Polecane posty

pooch    61

fakt, niekiedy zdarza się, że wolno chodzi

 

ale moje zdanie takie, ze warto dla zaoszczędzonej kasy troszke poczekac ;P :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

w farmexpercie czasem ceny skaczą ale zazwyczaj jest najtaniej i wszystko prawie jest.niby do 12 zamówienie wysyłają w ten sam dzień ale nawet jak o 16 zamówiłem to na drugi dzień było.grene się chowa pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No ja też ostatnimi czasy mogę pochwalić dwa sklepy Farmexpert i Sklepdlarolnika-w tym drugim kupowałem wspomaganie na orbitrol do Zetora -wszystko poszło jak z płatka-kontakt,dostawa.W Farmexpercie kupowałem kompletną zwrotnicę do Zetora 7211-raz że cenę mieli bezkonkurencyjną,dwa że po rozmowie telefonicznej przesłano mi zdjęcia w/w zwrotnicy (a było to ważne bo chciałem zorientować się dokładnie jaka to półoś-chodziło o resorowaną cieżką z możliwością blokowania ) no i przesyłka też była ekspresowa-zamówienie jednego dnia po południu-dowóz następnego wieczorkiem.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

a ja po środki do produkcji rolnej zapraszam forumowiczów z okolic do siebie;)


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Witam

Ostatnio zamówiłem przez internet parę gratów i specjalnie przez 2 dni ktoś cały czas był w domu żeby w razie czego odebrać a po numerze wysyłki(Na stronie kuriera) zobaczyłem że kurier był w domu ale nikogo nie zastał i przesyłka została awizowana,nie dostałem ani telefonu ani awizo do skrzynki pocztowej.Jeśli nie odbiorę tej przesyłki to mogę mieć jakieś problemy?

Podobno kurierzy robią tak jak nie mogą się wyrobić a mi nie chce się z tego powodu jechać 40-50 km do siedziby firmy.

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

miałem podobny przypadek, zadzwoniłem na infolinie firmy przewozowej i złożyłem oficjalną skargę następnego dnia z rana był już kurier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Dlatego ja zawsze(Jak się da) wybieram wysyłkę Pocztą Polską,przychodzi tak samo szybko jak kurierem i mam gdzieś czy ktoś jest w domu czy nie,na pocztę mam 4-6km i bez problemu mogę odebrać paczkę,jedyny problem z pocztą w mojej okolicy to to że czasem nawet jak ktoś jest w domu to nie patrzą i zostawiają awizo.

Korzystał ktoś może z tego sklepu?

 

http://www.sklep.gaska.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteks77    8

AGROKOM obniżył ceny NIEKTÓRYCH roduktów   o 1 grosz niech se w dupe  wsadzą te ich promocje, jeszcze mailem powiadamiają śmiechu warte .Jakbyś wykupił 

CAŁY ich sklep to może byś na chleb nazbięrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj