Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oryginalne części Ursus

101 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 maj 2012 - 11:29

Oryginalne części Ursus Mam w ofercie i takie i takie tarcze.
I na jedne jest popyt i na drugie też.

Proszę zapoznać się z resztą produktów sygnowanych URSUSEM - poproście o szerszą prezentację przedstawiciela - myślę, że nie będzie Pan tak uprzedzony jak teraz :)

Osobiście jesteśmy z tych części oraz nasi klienci bardzo zadowoleni.
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Oryginalne części Ursus Dzisiaj, 19:05
  •  

#62 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 14 maj 2012 - 20:16

Oryginalne części Ursus Powie nam pan ile czasu już te części z Rolmaru sygnowane znakiem Ursusa są na rynku. Tak naprawdę jeszcze za wcześnie by mówić o ich jakości, niech te części przepracują parę sezonów wtedy można wyrabiać opinię. teraz to jest czyste lanie wody :(

Edytowany przez adikpl1, 14 maj 2012 - 20:16.

#63 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 15 maj 2012 - 10:37

Oryginalne części Ursus Wracając jeszcze do tematu tarczy do C-385 - który to mnie bardzo zainteresował - w nawiązaniu do rozmów z kolegą ursus55 podpytałem u producenta i otrzymałem informację, że tarcza hamulcowa C-385 od samego początku jest produkowana z tłoczywa ciernego hamulcowego.
Takie tłoczywo charakteryzuje się większym współczynnikiem tarcia niż okładzina pleciona sprzęgłowa.
Tak jest w oryginalnej dokumentacji technicznej.

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

#64 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 18 maj 2012 - 09:04

Oryginalne części Ursus Wracając do temat Ursusa - zapraszam tu:

http://www.agrofoto....ty-do-zdobycia/

do zdobycia są napoje sygnowane tym logiem :)

(proszę moderatora o złączenie posta z poprzednim moim - nie zwróciłem uwagi, że ostatni jest mój - i po tym usunięcie tego zdania :) )

501-612-029
501-260-817

#65 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 12:24

Oryginalne części Ursus mocna czesc od podróby sie odróżnia nastepujaco
gdy jedziesz do jakiegos sklepu po obojetnie jaka czesci bierzesz nitke i w sklepie po dostaniu czesci walisz w nia jakas stala an nawet niech wam da jakies kolo zebate czy cos oczywiscie czesc która chcecie wziac musi wisiec na nitce .jesli po uderzeniu jest echo jak gag w kosciele i trwa to ok 30sekunt lub dluzej a jesli prawie nie ma echa to nie ma co brac.teraz dowod ze nie klamie wszystkie czesci kupuje tak jak opisalem raz zjeździlem cale województwo bo wszedzie nie bylo echa i jeszcze sie nie zawiodlem w niczym a w c330 robilem 5 bo przy cieżarze wybadala no i kupilem bez echa i wyszla robota na nic jeszcze w tym miesiacu jak ciagnik robil kolo zebate sie zdarlo . czesto moze byc tak ze prawie wszystkie czesci nie robia echa to sie nie bujcie ze cos zle zrobiliscie bo poprostu to jest papier a nie stal

Popatrz jak Ty piszesz.

Edytowany przez MAT912, 24 czerwiec 2012 - 12:54.

#66 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 12:31

Oryginalne części Ursus Z całym szacunkiem ale zastanawiam się jaką głupotę jeszcze napiszesz.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#67 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 12:39

Oryginalne części Ursus ja biore przyklady wziete z zycia

#68 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 12:43

Oryginalne części Ursus Wszystkiego na nitce nie zawiesisz ;) musiałby wręcz być to sznurek od prasy :D słyszałem róznych "podwórkowych znawców" ale tego jeszcze nie.

#69 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 720 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 15:54

Oryginalne części Ursus O kurdę, tu mnie zastrzelono jeżeli chodzi o metodę doboru cześci zamiennych :)

Nie będę próbował :D
W rolnictwie siła!!! :)

#70 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 08:10

Oryginalne części Ursus Kolego farmexpert kupiłem u was rok temu do ursusa c330 koło zębate 5 biegu. Obecnie dziś po małym ciąganiu jakiś cięższych robót koło jest już prawie do niczego że w ogóle sam ciągnik sobie ledwo radzi bo bieg wyskakuje

Edytowany przez danielhaker, 12 lipiec 2012 - 22:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 06:54

Oryginalne części Ursus Proszę uruchomić procedurę reklamacyjną, jeżeli koło jest wadliwe - na pewno cos zaradzimy.
Pozdrawiam

501-612-029
501-260-817

#72 Share tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 14:16

Oryginalne części Ursus Witam
Mam pytanie do farmexpert na temat oryginalnych części.

Gdzie można kupić dobrej jakości węże do układu chłodzenia i gumy osłony) do kabiny do Ursusa. W moim przypadku węże po 4 miesiącach są spękane (siateczka), oczywiście nie na wylot, ale siateczka to też bulwersujące.

Podobnie gumy do kabiny do U914 (chodzi o przelotki pedałów, dżwigni do biegów, wałka, itp) pękają po 4-6 miesiącach.

Kupowałem już w różnych sklepach, i ciagle to samo. Po co ktoś to klepie, skoro bubel. Jak patrzę na oryginalne, montowane w ciągnikach po 20 lat temu i niektóre się trzymają, a współczesna roku nie wytrzymuje.

Szukałem lepszych i nie ma. Zapłaciłbym nawet 5x więcej, by kupić dobrej jakości gumę, myślałem o zetrowskich, ale sprzedawca mówił że do Cetora ma te same co do Ursusa.

Czy te węże i osłony od was wytzymają chociaż rok?

#73 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 06:56

Oryginalne części Ursus Ciężko mi cokolwiek napisać na temat tych przewodów.
Oryginalne na rynku z tego co mi wiadomo - jako takie nie występują.

Dostępne zapewne jak wszystko - jest kilka wariantów jakościowych.

Co do naszych przewodów - powinny wytrzymać, nie odnotowałem reklamacji czy zwrotów.

501-612-029
501-260-817

#74 Share Walery43

Walery43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 10:17

Oryginalne części Ursus Ja polecam sklep internetowy techmot, wszystkie części można dostać przez internet..Można się tam wybrać również osobiście., Części są orginalne i mają naprawdę niskie ceny.. Ostanio kupiłem od nich części do Ursusa c-330 i są bez zarzutu, działają tak jak powinny i miały bardzo komkurencyjną cenę

#75 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 10 wrzesień 2012 - 13:12

Oryginalne części Ursus A nie czasem Techmot ???

#76 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 720 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 16:20

Oryginalne części Ursus Pewnie tak, Pan napisał 3 posty i w każdym to samo :)
W rolnictwie siła!!! :)

#77 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 17:15

Oryginalne części Ursus Na targach widziałem solidne przewody wody do C-360,w sklepie raczej ciężko je dostać przynajmniej u mnie.

Dodany obrazek

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#78 Share Slimak1614

Slimak1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika, konstruowanie...

Napisany 05 kwiecień 2013 - 09:32

Oryginalne części Ursus Jestem w trakcie remontu skrzyni biegów w moim kolejnym ursusie C-360, sprawa wygląda tak:
7 lat temu była robiona cała skrzynia w tym ursusie no i jesienią 2012 podczas orki zaczynało pomału coś grzechotać, po skończonych pracach używaliśmy go jeszcze trochę ale do bardzo małych prac by nie uszkodzić skrzyni bardziej, ze względu na czas dopiero ruszyłem z remontem tej że skrzyni i co się okazało...
Po przepracowaniu 1183 mth w miejscu gdzie w wałek sprzęgłowy wchodzi wałek główny oryginalnie są tam dwa koszyczki z łożyskiem igiełkowym lub same wałeczki (23 stuki) akurat u mnie występowały koszyczki, awaria polegała na tym że końcówka wałka głównego razem z tymi łożyskami igiełkowymi po prostu znikła!!! wałek główny względem wałka sprzęgłowego latał jak chciał!!! Części tej skrzyni pochodziły z firmy SKROPOL i pytam się z czego ten wałek był zrobiony że tak poleciał chyba z aluminium!!!

Wracając do tematu części oryginalnych... kupiłem wałek sprzęgłowy, wałek główny, wałek koła atakującego właśnie firmy ROLMAR....
montując wałek sprzęgłowy stwierdziłem że jak dla mnie jest on słabo z fazowany na początku więc złapałem go w tokarkę aby zwiększyć z fazowanie...
Okazało się że zwykły nóż tokarski stalowy bez płytki nie był wstanie ruszyć tego wałka, dopiero po założeniu noża z płytką podtoczyłem go delikatnie ale z wałka sypały się fioletowe wióry!

Podsumowując stwierdzam że materiał z jakich są wykonane części firmy ROLMAR są bardzo dobrej jakości co widać na podanym przykładzie i jak na razie są jedynymi częściami które pasują jak ulał do każdego z podzespołów w ciągnika!!!

#79 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 21 maj 2013 - 14:06

Oryginalne części Ursus Dostępne są oryginalne filtry do ursusa: http://www.farmexper...goria20358.aspx
Kto je produkuje? Czy są lepsze od tych z Sędziszowa czy Filtrona?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 12:11

Oryginalne części Ursus Uwaga.
Lada dzień oczekiwane przez wiele osób Oryginalne przewody gumowe URSUS będą dostępne na naszym sklepie :)

Załączone miniaturki

• przewody_fe.jpg

501-612-029
501-260-817

Dodaj odpowiedź