Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzenie w C-360

152 odpowiedzi na ten temat

#41 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 14:21

Siedzenie w C-360 :) no chodzi mi ze jak naciskam na przycisk od rozrusznika to 0 reakcji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siedzenie w C-360 Dzisiaj, 17:24
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 sierpień 2010 - 14:40

Siedzenie w C-360 No to sprawdź czy Ci się kabel od przycisku rozruchu nie obluzował i nie spadł. A jak włożysz bezpiecznik to zapala?

#43 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 18:03

Siedzenie w C-360 no jak zmienie bezpiecznik to wszystko okey. dzis bronowalem i bezpiecznik sie nieprzepalil wiec niewiem oco chodzi. Przy obrobieniu 1,2ha nabilo mi 2mth. To dobrze ?

#44 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 19:03

Siedzenie w C-360 Jakiś pseudo elektryk robił ci instalacje.
Zrobił rozruch "po bezpieczniku".

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#45 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 08:17

Siedzenie w C-360 ale dlaczego tylko czasami go przepala ??I tak mam zamiar zamontowac alternator bo widzialem ze jest zalozona pradnica a z tego co wiem to ona niedaje pradu. A co to licznika mth to dobrze chodzi ?

#46 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 08 sierpień 2010 - 09:05

Siedzenie w C-360 Co do siedzenia, jeśli masz stare typu ,,GRAMMER'' to wciśnij siedzenie do wymaganej odległości i zmierz ile cm jest od rolek do końca szyny [ odbojników gumowych ] i gdy odległość między nimi wynosi np. 20cm to docinasz dwa kołki ( np. 20x3cm ) i wsadzasz między wyżej wymienione Rolki i końcówkę szyny i możesz się cieszyć stałym siedzeniem.
Co do licznika mtg tam elektryk nic nie mógł pokombinować ponieważ nie ma tam elektroniki. Jest to tak: przekładnia obr. > linka obrotomierza (nie pamiętam dokładnej nazwy ) obrotomierz.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 sierpień 2010 - 12:05

Siedzenie w C-360 Licznik chodzi Ci dobrze, a co do bezpiecznika znajdź dobrego elektryka, bo chyba sam tego nie zrobisz.

#48 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 14:59

Siedzenie w C-360 traktor i tak mam zamiar oddawac do mechanika bo cieknacy olej doprowadza mnie do szalu. Wlalem ostatnio 10l to po orce juz tego niebylo :F.

A czego ten bezpiecznik sie pali i to tylko czasami i podczas jeszcze jady ? Przecierz rozrusznik nie jest uzywany

#49 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 15:23

Siedzenie w C-360 Jak już ktoś wcześniej napisał.
Oddaj do elektryka bo sam tego nie zrobisz.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#50 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 18:19

Siedzenie w C-360 Dzis zrobilem zdjecie tego miejsca z kad tak cieknie :

http://img202.images...dsc00093ub.jpg/
http://img814.images...i/dsc00092.jpg/

I trzeba sciagac kabine zeby to zrobic ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 08 sierpień 2010 - 20:14

Siedzenie w C-360 Cieknie z pod wałka na którym osadzony jest pedał sprzęgła i hamulców... Ja podczas malowania( miałem wszystko rozebrane) pościągane skrzynki na akumulatory i ściągnięte wszystkie "pedały" to normalnie wywaliłem stary uszczelniacz założyłem nowy i jak ręką odjął już dłuższy czas jest z tym spokój. Jeszcze tak dobraliśmy podkładki pod "pedały" żeby wałek miał jak najmniejsze luzy wzdłużne.Co do kabiny to zależy jaką masz ale myślę że nie ma takiej potrzeby.Ściągasz pedał i skrzynkę na akumulatory i dalej to już nie powinno być problemu.

Jeśli piszę coś nie tak to proszę kolegów o poprawienie mnie ponieważ robiliśmy to już dawno i mogło mi coś umknąćDodany obrazekDodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#52 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 20:42

Siedzenie w C-360 kurde bo tamtędy olej za***prza jak nie wiem :) jak postoi chwile na betonie to odrazu pod nim plama :F

#53 Share deluss

deluss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 18:21

Siedzenie w C-360 Mam pytanie do uzytkownikow c360. Gdzie macie podpieta mase przednich lamp ?

#54 Share Mateusz89

Mateusz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:29

Siedzenie w C-360 Witam! Podpinam sie pod wątek, kupiłem nowe siedzonko, jednoczęściowe w grene, do mojej 60-tki, wydawało mi sie że będzie dobre, okazało się jednak ze jest za wysokie...;\ tutaj mam pytanie czy wpadł ktoś na pomysł jak obniżyć mocowanie fotela? w oryginalnym miejscu raczej nie da rady ze względu na przewody do szybkozłączy. Stare było już totalnie zmasakrowane, rzeźbione przez rzeźników i nawet nie miałem już ochoty go poprawiać... Ogólnie wykonanie fotela jest w miarę tylko zbyt wysoka pozycja;/

#55 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:01

Siedzenie w C-360 moze zmien przewody na gomowe i pusc obok

Polska B

#56 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:04

Siedzenie w C-360 Przy siedzeniu po bokach powinny byc dwa pokretla, poluzuj je i nacisnij siedzenie powinno sporo sie obnizyc i zakntruj pokretlami.

Edytowany przez MAT912, 04 styczeń 2011 - 13:05.

#57 Share Mateusz89

Mateusz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:14

Siedzenie w C-360

moze zmien przewody na gomowe i pusc obok

to nie jest zbyt dobre rozwiązanie, gdyż z "plecaka" wystaje króciec który przeszkadza przy tym rozwiązaniu, zmiana przewodów na gumowe niewiele zmieni, poza tym przy wzroście ciśnienia wąż ma tendencje do :prostowania się" więc musiałbym zmienić umiejscowienie szybkozłączy. Mam drugie oryginalne siedzenie przy "raczku" ale ono też jest zbyt wysokie a przy moim wzroście po dłuższej pracy bolą nogi które wiszą nad podestami... Popełniłem błąd przy zakupie i nie zmierzyłem wysokości podstawy siedzenia, są już ślady montażu więc zwrot odpada. do MAT912 niestety nie ma tam takich pokręteł;/

#58 Share stajniaomega

stajniaomega

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 16:57

Siedzenie w C-360 Panowie, potrzebuje nowe siedzenie do 360. Chodzi mi o to żeby było wygobne tzn. wytrzymało moje 110kg. Mam fotel który na naszych polskich drogach bije o podstawę. Kilka dni żniw i na chorobowe by trzeba iść. Ma ktoś fotel z "Agrolica" Lubień Kuj. ??? Chciał bym go kupić ale nie wiem czy sie nie nadzieje..... podsuńcie jakimś adresem bądz nazwą dobrego i pewnego sklepu. pozdro

#59 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 17:23

Siedzenie w C-360 Co byś kolego powiedział na fotel od samochodu ciężarowego np jakić MAN czy DAF najlepiej pneumatyczny może warto poszukać na szrocie czegoś takiego;) za 300 pln powinieneś coś kupić w tym stylu;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 17:35

Siedzenie w C-360 Tez bym wolał używane pneumatyczne niż nowe na sprężynach.Po wymianie w MTZ na takie to nawet ciągnik polubiłem.