Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 22:19

Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach? Mam prasę już 3lata, przy zakupie w ziołem tak że opcje to owijania Bel siatka. Niestety By owinąć bele siatką trzeba chwytać sznurek i go ciągnąc by bela zaczęła się owijać. Możecie mi poradzić jak można to zmechanizować??
Z góry wielkie dzięki pzdr :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach? Dzisiaj, 15:42
  •  

#2 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 05:04

Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach? W welgerze mam uruchamianie siatki przy pomocy elektromagnesu, ale orginał to droga sprawa<500 zł>,możesz spróbować z elektromagnesem od rozrusznika. Innym rozwiązaniem jest siłownik pneumatyczny, wykombinowany gdzieś ze złomu.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach? Dzisiaj, 15:42
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 30 lipiec 2010 - 08:14

Jak Udoskonalić Zastosowanie Owijania Bel Siatka w prasie Melal fach? Ja mam załozony silownik elektryczny w aparacie.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.