Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn Maseey Ferguson

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share VixLovelas

VixLovelas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 21:01

Kombajn Maseey Ferguson Witam Agrofotowiczów:*** otóż dokonało sie i planuje zakup kombajnu. Oczywiście celujemy w coś o hederze od 2.50 - 3.20 maximum. Coś w stylu MF 206. Tylko nie wiem jak to jest z tymi maszynami.Są trudne w obsłudze??? Wadliwe???? Interesują mnie wszelakie opinie na ten temat kochani.
A może jakieś volvo byłoby lepsze? Z góry dziękuję za odpowiedzi:***

takie maszyny oscylują w cenach od 10tys. do max 13tys.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn Maseey Ferguson Dzisiaj, 03:52
  •  

#2 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 21:08

Kombajn Maseey Ferguson dolaczam sie do tematu ale chcialbym sie dowiedziec cos o kombajnach mf z 90-95r. z hederami ok 5 m
jak jest z awaryjnoscia i dostepnoscia czesci

#3 Share VixLovelas

VixLovelas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 21:16

Kombajn Maseey Ferguson

dolaczam sie do tematu ale chcialbym sie dowiedziec cos o kombajnach mf z 90-95r. z hederami ok 5 m

oj to ja mogę ci odpowiedziec...MF mają silnii perkinsa a o części w polsce do tych silników nie trudno...a o paski i inne takie tez nie ma co się raczej martwić.

#4 Share damianmmmm

damianmmmm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 22:43

Kombajn Maseey Ferguson Ja mam na sprzedaż Massey Ferguson 487 z hederem 3m stan bdb. jak coś to na priv

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 lipiec 2010 - 05:48

Kombajn Maseey Ferguson Z częściami do MF-206 nie będziesz maił problemu. Ja kupiłem 307 (prawie taki sam). Ferguson to taki kombajn w którym wymieniasz tylko to co się zużywa czyli paski, łożyska, łańcuchy. Nie martwisz się o różne osie, wały, koła itd. Tylko jedno łożysko jest w 307 (206 pewnie tak samo) nietypowe. Jedyny problem to opony jeżeli kupisz na 20x20 - nikt takich nie produkuje. Obsługa bardzo prosta. Kupując zwracaj szczególną uwagę na silnik.

#6 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 11:44

Kombajn Maseey Ferguson

dolaczam sie do tematu ale chcialbym sie dowiedziec cos o kombajnach mf z 90-95r. z hederami ok 5 m

Od pół roku szukam wszelkich informacji na temat MF serii 3x czyli 34,36,38 i jestem milo zaskoczony. Czesci zamienne są dostepne 24/48 godzin, cena czesci podobnie jak Class.Co do awaryjnosci to slyszałem tylko o jakiejsc wadzie separatora w modelach do 95 roku ale nie wiem ile w tym prawdy bo nikt nie potwierdził tego. Ogladałem kilka sztuk w GB i wykonanie oraz materiały użyte do produkcji robia dobre wrażenie,a opinie anglikow ktorzy nimi kosili były pochlebne i bardzo sobie chwalili MF. Jest kilku wlascicieli podobnych MF na AF ale sa malo rozmowni i nie chca sie podzielic uwagami na temat kombajnu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share VixLovelas

VixLovelas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 12:07

Kombajn Maseey Ferguson O to widzę że wielu nowych rzeczy się dowiaduję.. wiecie ale to jak sa dobre opony i sie na zime odpowiednio zadba o nie to nie bedzie trzeba przez pare sezonów o to się martwić.

#8 Share pio3trek

pio3trek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Lokalizacja:niby podlaskie ale mazowieckie nie daleko od Siedlec

Napisany 25 lipiec 2010 - 17:09

Kombajn Maseey Ferguson

Od pół roku szukam wszelkich informacji na temat MF serii 3x czyli 34,36,38 i jestem milo zaskoczony. Czesci zamienne są dostepne 24/48 godzin, cena czesci podobnie jak Class.Co do awaryjnosci to slyszałem tylko o jakiejsc wadzie separatora w modelach do 95 roku ale nie wiem ile w tym prawdy bo nikt nie potwierdził tego. Ogladałem kilka sztuk w GB i wykonanie oraz materiały użyte do produkcji robia dobre wrażenie,a opinie anglikow ktorzy nimi kosili były pochlebne i bardzo sobie chwalili MF. Jest kilku wlascicieli podobnych MF na AF ale sa malo rozmowni i nie chca sie podzielic uwagami na temat kombajnu.

A co chcesz wiedzieć na temat tych kombajnów bo jak coś to pisz chętnie odpowiem ???

#9 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 20:32

Kombajn Maseey Ferguson Napisałem co chce wiedziec na gg. Pozdro

#10 Share Maksu

Maksu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 11:11

Kombajn Maseey Ferguson

A co chcesz wiedzieć na temat tych kombajnów bo jak coś to pisz chętnie odpowiem ???

Witam! Zastanawaim się nad kupnem MF 32 z 97 roku, jak u nich z awatyjnością, dostępnością części i wydajnością?
Dzięki z góry za odpowiedź!

#11 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 21:05

Kombajn Maseey Ferguson Wygląda to na dronningborga w malowaniu fergusona. Mają dobrą opinię -tyle mi wiadomo.
http://www.konedata.net/MF30.htm

Edytowany przez zorzyk2, 21 wrzesień 2011 - 07:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share kilonek

kilonek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 21:27

Kombajn Maseey Ferguson

Witam! Zastanawaim się nad kupnem MF 32 z 97 roku, jak u nich z awatyjnością, dostępnością części i wydajnością?
Dzięki z góry za odpowiedź!

za taka maszynkę zapłacisz z 80 tysi lub wiecej o ile wogóle jest takie cos na rnku to bao jak narazie bardzo unikatowy towar
wiem bo sledze tą marke kombajnów w ogłoszeniach