Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzenie w C-360

152 odpowiedzi na ten temat

#61 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 18:35

Siedzenie w C-360 Z fotelem od ciężarówki to dobry pomysł,tylko że lepszy będzie mechaniczny.
Z tego względu że sprężarka musiała by być załączona cały czas.Taki fotel przeważnie jest po stronie pasażera w ciężarówkach.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siedzenie w C-360 Dzisiaj, 07:00
  •  

#62 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 19:08

Siedzenie w C-360 A jaki masz budżet ?
W rolnictwie siła!!! :)

#63 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 19:54

Siedzenie w C-360 Pneumatyczny nie musi byś podłączony pod sprężarkę.U mnie w pracy jest NH TS100 i on nie ma pneumatyki a siedzenie jest pneumatyczne. Pod siedzeniem zamocowana jest oryginalnie mała sprężareczka która jest sterowana małym przyciskiem.

Edytowany przez grzesiu09091987, 21 sierpień 2011 - 19:55.

#64 Share fliegl

fliegl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:10

Siedzenie w C-360 Takiego z małą sprężareczką na złomie za 300zł to raczej nie kupi.

#65 Share stajniaomega

stajniaomega

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:05

Siedzenie w C-360 Kasa jest, ale nie dam więcej niż 800zł. W 360 z turem mam stare siedzenie z FMR KUNÓW i to siedzenie choć ma 27 lat to jest naprawdę wygodne. A do tej 360 bez tura chcę jakieś z większym oparciem.

#66 Share Jarecki94

Jarecki94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,gry
    Ogólnie wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 10 kwiecień 2012 - 09:18

Siedzenie w C-360 Witam
Musze kupić dziadkowi nowe siedzenie i mam mały dylemat w wyborze.Jest ich dużo tylko nie wiadomo jak z wygodą ich.Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy takim http://allegro.pl/ro...2260088716.html a takim http://allegro.pl/si...2244037340.html .Chciałbym abyście koledzy wypowiedzieli się które lepiej kupić.Które jest lepsze i wygodniejsze.Z góry dzięki za pomoc :)

#67 Share jaroweres

jaroweres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 09:59

Siedzenie w C-360 Siema
Jak już musisz kupić takie siedzenie to radze żebyś kupił sobie to dzielone bo jest wygodniejsze i tak się cztery litery nie spocą w lecie:)
i życie toczy sie dalej.........

#68 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 10:11

Siedzenie w C-360 Te wszystkie nowe siedzenia mają taki małe siedziska że masakra :)

#69 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 10 kwiecień 2012 - 11:28

Siedzenie w C-360 Najchodliwszym siedzeniem na chwile obecną z naszej odferty jest takie siedzenie:

http://farmexpert.pl...rodukt3651.aspx

czyli wnioskując po popularności - musi byc wygodne :)
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

#70 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 10 kwiecień 2012 - 11:54

Siedzenie w C-360 jarecki94, w swoim 3p mam to drugie, nie dzielone, nie powiem żeby było ciasne, ale narzekam na to, że się nie ugina pod ciężarem ciała, tzn. ugina się, ale słabo i przez to jazda po nierównych łąkach to masakra.......

Siema
Jak już musisz kupić takie siedzenie to radze żebyś kupił sobie to dzielone bo jest wygodniejsze i tak się cztery litery nie spocą w lecie:)

co do wygodności to trudno mi powiedzieć, ale jeśli chodzi o spocenie "czterech liter w lecie" to nie ma żadnej różnicy, czy będzie to siedzenie jedno- czy dwuczęściowe, bo siedzisz na tyłku, a nie na plecach. i w jednym i w drugim przypadku z tym pokryciem to masakra, cienkie spodenki wiadomo- będą mokre, chyba, że podłożysz sobie jakąś poduszkę:)
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Jarecki94

Jarecki94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,gry
    Ogólnie wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 10 kwiecień 2012 - 13:07

Siedzenie w C-360 RolniczkazZawad No jak "cztery litery" pocić się będą to jakąś poduszkę trzeba będzie wozić ze sobą :D
Ale to dziadkowego to on będzie nim więcej jeździł to coś wymyśli :P
U siebie mam oryginalne obszyte i się "cztery litery nie pocą" a w tych nowych to właśnie nie wiem jak jest.

Dziękuje wszystkim za cenne rady teraz muszę trafi takie żęby było naprawdę wygodne.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)

Edytowany przez Jarecki94, 10 kwiecień 2012 - 13:11.

#72 Share Damian0218

Damian0218

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 21:03

Siedzenie w C-360

Najchodliwszym siedzeniem na chwile obecną z naszej odferty jest takie siedzenie:

http://farmexpert.pl...rodukt3651.aspx

czyli wnioskując po popularności - musi byc wygodne :)

To nawet siedzenie nie jest, tyłek się poci, a po roku, może dwóch cały spód urywa się, wiem bo miałem w moim C-330M, jak już coś to proponuję brać siedzenie jednoczęściowe!

#73 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 10 kwiecień 2012 - 22:08

Siedzenie w C-360 A czego tu wymagać jak to wszystko chińskie lub hinduskie.Jakość jest straszna,jak sprzedawcy mogą reklamować jeszcze takie buble?
Czemu nie mówicie co jest gdzie wyprodukowane?Liczy się tylko zysk
Ja mam w swojej C 360 z 1984 oryginalne,wygodne siedzenie.Radzę takiego poszukać,choćby na allegro lub u handlarzy

#74 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 18:32

Siedzenie w C-360 A jak mogą sprzedać inne siedzenia skoro nikt ich na chwilę obecną nie produkuje w kraju?

Sam szukałem krajowego siedziska i co jedynie mogłem znaleźć stare oryginalne, z grzybem i wytarciami na szrocie.

Tu już nie chodzi o zysk, tyle co o dostępności. Zakupiłem jednoczęściowe, może i chińskie, alternatywy bez kombinowania nie było - działa.
W rolnictwie siła!!! :)

#75 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 12 kwiecień 2012 - 08:22

Siedzenie w C-360 @Jarecki94
Sam kiedyś stałem przed takim dylematem (fakt kupowałem do 330 ale to te same siedzenia). Kupiłem to dzielone, i co tu dużo mówic, szału nie było, choc przy tym nie dzielonym pewnie bedzie podobnie. Fakt wygodniejesze trochę do metalowego które miałem wcześniej, ale spodziewałem się więcej. Siedzenia te mają napewno 2 duże wady, pierwsza to taka którą już wymieniła @RolniczkazZawad, czyli siedzenie jest dośc mało elastyczne, czyli słabo działa jego amortyzacja i nawet przy ustawieniu na naniższą wagę i przy mojej wadze(85kg) czuło się to w tyłku. druga wada to siedzi się strasznie wysoko(choc nie orientuje się jak było przy orginalnych siedzeniach grammera) no ale nawet ja człowiek nie mały miałem problem z dostaniem do pedałów. Trochę mi zeszło zanim ogarnołem to siedzenie ale po małych udoskonaleniach idzie wytrzymac ;) Więc wydaje mi się, że to żadna róznica które wezmiesz. A co do tego, że nie ma innych, cóż zawsze możesz sobie kupic Grammera tyle, że tam ceny to są ok 1000 zl. ;)

#76 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 09:19

Siedzenie w C-360 zaskoczę Cie @micki -te wszystkie w.w. linki do "taboretków" to właśnie "typ Grammera" jak podaje ciapkowa instrukcja- poprzednikiem było siedzenie znane z U-28 czyli mocowane na resorze-swoją drogą niezwykle wygodne jeśli praca w nim nie przekracza 3-4 godzin, a to dlatego że oprócz tłumienia góra-dól kompensowało również ruchy boczne;)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#77 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 10:10

Siedzenie w C-360 Kolego to jest twoje lub dziadkowe miejsce pracy więc nie żartuj i nie pokazuj czegoś co kosztuje 200-300 zł. To nie realne aby na tym można było siedzieć nie mowie o pracy. Słabo dbasz o dziadka.

#78 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 12 kwiecień 2012 - 15:04

Siedzenie w C-360 Kolego @ahme999 http://moto.allegro....2241332809.html tutaj masz orginalne siedzenie Grammera,firmy Grammer a nie typ grammer. więc chyba jest różnica w porównaniu do tych u góry ;) Chocby cena. :) Co do siedzeń miskowych fakt jakoś strasznieniewygonde nie były i napewno lepiej tłumiły nierówności, problemem był brak oparcia, co powodowało własnie po paru godzinach pracy, że Cię srasznie kręosłup bolał.
p.s @ ahme999: miki nie micki ot taki drobny szczegół ;)

#79 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 16:56

Siedzenie w C-360 Pardon @miki -zwracam honor za te przekręcenie :) jednak tysiąc zeta za taki stołek na którym jest choćby i ręcznie naklejana plakietka GRAMMER to jak dla mnie co najmniej rozrzutność :D
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 12 kwiecień 2012 - 17:50

Siedzenie w C-360 Szczerze to za to siedzenie Grammera co jest w linku to bym nie dal 1000 zł. Jak dla mnie nie ma zbyt wielkiej róznicy w budowie od tego za 200 zł. Wiem ze niektórzy mnie wyśmieja ale takie jest moje zdanie :)
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf