-U-R-S-U-S-

Opony URSUS C-360

Polecane posty

UrsusFan1222    23

Posiadacze koparko-ładowarek Ostrówek zachwalali te opony podczas użytkowania w średnim terenie , w przypadku ciągnika który pracuje w polu porażka jak napisali koledzy wyżej.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

takie oponki ma mój znajomy w c360 tylko że jakieś czeskie 14.9 wyglądają na szersze ale nic mu się nie zapycha na pewno dużo bardziej niż te zwykłe

 

Jeśli chodzi Ci o dokładnie takie to nic cuda w terenie.

http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/48705531_2_644x461_ursus-c360-3p-nie-c330m-zdjecia.jpg

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Może i żadne cuda w terenie ale radialne i to jest to.Ja do swojej c 360 założyłem diagonalne jodełka i też żadne cuda a stare miałem radialne 1/3 bieżnika i się w polu na glinie trzymały ale niestety starość weszła i popękały a ze kasy było mało to kupiłem diagonalne :( .Jak bym miał wybierać Diagonalne a te voltyre te bym brał te bo są radialne tańsze od diagonalnej około 200 zł plus jest jeszcze dętka gratis. W t 25 posiadam ruskie radialne z 12 lat ale nie pisze jaka firma to kleiła ale trzymają się świetnie mimo lat i się nie zdzierają szybko :P .Nie wiem jak teraz ogólnie robią opony ale chyba każdy oszczędza aby jak najtaniej zrobić i na sztukę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

on na tych oponach 16.9 lata z pługiem UG4 i talerzówką nie znam rozmiaru ale 4 wałki ma dzielona w połowie przodek mu dęba staje wiec uciąg poprawił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ciekawe, bo ja jeżdze dużo po lesie jednym i mam jodełke radialki, czy nie lepsze by właśnie były takie jak wyżej pokazane, czy nie mniej by się ślizgał po gałęziach, korzeniach bo garby na bieżniku ma drobniejsze może by się lepiej toczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

ja teraz założyłem do jednej c360 420/70 i na wiosnę zobaczymy czy jego oponki lepsze czy moje ale to że się zapycha to tylko na błocie albo glina bo jak np. w orce to prawie nic.a w transporcie bajka

Edytowano przez rolniku360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Witam.Mam zamiar kupić oponki tylne w miare tańsz,które z tych tańszych będą lepsze chodzi mi o firmę opony,czy to jeden czort jest?

I napiszcie co sądzicie o bieżnikowanch oponach na tył.

Edytowano przez sybiuszek24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

No tak tańsze - przez x lat męczyłem się z tymi diagonalnymi - na dziś mam radialne i inny świat, te nisko profilowe jeszcze lepsze , tyle że przy uprawie międzyrzędowej za szerokie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad3p    3

chciałem ci się spytać jakie opony polecacie

-mitas td-19

-petlas ta-60

-cultor as agri 19

-kormoran eko pro

-bkt tr-135

które najmniej się będą zapychać

z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie wiem jak inne opony ale zakupiłem Petlas-a i jestem mile zaskoczony bo sprawują się za tą cenę naprawdę dobrze w porównaniu do BKT które zapychać się może tak nie zapychają ale znikają w oczach.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medalik    2

Mam pytanie do użytkowników opon Petlas, jak Wam się sprawują. Pytalem sie u siebie to taka opona wraz z montażem kosztuje 930zł , . A być moze ktoś wie gdzie w okolicach Częstochowy można kupić opony innej marki np. Stomila? Mnie za Stomila powiedzieli 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taki facet chyba co drugi tydzień jeździ a targi są zawsze we wtorki kiedyś kupowałem od niego opony do mtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medalik    2

Sory podałem nieaktualna cenę , petlas w rozmiarze 14.9-28 kosztuje 1100

Edytowano przez Medalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ma ktoś założone w c360 opony na przodzie od rozsiewacza kos. Rozsiewacz stoi nie używany a oponki prawie nówki i rozmiar pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Ja mam w t25 i w u3512 tyle że w ursusie 7.50/16. Fajna sprawa ten bieżnik, tak się nie zalepia, lepiej się wcina w glebę, a w błocie się kręci a nie sunie. Teraz już tylko taki bieżnik będzie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcfarmeros    5

koledzy jakie opony najlepsze na przód z jakim bierznikiem? Cztery paski trzy paski a może kystka typu mitas co najlepiej sie sprawuje? jodełka na przód to jak dla mnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

dobra opona 7.50-16 i trzy paski jak kiedyś u ostrówków były bardzo dobra zwrotność jak dla mnie ale cena duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1783

Witam, mam z tylu 16,9- 28, ale chcialbym kupic nowe i zalozyc 13.6- 28. Wszystko bedzie ok? Obecne ledwo mi sie mieszcza w miedzyrzedzia w burakach i mysle, ze nowe, troche wezsze bylby akurat. Dobry pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

na obercz spasuja bez problemu, kiedys na 4011 byly chyba nawet zakladane 13


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Będą pasować. jak kolega wyżej wspomniał takie swojego czasu były zakładane do 4011.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil17822    0

Witam panowie mam w swojej C-360-tce 16/9 r28 i bede chciał zmienić na coś niższego ale szerokiego bo na 16 to trochę za szybki jest spisałem wszystkie mozliwe rozmiary i wyszło mi ze załoze zamiennik 480/65 r28 szerokość to 47.5cm wysokość taka jak orginalne 14/9r28 co wy na to prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

panowie odpowiednikiem 14.9 jest 420/70 ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj