Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 15:12

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Witam wszystkich ! Pomóżcie mi rozwiązać problem jaki mnie dręczy od kilku dni a więc jaki ciągnik wybrać czy Deutz Fahr agrotron k 420 czy Claas arion 430.
Ciągnik miał by pracować na 50 ha najbardziej w pracach łąkowych( prasowanie, wożenie przyczepą samozbierająca, transport, koszenie i prace polowe oprócz orki).
Dealer zaproponował mi takie cenny:
Claas arion 430, 160 tyś netto
Deutz Fahr agrotron k 420, 181 tyś netto

Napiszcie mi czy różnią się te ciągniki oprócz cenną. Jak spalanie, itd.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Dzisiaj, 19:50
  •  

#2 Share grzechqp

grzechqp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 16:41

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 napisz jeszcze w jakim wyposażeniu są te ciągniki

#3 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 30 lipiec 2010 - 17:39

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Arion jest o 20 tys tańszy a to jest argument,deutz to znana firma ale powtarzam się ma bardzo małą pojemność tylko 4038 cm3.Najlepiej się przejedź jednym i drugim a potem decyduj. :D
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#4 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 18:16

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 a jakim bedziesz oral? i z jakim plugiem?

#5 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 18:32

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Tego DF to porównuj z Arionem ale w wersji Cis, a jeśli ma jeszcze chodzić w transporcie to można by się pokusić o QUADRACTIV i wtedy dopiero dostaniesz właściwą cenę za tej klasy ciągnik czyli powyżej 200tys :D
Cis ma lepszą hydraulikę, lepszą obsługę WOMu, dodatkowe konie, lepszy podnośnik, także warto dopłacić.

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 18:32

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 jeśli masz pieniądze to dołóż i będziesz miał DF traktor mocny wygodny i silnik mocny i oszczędny a w dodatku może być zasilany Biodieslem 100%.
red power

#7 Share Borubar

Borubar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 19:59

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Libero masz racje że może źle porównuje claas'a z df ale 115 km w zupełności mi wystarcza, ale co do wałka i wydajności hydrauliki i podnośnika mogło być lepsze. QUADRACTIV można by pomyśleć, lecz nie jestem zorientowany jak cenna wygląda. Ogólnie to bardziej jestem za DF jest mniejszy i lżejszy co w moim wypadku jest zaletą bo do ciężkich prac go nie potrzebuje. Mój ojciec jest bardziej za Claas'em gdyż jest tańszy, ale parametry gorsze. Do orki mam New Hollanda 120 km 6 cylindrowego i ciąga 5 zagonową uni.
Czekam na więcej sugestii w celu dokonania wyboru ciągnika. Dziękuje za dokonane już wypowiedzi.

#8 Share PrzemekFarmer

PrzemekFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 16:17

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 Ja wybrałem claasa i pod koniec pażdziernika ma być:huh: mój model to właśnie 430cis i ma wszystko co może mieć oprócz przedniego tuza:) również będzie orginalny tur FL120 z łyżką,krokodylem(to polskie) a orginalny będzie wbijak do bel i przedłużka do tura że podniesie belę na wysokość 7,30 metra. cena tego wszystkiego to 300tyś złoty. jego konkurenci to byli DF,MF i JD. DF jakiś taki bez ikry był jak jezdziłem a Claas na demo tour tylko furczał:blink: pozdrawiem i mam nadzieję że pomogłem:)

#9 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 16:36

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430

również będzie orginalny tur FL120 z łyżką,

oryginalne Tury to tylko w Polsce robią :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share PrzemekFarmer

PrzemekFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 18:02

Deutz Fahr agrotron k 420 vs Claas arion 430 znaczy się tury Claasa to nic innego niż MX http://www.agro-eko....x_folder_PL.pdf

Dodaj odpowiedź