Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarka w JD

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 16:54

Sprężarka w JD Jaki masz problem z turbina?? Rozleciała sie czy tylko puszczała olej??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarka w JD Dzisiaj, 09:28
  •  

#22 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:24

Sprężarka w JD Witam ile masz filtrów oleju hydrauliki bo niektórzy mówią że w jednych są dwa a w niektórych tylko jeden pozdrawiam

#23 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:41

Sprężarka w JD Jest albo jeden albo dwa i nie wiem od czego to zalezy. Jeden jest przykrecany a drugi wklad.

#24 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 17:59

Sprężarka w JD Witam. Turbinka rozszczelniła mi się między turbina a kolektorem. Miała też mały wyciek.
pozdrawiam

#25 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 18:02

Sprężarka w JD Witam. Wymieniłem dwa filtry powietrza, jeden filtr oleju na silniku i jeden filtr hydrauliki. W katalogu pisza że są dwa, tak samo mówił gość w John Deere ale ja nie znalazłem drugiego.

pozdrawiam

#26 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 19:14

Sprężarka w JD Jeden wkład jest z prawej strony koło rozdzielacza a drugi nieco wczesniej przykrecany na zewnatrz.

#27 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 19:17

Sprężarka w JD Witam odpaliłeś swojego jelenia jak chodzi masz obciążniki przednie i kabinę sg2? ile zapłaciłeś za filtry powietrza i gdzie kupowałeś pozdrawiam

#28 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:52

Sprężarka w JD Witam. Jeszcze nie odpaliłem bo czekam na turbine. Obciążników przednich nie mam a kabina okrągła to chyba sg2. Jeżeli chodzi o filtry to cena mnie z butów wyrwała bo kosztowały około 300 zł, pisze około gdyż razem z chydrauliką i olejowym do silnika zapłaciłem 480zł, kupowane oczywoście w John Deere.

#29 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 20:29

Sprężarka w JD Witam dzięki za informację niech jelonek Ci się dobrze sprawuje pozdrawiam a jeszcze jedno gdzie dawałeś turbinę do naprawy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:28

Sprężarka w JD Witam. Oddałem do lokalnego mechanika. Jak zamontuje i odpale to napisze.
pozdrawiam

Edytowany przez andrzej2110, 26 marzec 2009 - 17:04.
cytowanie posta wyżej

#31 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 12:24

Sprężarka w JD Witam. Nareszcie odpaliłem swojego jelonka i moge śmigać. Mam prośbę do forumowiczów. Nie działa mi zegar(obrotomierz, prędkościomierz). Czy ktoś miał taki problem i jak sobie z nim poradził?

pozdrawiam

#32 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 12:32

Sprężarka w JD Moj kiedys tez nie działał ale kolega elektryk podrapał tu i tam bo przejscia nie było i wszystko chodzi. Użyj jakiegos "psikacza" do styków, wyczysc wszystkie kostki pod deska i powinno działać. Nie zapominaj o tej głownej kostce pomiedzy kabina a silnikiem.

#33 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 14:09

Sprężarka w JD Witam. Rozbierałem całą płytke tylko licznika nie odkręcałem. Ale sprawdzę jeszcze połączenie między kabina a silnikiem. Mam jeszcze problem z bezpiecznikiem tym na samym dole i rozebrałem płytke przełączniki i dalej pali po przekręceniu kluczyka. Dzieki za podpowiedz
pozdrawiam

#34 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 20:31

Sprężarka w JD Witam poradziłeś sobie z tym obrotomierzem bo w moim mam podobny problem czasami chodzi bez problemu a niekiedy się przycina a w którym miejscu jest ta główna kostka pozdrawiam

#35 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 13:27

Sprężarka w JD Witam. Nie miałem czasu. Zajmę się tym po świętach. Kostka powinna być pod maską na połączeniu kabina -maska.
pozdrawiam

Edytowany przez andrzej2110, 09 kwiecień 2009 - 21:01.
cytowanie posta wyżej

#36 Share mefiu890

mefiu890

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 10:43

Sprężarka w JD Wracając do tematu to potrzebował bym sprężarkę do JD 6610 jak by ktoś coś wiedzał to bym był bardzo wdzięczny bo ciagałem nim małe przyczepki 4.5 t to potrzebna nie była ale zakupiłem przyczepę 18 t a tu już hamulce musiały by być bo strach tak bez hamulców u przyczepy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share sleny

sleny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:16

Sprężarka w JD Ja zakupiłem wraz z silnikiem sprężarkę ale jak później zobaczyłem to idzie łatwo ją dorobić. Wystarczy kupić używaną sprężarkę,butlę, zawór bezpieczeństwa a także zawór hydrauliczno-pneumatyczny i jedną rórkę i kilka węży i będzie zrobiona. Napewno wyjdzie taniej niż kupować cały komplet używany od kogoś. Ostatnio widziałem na allegro za ok 3 tyś. zł.

Dodaj odpowiedź