Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rewers hederu

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:01

Rewers hederu ma ktos moze to w swoim bizonie? jezeli tak prosze o fotke jak to jest zrobione bo chciałbym to zrobic w swoich bizonach, kiedys widziałem u kogos ale dawno to było i nie pamietam dokładnie jak to było zamontowane
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rewers hederu Dzisiaj, 07:06
  •  

#2 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 28 lipiec 2010 - 18:41

Rewers hederu A po grzyba Ci to?
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#3 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 28 lipiec 2010 - 19:13

Rewers hederu jest w rozdzielaczach "dwustronnych" jeszcze jedna sekcja, od niej przewody do siłownika, na wale gardzieli koło zębate z ramieniem z zapadką połączone z siłownikiem, zapadka jest na lince, i steruje się nią tą samą dźwignią co rozdzielaczem, jest to u mnie w robocie, ale od paru sezonów zepsute

#4 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 29 lipiec 2010 - 05:10

Rewers hederu Ja to mam w swoim Rekordzie. Jak chcesz to mogę zrobić fotki. Opisał to kolega rafff24. Nic nie przerabiałem. Mam to fabrycznie. Sorry za poprzednią wypowiedź, ale będziesz miał sporo roboty przy zakładaniu tego rewersa.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 13:45

Rewers hederu Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Jak dla mnie to szkoda roboty, działa to to średnio jak nie kiepsko.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#6 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 18:57

Rewers hederu W galerii w dziale udoskonalen byl kiedys rewers zalozony na hederze na walku napedowym w oparciu o wieniec z jakiegos silnika i rozrusznik z bizona. Troche strach bo to jednak duzy prad tym idzie (moze zaiskrzeć), ale bycmoze skuteczne.

/edit
O znalazlem: http://www.agrofoto....mage&img=167773
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#7 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 13:19

Rewers hederu no ciekawe rozwiazanie ale czekam na fotyki tego orginalnego, a potrzebne mi jest po takiego grzyba bo czasami w rzepaku przewaznie potrafi mi zapchac beben i potem godzina reczngo wyrywania bo nie zawsze da sie pokrecic przekładnia od bebna
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 22:03

Rewers hederu To jest oryginalne rozwiązanie stosowane np. w Dynamiku tu na fotce ktoś to fanie dorobił.

Dodaj odpowiedź