Skocz do zawartości

Zdjęcie

HL,HW

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 14:59

HL,HW Witam chciał bym kupić 3 hl 6011 do remontu z dokumentami po 6tys/szt. i wyremontować ją na stan idealny i sprzedać ją. Jak myślicie ile mogę dostać za taką przyczepę na allegro ceny są od 15 do ponad 20 paru tysięcy. czy opłaca się remontować. chodzi mi o to czy ktoś za taką kasę kupi taką hl czy hw po remoncie nie chcę wydawać na darmo kasy żeby później przyczepa stała a kuca by nie było a chciał bym sprowadzić parę 2-3 zrobić i sprzedać i z 2 zrobić dla siebie :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HL,HW Dzisiaj, 07:15
  •  

#2 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 18:59

HL,HW Wydaje mi się ,że np ja bym nie dał 20 tys za starą przyczepę nawet jakby była w idealnym stanie jak nową można już dostać za ok 30 tys.

#3 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:32

HL,HW a ile byś dał za hl 6011 po remoncie bo nie wiem czy brać je i remontować czy sobie odpuścić myślę że spokojnie 15 tys można brać

#4 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:40

HL,HW może i by ktoś kupił za te 15 ale ja i jak wielu innych bym wolał kupić sam z rajchu i sam sobie wyremontować ,sory ale taka jest prawda
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#5 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:52

HL,HW Ja tak samo jak @Arturo.Zrobisz sam i chociaż wiesz że dobrze.Podając np. niektórych handlarzy cigników, przywożą z zagranicy ze złomu 3 ciągniki i z tego składają jeden, nowy lakier i nikt się nie pozna.

#6 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:21

HL,HW nie wontpie ze byś ją odwalił na glanc ale wole zeby kasa została u mnie i policzył bym swoje godz ale allegro jest duże i na pewno ktoś by kupił zawsze można coś spuścić z ceny i byś miał i tak zarobione , życze powodzenia :)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#7 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:23

HL,HW A może ktoś wie gdzie można dostać części do hl,hw jeszcze nie mam ich u siebie ale chciał bym mieć jakiś dostęp do części jak by co :)

#8 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 22:01

HL,HW ciezko bedzie zeby coś ci zostało ja czymś takim sie zajmuje i nie jest lekko musisz cos robic naprawde dobrze zeby to poszło za ta cene co chcesz ale to wymaga dużych nakładów i przedewszystkim czasu

#9 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 20:30

HL,HW to wiadomo że wszystko czasu zajmuje chciał bym to tak robić
cała rama dolna i górna piaskowana mam już namiary na firmę co piaskuje i może nawet mi to ocynkują albo pomalują podkładem , nowe burty , plandeka, oświetlenie typu LED , nowe węże i przewody, jeśli trzeba nowe opony i inne rzeczy które nadają się do wymiany :)

#10 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 21:09

HL,HW Wątpię żebyś 6011 sprzedał powyżej 13 tyś.Przyglądam się od roku przyczepom i te po 20 tyś są tam dalej.Ja w tamtym roku chciałem sprzedać D-47 za 7 tyś [ładną,pomalowaną, nakładki,opony dobre zarejestrowana]to się ogłaszałem z 4 miesiąca,miałem 4 telefony 2 przyjechało 1 dawał 5 tyś.

Nie ma kupców na przyczepy.

Teraz kupiliśmy przyczepę 11,5 tony ładowności,na 3 strony wywrot,burty drewniane ale dobre,tylko pomalować,z porządną ramą, za 16,5.

Ja w tamtym roku kupiłem praktycznie samą ramę z Czeskiej 9 tonową [taka jak hl 8011]za 5 tyś.Po remoncie wyszła 12,5.Burty 1,2m od dołu otwierane.

Lepiej w takie remonty się nie pchaj,bo nie zarobisz.Nikt nie da za 6011 15 tyś.

A że się ogłaszają,no każdy może, bo od tego mamy demokracje.

Każdy pisze co chce i woła ile chce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 22:03

HL,HW jak już to kupić i zrobić dla siebie :)

#12 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 22:07

HL,HW No właśnie zrobić dla siebie. Mam u siebie w galerii zdjęcia 2 przyczep wyszykowanych na tip top, trochę wkładu w nie było i szkoda by było je teraz sprzedać, jakby tak policzyć to może bym miał za 3 wyremontowane D-47, 2 nówki 6 tonone.

#13 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 22:17

HL,HW @dawidg2 te przyczepy robiłeś do trocin ?

#14 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 22:22

HL,HW Tak do trocin. Tam pod którymś foto pisałem że mam 4 takie zrobione, Jeszcze mam jedną D-47 ale ma nadstawki sciągnięte bo ma zrobione do wywrotu do tyłu a teraz muszę mieć na bok bo w magazynie wysypuje i do tyłu nie chcą zlatywać bo nie mogę do końca podnieść.

#15 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 23:22

HL,HW a u nas pewien handlarz ma non stop klikanaście HL na stanie aczęsto ładują na tira i w polske. Podamwam ceny Ludzie łapia jak pelikany gwodździe. Ramy są piaskowane, nowe burty robione samemu cacy lakier, instalacja nowa, hamulce tip top a wiec
THK 5 -13 tyś
HW 60.11-16 tyś
HW 80.11- 21tyś
Mój Wladimirec podbija świat

#16 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 00:19

HL,HW @UrsusCzesio czytałem gdzieś że chcesz kupić hl czy hw chcesz do siebie czy na handel ? ile byś cenił taką po remoncie oczywiście rama piaskowana nowe burty oświetlenie LED instalacje nowe hamulce igła, nowa plandeka chodzi mi o hl 60.11 bo mam gościa co ma 3 takie tylko bury do wymiany może 1 komplet burt z tych 3 zrobiło by się do pomalowania i nowe instalacje. Na szerokim ogumieniu ceni sobie po 6tys za szt.do rejestracji i musiał bym nająć transport bo mam do gościa 120km w jedną stronę opłacało by się brać i robić na tip top. ? :)

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 23:15

HL,HW Ale ona jest w miare kompletna? Hmm bo jeżeli robic na tip top i mieć do wyboru przyczepe kompletna ale znudzaona życiem za 6 tyś a mieć możliwosc zakupu samej ramy za te 3 tyś to lepiej kupic sama rame tak czy siak wszystko wywalasz. No jeżeli plandeka i oświetlenie takie jak mówisz i wszystko nowe to 18 tyś wołaj. Ja chcę brać i znalazłem dosc blisko za 3 tyś tylko nie wiem czy czasami nei jest sztywna :) I nawet ma burty i podłoge takzem oze na zniwa bym ja wziol tyle się pianka uszczelni po znwiach od nowi i może sprzeda
Mój Wladimirec podbija świat

#18 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 23:59

HL,HW jeśli możesz @ursusczesio luknij na tą aukcję chyba te przyczepy będę brał hurtem 3szt myślę że gościu zejdzie trochę z ceny http://moto.allegro....1_3_sztuki.html :)

#19 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:31

HL,HW A nie wie ktoś ile by kosztowała nowa zabudowa na HL z firmy Conow na 3 strony żeby wywrot był?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 19:41

HL,HW widziałem taką zabudowę nową do hl na allegro cena 13-15tys. ale chyba na 2 strony

może te ogłoszenie cię zainteresuje http://see-you.pl/it..._8011_nowa.html są zabudowy ale nie conow