Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części)

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radziu1910

radziu1910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 lipiec 2010 - 14:38

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Witam mam małą prośbę nie wiecie gdzie można kupić części do BIZONA dynamica z 165 . Pomóżcie mi w wyborze czy mam kupic takiego dynamica czy lepiej zakupic sobie rekorda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Dzisiaj, 23:24
  •  

#2 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 31 lipiec 2010 - 16:12

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Pewnie w składnicach maszyn są części do dynamica. co do wyboru dynamic czy rekord to zależy ile hektarów ma kosić ten kombajn?
red power

#3 Share mati5457

mati5457

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane.

Napisany 31 lipiec 2010 - 18:11

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) no mnie też interesował dynamic ale jednak z braku czesci w mojeje okolicy i jej regionie zdecydowalismy sie na inna inwestycje ale to za rok ;) tez mialem brac rekorda ale zobaczyłem dynamica ktory jest duzo wydajniejszy to bylem na niego napalony wkoncu jakis komfort w nim jest pozdrawiam:)

#4 Share piotrekzlot

piotrekzlot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 20:17

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) ja bym się też dołączył z prośbą o wskazanie miejsca zakupu części tych nietypowych bo znaczna większość to pasuje od naszych rekordów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 25 listopad 2012 - 11:40

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Witam polecam ten sklep http://www.agrofarm....zon-dynamic,62. Zadzwoń do nich a na pewno znajdziesz potrzebne części do swojego bizona

#6 Share keyzer

keyzer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:głaskanie kamieni

Napisany 29 listopad 2012 - 10:06

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Mam sklep z częściami i szczerze odradzam zakup dynamica. Części do tego kombajnu jest bardzo mało dostępnych. często ludzie sprzedają te kombajny, nawet z niewielkimi przebiegami bo po prostu te kombajny w żniwa stoją i czekają na części. Te części które da się znaleźć bywają droższe od zachodnich.
Jeśli ktoś się napalił to niech kupi rekorda albo claas czy NH.

#7 Share piotrekzlot

piotrekzlot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 grudzień 2012 - 21:41

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) A ja proponuje ten kombajn, dlatego że są to dobre techniczne kombajny, wydajne np. do kukurydzy, cenowo niskie ,długa rura wysypu, gardziel długa, silnik z reguły rekord, skrzynia rekord, zwolnice też, elementy hydrauliki też, łożyska także pasują, może być problem jeśli chodzi o system omłotu, ale tego nie wiem, z tego co wiem trochę jest tam części z claasa. Według mnie jest to kombajn w którym nasi inżynierowie wzięli dobre to co z claasa i new holland, rekord i wrzucili w dynamica, klawisze na panewkach drewnianych. Te kombajny, które widziałem 2 szt w żniwa nie stały, jeden ma na liczniku 1900 mth i bardzo był zaniedbany

Edytowany przez Marcin91, 21 grudzień 2012 - 22:55.
literówki, chaotycznie napisany post

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 15:04

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części) Dynamic to bardzo fajny kombajn ale niestety najnowsze sztuki mają już ponad 12 lat i niestety zaczynają się psuć coraz bardziej a części do nich nie ma praktycznie żadnych poza uniwersalnymi typu łożyska czy pasy. A z rekorda za wiele rzeczy nie pasuje.