Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa hydrauliczna do mf 520

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:02

Pompa hydrauliczna do mf 520 Witam

W Zeszłym sezonie kupiłem kombajn mf 520 wersji angielskiej. Został wyremontowany. Ale podczas koszenia padła mi pompa hydrauliczna. Po rozbiórce pompy okazało się że poszedł taki pierścień gumowy w środku. Objeździłem wszystkie sklepy, nawet przedstawiciela korbanków i nie mogę tego dostać. Powiedzieli mi że kiedyś to było w sprzedaży teraz już nie. Moje pytanie brzmi od czego dopasować inna pompę hydrauliczną. Od czego pasuje. Drugie pytanie brzmi posiadam w swoim maseju dwa sita jedno żaluzjowe, drugie otworkowe. Na tabliczce właściwie na naklejce opisane są typy ustawień, ale napisane jest upper petersen i upper closz i nie rozumiem o co w tym chodzi. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa hydrauliczna do mf 520 Dzisiaj, 13:19
  •  

#2 Share reno82

reno82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 22:24

Pompa hydrauliczna do mf 520 Do tego kombajnu najlepiej kupić używana pompę hydrauliczną ,ja tak zrobiłem ciężko jest dobrać z Polskich pomp ,trzeba dbać o olej i filtr hydrauliki w tych kombajnach ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 12:11

Pompa hydrauliczna do mf 520 Znalazłem w internecie zestawy regeneracyjne od john deera ma podobną pompę. Czy pasują te uszczelki do angielskich wersji pomp mf?