Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TN65

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 19:15

New Holland TN65 Witajcie
Szukam wiadomości na temat ciągnika New Holland TN65
a dokladniej jego moc wydajnosc pompy awaryjnosc itd. mile widzane komentarze posiadaczy owych ciagnikow

i jeszcze jedno na co zwracac uwage przy kupnie aby nie nadzic sie na dobita maszyne

pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TN65 Dzisiaj, 17:31
  •  

#2 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 23 lipiec 2010 - 19:48

New Holland TN65 Temat przeniesiony do działu Ciągniki > New Holland

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#3 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 08:00

New Holland TN65 znalazłem coś ciekawego co onim sadzicie i ile moze wynosic jego rzeczywista cena (opłacalna)

:
http://allegro.pl/it...k_rolniczy.html

#4 Share Junior01

Junior01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 15:34

New Holland TN65 Rozmawiałem z tym gościem. Ciągnik jest z Anglii.

#5 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 21:53

New Holland TN65 no to co ze z anglii. ciekawa maszyna

#6 Share Junior01

Junior01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 12:34

New Holland TN65 Maszyna jest super, na kilku forach znalazłem info i użytkownicy są zadowoleni, przednia skrętna oś podobno jest bardzo przydatna.

kazik189

to nic że z Anglii. Jak zobaczyłem cenę 15 tysięcy to bardzo się zainteresowałem. Za taką cenę to można c-360 kupić, a tu ciągnik 10 lat z małym przebiegiem.

#7 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 20:07

New Holland TN65 licytowalem ten ciagnik i mnie przebili, a teraz do mnie napisal ze za 31tys moze oddac. Oczywiscie to jest oszust, prawdopodobnie zechce zeby wyslac najpierw pieniadze.
oto cytat z ostatniego maila:
"
Witam,
Ciągnik jest w doskonałym stanie i funkcjonują, nie ma uszkodzeń lub problemów.Mam tu firmę budowlaną w Wielkiej Brytanii, a my Nie potrzebuję już tego ciągnika. Maszyna została niedawno serwis i jest gotowa iść do work.Mechanically maszyna jest w bardzo dobrym stanie, jest jak nowa.
I powiem ci szczerze, że w tej chwili nie wiem, że ten problem może mieć maszyny. Otrzymasz wszystkie dokumenty, które należy zarejestrować. Dostawa będzie wolna.
Nie można znaleźć inne podobne urządzenia na internet z tej jakości i za tę cenę.
Jeżeli maszyna nadal zainteresowania proszę wysłać do mnie e-mail, więc może dać więcej informacji jak i proces zakupu / Eksport "działa dokładnie tak proste, jak to możliwe.
Dzięki!
"

Uwazajcie na takich!!!!!!!!!

nikt takiej maszyny w takim stanie nie sprzedaje z takim pospiechem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Junior01

Junior01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 20:55

New Holland TN65 Tak - transakcja niby escrow, ale 25% wpłacasz, suma wiec niemała. Ponoć umowy itd, ale średnio mi się to widzi. Anglik, a sprzedaje na Polskę zamiast na miejscu. Zainteresowany to pewnie każdy by był po tych pieniądzach.

Jeden z maili:

Witam,

Jeśli chodzi o zainteresowanie na moim komputerze Chcę powiedzieć wam, jak chcę przystąpić do transakcji. Sprzedaży będzie zarządzany przez towarzystwo żeglugowe.
W ten sposób Program Ochrony Zakup prac:
1) Proszę podać informacje wysyłki (imię, nazwisko i adres), numer telefonu.
2) Po i będzie miał swoje dane i pójdzie złożenia maszyny na przedsiębiorstwo żeglugowe, a otrzymasz powiadomienie od spółki informacji na temat transportu, śledzenia i płatności. Pojawi się też umowy sprzedaży.
3) Będą nam e-mail z form, które są niezbędne dla naszego postępowania.
4) Po i będzie e-mail z numerem przesyłki będzie musiał dokonać płatności na rzecz przedsiębiorstwa żeglugowego.
5) Będą one dostarczyć urządzenie do dokładnego adresu, miasta.
6) otrzymam pieniądze od towarzystwa żeglugowego, dopiero po otrzymaniu potwierdzenia maszyny i zapoznać.
7) czas dostawy: 7 dni.
oddam transportu.
.10 Technik inspekcji Dni maszyny.
10 dni po zakończeniu czasie kontroli, należy podjąć decyzję o:
Jeśli nie jak maszyna w ciągu 10 dni będą się tego z powrotem i oddać płatności wysłane. Żadnych innych opłat, nie ma podatków.
Dziękuję

#9 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 08:57

New Holland TN65 Nie rozumiem tego kolesia co sprzedaje ten ciagnik

liuknijcie na maila od niego z dnia

24lipca!!!!

"Ogłoszenie jest poprawny i nadal dostępne, a cena jest 3500 GBP. Mam tu firmę budowlaną w Wielkiej Brytanii, a my Nie potrzebuję już tego ciągnika. Maszyna została niedawno serwis i jest gotowa iść do work.Mechanically maszyna jest w bardzo dobrym stanie, jest jak nowa.
I powiem ci szczerze, że w tej chwili nie wiem, że ten problem może mieć maszyny. Otrzymasz wszystkie dokumenty, które należy zarejestrować. Dostawa będzie wolna.
Nie można znaleźć inne podobne urządzenia na internet z tej jakości i za tę cenę.
Jeżeli maszyna nadal zainteresowania proszę wysłać do mnie e-mail, więc może dać więcej informacji jak i proces zakupu / Eksport "działa dokładnie tak proste, jak to możliwe.
Dzięki!"

26lipca (CZYLI DZIEN PO LICYTACJI NA ALLEGRO KTOREJ NIE WYGRAŁEM A KOLES PISZE DO MNIE !!!!)

Witam,
Ciągnik znajduje się w Wielkiej Brytanii i zostanie wysłany tutaj. zapłacę za wszystkie podatki dostawy do Twojej lokalizacji. Daj mi znać, jeśli nadal zainteresowany.
Dzięki.

----------------------------

Z tego co widze to maile sa kopiowane

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 09:15

New Holland TN65 Przez translator przepuszczane są te maile :D
Koleś pewnie nie zna polskiego i tym się ratuje.

#11 Share Junior01

Junior01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 09:50

New Holland TN65 Tak, maile są kopiowane, ja dostałem taki: (26 lipca, przed 11 godziną):

Witam,
Mogę sprzedać maszyny nad wszystkimi Europie. Transakcja przejść escrow przedsiębiorstwo żeglugowe i będą one wymagać tylko 25% zaliczki przed dostawą. I będzie po złożeniu ciągnika do nich skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia transakcji i wszystkie szczegóły. Daj mi znać, jeśli zgadzasz.
Dzięki

Ale kanciarz. Niech przywozi do Polski, wtedy biorę za te 15 tysięcy :D

Myślałem, że to Polak który pojechał do Anglii i przyprowadza tutaj żeby zarobić, ale nie, dlatego spytałem dlaczego nie sprzeda na miejscu, bez bawienia się w przewóz, gdy na kasę trzeba czekać. Odpowiedzią jest chyba to zdanie:

" Mogę sprzedać maszyny nad wszystkimi Europie."

ZASTANOWIŁO MNIE JESZCZE JEDNO

Konto użytkownika który wystawiał od razu po aukcji zostało zablokowane.

#12 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 16:12

New Holland TN65 Witam ponownie,
Zwycięzca powiedział mi, że nie mają pieniędzy na opłacenie ciągnika i teraz chcę go sprzedać immeditely. Chcę powiedzieć wam, jak chcę przystąpić do transakcji.
Ciągnik jest w Wielkiej Brytanii ze mną Tak jak mówiłem w moim pierwszym e-mail.
Na dostawę (transport) ciągnika i płatności i chcesz używać firmy http://parcelforce.elementfx.com/ Transport, ponieważ jest najbezpieczniejszym sposobem zarówno do rozliczenia transakcji.
Oto warunki transakcji:
1) Jak tylko będę miał dane osobowe Zacznę od transakcji z firmą, będzie sprawdzanie dokumentów i historii ciągnika, i będzie płacić podatki i transportu i podpisze umowy sprzedaży.
2) Otrzymasz zawiadomienie od spółki informacji na temat transportu, śledzenia i wpłaty zaliczki w wysokości 30%.
3) Musisz potwierdzić wpłaty zaliczki w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia i umowy sprzedaży, więc ciągnika może opuścić Wielkiej Brytanii.
4) Pojawi się ciągnika, w tym wszystkie wymagane dokumenty i klucze ciągnika w ciągu 5-7 dni roboczych zależą od lokalizacji, pogody i ruchu drogowego.
Po otrzymaniu ciągnika można zrobić raport w autoryzowanych dealerów lub jazdy próbnej na ulicach miasta. Jeśli jesteś zadowolony będzie zarejestrować ciągnika, na swoje nazwisko i po dadzą mi pieniądze.
Więc jeśli zgadzasz się z powyższych warunków prosimy o przesłanie mi pełną nazwę i adres kompletne (ulica, dom / numer mieszkania, kod pocztowy / kod, miasto / województwo i kraj), dowód tożsamości lub paszport, numer i numer telefonu, gdzie można osiągnąć .
UWAGA: W przypadku, gdy nie jesteś zadowolony o stanie ciągnika, firma zwróci się wpłacić pieniądze, a ciągnik powróci do Wielkiej Brytanii na mój koszt.
Dziękujemy za zrozumienie moich obaw dotyczących bezpieczeństwa i przepraszam za wszelkie niedogodności spowodowane I ty.

Chodzi!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hmm ciekawe to co on pisze tutaj jest już 30% zaliczki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Junior01

Junior01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 20:17

New Holland TN65 Niewiele rozumiem :D Napisałem mail z zapytaniem czy ma jeszcze NH :D Zobaczymy co Garry Keane odpowie :D

Edycja, czwartek godzina 5:20

witam,
Cena wynosi 3500 GBP, w tym stanie do Twojej lokalizacji. Jeśli zgadzasz się dać mi znać swoje imię i szczegóły dostawy i mogę statku ciągnika jutro lub pojutrze.
Dzięki

Czyli znów na sprzedaż :D