Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Rekord

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jag123

jag123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 13:33

Bizon Rekord witam mam taki problem w bizonie rekordzie jak przyśpieszacz jazdy jest ustawiony w połowie to po chwili sam zaczyna przyśpieszać a jak jest w skrajnych położeniach to tego nie ma jaka tego może być przyczyna?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Rekord Dzisiaj, 02:36
  •  

#2 Share Adriano1232

Adriano1232

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, muzyka i wiele innych

Napisany 25 lipiec 2010 - 13:47

Bizon Rekord Wyreguluj sobie cięgna na rozdzielaczu prawdopodobnie masz je za bardzo skręcone/rozkręcone i jest mało luzu na główce sekcji od przyspieszacza.
Adi1232

#3 Share jag123

jag123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 14:05

Bizon Rekord rozumiem a czy może być przyczyną nie trzymanie rozdzielacza lub nie szczelny wewnętrznie siłownik?

bo ta przyczyna występuje gdy przykładowo jadę dwójką przyśpieszacz max zwolniony daje przyśpieszaczem trochę szybciej kombajn przyśpieszy jedziemy chwilę i nie dotykając dźwigni zaczyna jechać coraz szybciej i szybciej aż muszę go spowolnić i po chwili sytuacja się powtarza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Adriano1232

Adriano1232

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, muzyka i wiele innych

Napisany 25 lipiec 2010 - 18:34

Bizon Rekord Jeżeli taka jest sytuacja jak piszesz a luz masz na cięgle, wymień uszczelniacze na siłowniku proponuje zacząć od tego bo wymiana uszczelniaczy to groszowe sprawy i zrobisz to sam bez problemu. a gdyby jednak sytuacja się powtarzała to coś z rozdzielaczem. Wiesz można trochę po kombinować z tymi sekcjami np rozkręć ten rozdzielacz i zamień sekcję od przyspieszacza z sekcją do rozkładania rury, albo wysuwania motowideł, mniej się tego używa a jednak przyspieszenie to podstawa. Zawsze można trochę zaoszczędzić :) Oczywiście najlepiej kupić nową sekcję i po bólu:D
Adi1232

#5 Share jag123

jag123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:27

Bizon Rekord jasne że tak dzięki za pomysł jutro się za to zabiorę bo zgadza się że przyśpieszacz to podstawa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share krzysieklc4400

krzysieklc4400

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 11:09

Bizon Rekord

witam mam taki problem w bizonie rekordzie jak przyśpieszacz jazdy jest ustawiony w połowie to po chwili sam zaczyna przyśpieszać a jak jest w skrajnych położeniach to tego nie ma jaka tego może być przyczyna?

witam tez to mam ale wstawiłem nowy siłownik rozdzielacz po regeneracji luz na dzwigni rozdzielacza i ciągle to samo brak juz mi głowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!