Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2066 dymi

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lespki007

Lespki007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 06:50

John Deere 2066 dymi Witam
Mam taki problem od pewnego czasu john deere 2066 dymi ciezko stwierdzic czy na niebiesko czy na bialo. Zaznacze jeszcze ze czasami nie dymi przez jakis czas a czasami dymi przez dluzszy czas. Oleju silnikowego moim zdaniem nie bierze. Filtr paliwa a takze separator wymienilismy paliwo jest czyste bez wody. Zuzycie paliwa zwiekszylo sie w porownaniu z poprzednimi latami.
Nie mam pomyslu co powoduje takie objawy. Moze mial ktos kiedys podobny problem albo ma jakis promysl jak rozwiazac ten problem.
z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2066 dymi Dzisiaj, 07:25
  •  

#2 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 10:02

John Deere 2066 dymi

Witam
Mam taki problem od pewnego czasu john deere 2066 dymi ciezko stwierdzic czy na niebiesko czy na bialo. Zaznacze jeszcze ze czasami nie dymi przez jakis czas a czasami dymi przez dluzszy czas. Oleju silnikowego moim zdaniem nie bierze. Filtr paliwa a takze separator wymienilismy paliwo jest czyste bez wody. Zuzycie paliwa zwiekszylo sie w porownaniu z poprzednimi latami.
Nie mam pomyslu co powoduje takie objawy. Moze mial ktos kiedys podobny problem albo ma jakis promysl jak rozwiazac ten problem.
z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam

Przyjacielu napisz jak z mocą silnika.Mi to wygląda na turbosprężarke.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 26 lipiec 2010 - 14:54

John Deere 2066 dymi albo turbo albo uszczelka pod głowica

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 04:42

John Deere 2066 dymi Przyczyna dymienia może byc jeszcze filtr powietrza.Sprawdż wkład wewnętrzny tzw.bezpieczeństwa i główny wkład filtra powietrza.Oczyść miejsce wokół obudowy filtra i uruchom silnik bez filtrów,jak nie bedzie dymił to znak,że filtry.O ile pamiętam jest kontrolka zapchania filtra powietrza,ale czy to działa tego nie wiesz.

Dodaj odpowiedź