Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny.

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ignas5340

ignas5340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 20:25

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. Wiatm! Mam nadzieje ze moze ktoś mi pomoże;/
Wczoraj wymieniałem żarówkę w zetorze u góry z tyłu, i gdy juz wymieniłem i po skręceniu lampy włączyłem górne światła prawdopodobne doszło jakimś cudem do zwarcia. Wszystkie światła działają oprócz tych u góry. Nie dochodzi do nich prad, nagrzewnica i radio równierz nie działają. Sprawdzałem bezpieczniki, są w całości, nawet ten przy radiu. Nie wiem kompletnie co sie stało, kable są w porządku, kontrolka na panelu obok włącznika wycieraczek nie świeci po tym incydencie.

Nie znam sie na elektryce zbytnio i prosze was o pomoc, moze ktoś wie co mogło sie stac, moze jakis przekaźnik sie spalił czy coś, nie mam pojecia.
Pomocy!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Zetor 5011 świeżo sprowadzony z Niemiec I właściciel pełna dokumentacja

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Zetor/ ZTS
  • 18500.00 PLN
  • 13 lis 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. Dzisiaj, 21:20
  •  

#2 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 20:28

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. napisz jeszcze czy działa ci lampka w oświetleniu w kabinie

#3 Share ignas5340

ignas5340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 20:36

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. właśnie zapomniałem dopisac... Nie działa! Kompletnie jestem w kropce, znajduje sie tam jakiś bezpiecznik czy coś??

#4 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 20:45

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. napisz czy twój zetor ma nową maske czy starą jak nową to powinien być przekaźnik pod dachem od strony sterowania możesz nasłuchiwać lekkiego pyknięcia jak przekręcisz kluczyk a jak starą mache to powinien być pod konsolom od strony przodniej szyby jest tam ich albo 5 lub 6 pierwszy był od świateł z przodu od wentylatorów mogą być chyba te ostatnie najlepiej to włącz sobie kluczyk i po kolei włączaj wszystko pedał chamulca i dotykaj ich ale najpewniej przekaźnik skończył żywot, polecam orginalne magneton z tego co się orientuje są najlepsze

#5 Share ignas5340

ignas5340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 21:10

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. Mam nową maske, zetor z 2002 roku jest. Zgadza się jak przekręce kluczyk to jest delikatne pykniecie, znajdują sie dwa przekaźniki jeśli to oto chodzi. Jeśli przekręce kluczyk to ten pierwszy pyknie... a jak włącze światła górne z tyłu to pykał drugi. Czyli ten drugi leci do wymiany i to powinno rozwiązać te wszystkie problemy??

#6 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 21:39

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. sprawdz bespeczniki ja tak miałem były dobre ale nie łączyły w gniażdzie lub kable co dochodzą do gniazda a jak nie to pewnie ten besptecznik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share grzesiek7340

grzesiek7340

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 28 lipiec 2010 - 22:24

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. miałem taki problem i doszłem tako biało puszka była przy bezpiecznikach zobacz która to i tam mogą być zaśniedziałe kable i może nie dochodzić ile mi to nerwów poszło na to aż obciąłem kable i złączyłem bezpośrednio :D

#8 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 29 lipiec 2010 - 05:00

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. Ja myśle, że to bezpiecznik będzie do wymiany.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#9 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 29 lipiec 2010 - 07:18

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. mam zetora 7011 i mam w nim wentylacje ale od jakiegoś czasu przestała działać. wszystkie światła i wycieraczka działają. jak przekręcam włączmik od wentylatora to słysze w silniczku czy jak to tam się nazywa jakieś (pstryk). czy wie ktoś co się mogło stać?

sorki że się podpinam do tematu. :D
Life Is Brutal...

#10 Share ignas5340

ignas5340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 08:34

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. Bezpieczniki te od świateł,kierunkowskazów są wszystkie ok. Nie mogło tam nic zaśniedziec bo wszystko dziłało należycie aż do tej głupiej wymiany żarówki. Po włączeniu świateł jak by coś pykneło u góry ale po prostu nie wiem co. Wycieraczki działają, tylko górne światła, nagrzewnica radio i lampka w kabinie nie dają oznaków życia oraz lampka kontrolna na panelu u góry. Ja stawiam na przekaźnik i chyba pojade go kupic. Tam nie ma innych bezpieczników od tych rzeczy które wymieniłem wyżej i nie działają???

czyli znajdują sie tam tylko 2 przekaźniki i to ma rozwiązac mój problem???

hehehe jednak bezpiecznik:D zobaczyłem ze tam jest druga puszka z bezpiecznikami... wszystko działa należycie!!! Dziekuje chłopaki za pomoc!
Pozdrawiam!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 02:20

Zetor 5340 nie działa nagrzewnica, radio i tylne górne halogeny. w którym miejscu są te drugie bezpieczniki