Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chlodnica cieczy do MF255

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesiekkk

grzesiekkk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 10:30

Chlodnica cieczy do MF255 Witam.Koledzy moze ktos sie orientuje gdzie mozna kupic chlodnice do mf 255 inna niz chinska lub turedzka. Jesli ma ktos jakies namiary, lub ostatnio kupowal,mile widziana pomoc. Jestem po wstepnym rozeznaniu tematu, i jak narazie nie trafilem na innego producenta nic wyzej wymienieni ! A trzeciej chlodnicy chinskiej w przeciagu dwoch lat, nie bardzo mam chec kupowac ! Pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chlodnica cieczy do MF255 Dzisiaj, 19:19
  •  

#2 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 10:40

Chlodnica cieczy do MF255 na rynku dostępne są dwa rodzaje chłodnic

import gorszy (pewnie chiny)

import lepszy (turcja - w turcji dużo producentów robi części na licencji MF)

innych nie ma szans zeby znlezc
W rolnictwie siła!!! :)

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 14:35

Chlodnica cieczy do MF255 a wpolsce nikt nie robi chłodnic to co idzie z logo ursusa to też tureckie jak do swojej 360 kupowałem to co to to też jest turecka bo na chinską nie wygląda
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 15:43

Chlodnica cieczy do MF255 to co idzie z logiem ursusa dokładnie to też jest import

po prostu ktoś wykupił prawa do znaczka ursus i przepakowuje towar do opakowania ursus

mi radzono, żeby przy doborze chłodnic miedzianych kierować sie np wagą - te lżejsze są kichowate

poza tym nie dawać się nabierać, że ktoś sprzedaje polskie czy niemieckie - bo takich nie ma

jeżeli sprzedawca jest rzetelny to zagra w otwarte karty i powie, czy ma chinską czy turecką
W rolnictwie siła!!! :)

#5 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 15 październik 2010 - 21:18

Chlodnica cieczy do MF255 W moim MF 255 wymieniałem chłodnice, dałem za nią ponad 300zł chyba 3 lata temu i już pierwszego dnia zaczęła cieknąć. Okazało się że rura od chłodnicy do korka jest krótsza od oryginalnej i korek jest równo z maską i w czasie jazdy maska delikatnie popychała tą rurę i się zgięła. Po za tym już kilka razy był zalepiana bo się dziury porobiły. No i znaczek Ursusa był więc to pewnie turecka tak jak ktoś wyżej pisał. I niby polski ciągnik a polskich części nie ma. Ciekawe czy chłodnica od jakiegoś oryginalnego zachodniego MF by pasowała ale to i tak mnie już nie za bardzo obchodzi bo go niedługo sprzedam.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share edpawel

edpawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,jazda konna,motoryzacja

Napisany 29 grudzień 2010 - 17:32

Chlodnica cieczy do MF255 A ja w swoim mf 255 mam orginalna z 86 roku i wymienialem tylkko te gumy co doprowadzaja plyn z silnika , ciagnik nigdy nieprzegzany i zalany plynem , chlodnica wogóle nieprzecieka ;)