Polecane posty

wojtek123    0

Witam

 

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

 

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

Po prostu zmniejsz napięcie sprężyn stosownie do swojej wagi i będzie git :(


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Pewnie jeszcze masz przyzwyczjenie ze starego siedzenie gdzie pewnie siediales juz na samej zabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek123    0

stare też było wysokie bo bo było od jakiegoś samochodu.

 

A może mi ktoś podać jaka jest odległość od siedzenia do mostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2120

Witam. Mam taki problem tapicerka od siedzenie grammer nie daję się już do niczego. Nie wiem czy muszę kupić nowe siedzenie czy są jakieś pokrowce czy obicia? Proszę pilnie o odpowiedż,

O to foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja taki podobny fotel dałem do obszycia. I jestem z tego zadowolony :rolleyes:


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

najlepiej podrzucić to siedzenie do jakiegoś tapicera, wstawi nową piankę i obszyje materiałem, będzie ok. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

Ja kupiłem pokrowiec z gompką nie pamietam ile zapłaciłem ale niewiele sprawdza się naraźe spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

A ja żyje już trochę na tym świecie i z czymś takim jak 'gompka' się nie spotkałem. :rolleyes: Nie oglądaj się za nowymi siedzeniami, bo to chłam jak nie wiem. Sto razy lepiej jest wsadzić gąbkę z pokrowcem na stare i wozić przez następne X lat. :blink:


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Pewnie, że można dać gąbkę i to jest groszowa sprawa a te stare siedzenia to mocne teraz jak robią to takie dziadostwa że troszkę się pojeździ i po siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Witam mam takie pytanko czy do c-360 można założyć takie siedzenie obracane żeby było można się obrucić do tyłu i coś robić bo kupiłem przyczepe samozaładowczą i to normalne siedzenie się nie sprawdza a styłu mam umocowany rozdzielacz. Z góry dzięki za odpowiedzi.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

A czy można założyć obracane siedzenie do c-360 takie żeby się obracało do tyłu


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a od ostrówka czy innej koparki nie da rady założyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Jeśli nie aasuje od ostówka to albo można troche przerobić mocowanie aby pasowało albo do normalnego zamontować jakąś obrotnice ale myśle że najłatwiej było by założyć od ostrówka.cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

oczywiście że można tylko to wymaga trochę sprytu myśle że siedzenie od białoruśki było by dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

szkoda kasy na tapicera - sam to zrobisz-kupisz trochę dermy lub podobnego materiału i do dzieła szkoda kasy -co dnowego siedzenia nie warto bo te nowe to lipa i drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek123    0

Ja kupiłem nowe siedzenie, lipa konkretna, już po 3 miesiącach pękła ta niby skóra i do tego się za wysoko siedzi a jeszcze operować turem to trzeba się poprzeginać. Jedyny plus to jazda po drogach przy dużej prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deluss    0

Niejestem zbyt wysoki i czasami mam problem w c360 poniewaz fotel idzie caly czas na sama gore. Probowalem krecic ta śruba ale to nic niedalo. MOzna cos jeszcze zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

można zajrzeć czy nie ma włożonych dystansów pod siedzenie całą tą dolną podstawkę czy nie da się jej niżej przykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deluss    0

wlasnie tam ida jakies przewody. jakby niebylo tej podstawki to bylo by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2036

Tą śrubą regulujesz tylko "twardość" ustawiasz to do swojej wagi.Jeśli chcesz obniżyć to faktycznie pewnie tylko te rurki co jest przykręcone siedzenie skrócić ale nie wiem czy nie będą zawadzać rurki od szybkozłączywink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agi
      Witam
      jak w temacie: 
      co sądzicie o tym zetorku zamiast c 360 do ok 30 ha na ciężkich glinach, chodzi o stosunek masy  ciągnika (mniej niż 3 tony) do udźwigu wiecej niż 1500 kg.. wiadomo
      do tego koszty i komfort żeby się dało wytrzymać,naped 4x4
      https://www.olx.pl/oferta/zetor-4x4-zetor5748-oryginal-CID757-IDyXOkx.html#1eb0c561ee
      zetor 5748
      Alternatywy
      ciągnik fiat jak 666 czy inne podobne parametry jednak droższe części np. sprzęgło wom z 5 tys, a zetor z 2 tys..
      ten zetor https://www.agrospis.pl/ciagniki/zetor-5711/opinie
      http://www.tractordata.com/farm-tractors/001/7/6/1763-zetor-5711.html
      ps szoda że nie ma  4-ro cylindrowy silnik perkinsa w zetorach https://www.agrofoto.pl/forum/topic/33045-zetor-z-silnikiem-perkinsa/ :-( 
      chyba że zetor 7048A 
      lub ten zetor http://www.tractordata.com/farm-tractors/009/9/2/9928-zetor-major-ht-55.html
      http://www.tractordata.com/farm-tractors/006/4/8/6480-new-holland-boomer-4055.html
      http://www.tractordata.com/farm-tractors/000/7/7/771-massey-ferguson-275.html
       
      koszt 20-30 tys
    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj