2010 - 20:52

gdzie podłączyć smarowanie oleju sprężarki w ciągniku MF 3090 Poszukaj moze w zakładzie chydrauliki siłowej tam gdzie zakówają weze, napewno dobiorą, albo w sklepie motoryzacyjnym tam gdzie zakówają przewody chamulcowe, wustarczą chociaz 3 koncówki z odpowiednim gwintem i zespawac je do kupy i masz trujnik, kietys widziałem kilka mf z załozoną sprezarką to miały wezyki podłonczone gdzies pod czujnikiem cisnienia, chyba tam gdzie jest taka mała poktywa.