Skocz do zawartości

Zdjęcie

SPRZEGŁO W SAME

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 14:46

SPRZEGŁO W SAME WITAM OD PARU DNI MÓJ ROLLER ROBI MI PSIKUSY. :)
Mianowice jak odpalam mam za duzy luz na pedale sprzegła, biegi wchodza normalnie,ale sprzegło szybko bierze.Czy ktoś miał podobne objawy?? pompka sprzegła czy wysprzeglik a moze sprzegło (4000mth)
pozdr

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Traktor Deutz-Fahr AGROTRON 90 Mk3

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Deutz-Fahr
  • 77000.00 PLN
  • 16 cze 2017
DEUTZ-FAHR DX4.50 bardzo dobry stan rur mechaniczny Polecamy części !!

• 42000.00 PLN
  • 16 cze 2017
Deutz fahr Agroplus

• 80000.00 PLN
  • 22 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SPRZEGŁO W SAME Dzisiaj, 03:10
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2010 - 19:34

SPRZEGŁO W SAME W moim Same Explolerze sprzegło pierwszy raz saidło chyba po 1500mth :) bedzie to najczestsza awarjia Twojego ciągnika, współczuję...

#3 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 19:44

SPRZEGŁO W SAME

W moim Same Explolerze sprzegło pierwszy raz saidło chyba po 1500mth :) bedzie to najczestsza awarjia Twojego ciągnika, współczuję...

CIĄGNIK MA 3 LATA i 4000mth padł tylko siłownik skretu a to tylko dlatego ze ciągnik jezdzi w lesie i jest non stop krecone kierą???
:)

#4 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:24

SPRZEGŁO W SAME koleg tak jak pisze hubert to sprzeglo poprostu musisz je "podciagnac" z lewej strony kolo pod ciagnikiem kolo zbiornika paliwa znajduje sie dzwignia sprzegla i sruba regulacyjna w razie potrzeby radze ja przyciac do odpowiedniej dlugosci i bedzie ok
pozdrawiam

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2010 - 21:20

SPRZEGŁO W SAME Ok to będzie na krótką metę :)

#6 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 22 lipiec 2010 - 11:18

SPRZEGŁO W SAME ba ja wiem ze najlepszym rozwiazaniem bylby elektrochydrauliczny rewers i nie byloby problemu ze sprzeglem ale tu takiego nie ma i tyle wiec trzeba z tym zyc :)

Mysle ze jesli nie miales problemu ze sprzeglem przez 3 tys godzin to ta regulacja powinna wystarczyc na okolo 1000 godzin (raczej wymiana sprzegla nie bedzie konieczna bo w tym przypadku bylaby to rozpusta hehe)

#7 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:34

SPRZEGŁO W SAME

koleg tak jak pisze hubert to sprzeglo poprostu musisz je "podciagnac" z lewej strony kolo pod ciagnikiem kolo zbiornika paliwa znajduje sie dzwignia sprzegla i sruba regulacyjna w razie potrzeby radze ja przyciac do odpowiedniej dlugosci i bedzie ok
pozdrawiam

Regulacja jest ale przy pedale,przy zbiorniku jest tgylko wysprzeglik bo to na hydraulice.
I ile kosztuje sprzegło kompletne do tego małego makarona, skoro piszecie ze rozpusta??
pozdr i dzieki za podpowiedzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 20:20

SPRZEGŁO W SAME nie wiem co sie stalo ale nie moge odpowietrzyc sprzegla w lampku.pompuje sprzeglem a ono nic nie nabija plynu do silowniczka. tylko prosze bez podpowiedzi typu sprawdzenie stanu plynu:)

#9 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 18:38

SPRZEGŁO W SAME

nie wiem co sie stalo ale nie moge odpowietrzyc sprzegla w lampku.pompuje sprzeglem a ono nic nie nabija plynu do silowniczka. tylko prosze bez podpowiedzi typu sprawdzenie stanu plynu:)

wyglada na to ze coś blokuje przepływ w aucie odpowietrzałem kiedyś hamulcami sprzegło i dopiero pomogło (gg860480)
a ja mam problem z olejem do układu hamulcowów i sprzegła, mój serwis to kpina wiec trzeba sobie radzic samemu
ten AFT DEXTRON II to podobno to samo co MOBIL ATF 220
czy ktos zmienuiał olej w ukłądzie i może to potwierdzić???

#10 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 19:12

SPRZEGŁO W SAME rozebralem pompke i wymienilem uszczelnienia w niej bo na starych nie zasysala plynu i narazie chodzi. a jesli chodzi o plyn to leje dot4. tak mi mechanik z serwisu kazal lac

#11 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 19:34

SPRZEGŁO W SAME

rozebralem pompke i wymienilem uszczelnienia w niej bo na starych nie zasysala plynu i narazie chodzi. a jesli chodzi o plyn to leje dot4. tak mi mechanik z serwisu kazal lac

MOJ ROLEK jezdzi na czerwonym oleju ,wiec to na bank nie dot 4 i wątpie zeby u ciebie był fabrycznie dot
raczej dextron
psgdzie dorwałeś uszczelniacze do pompki????

#12 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 20:12

SPRZEGŁO W SAME no orginalnie nie jest dot 4 ale mozna go mieszac z dotem tak mechanik mowil.zadnych skutkow ubocznych nie zauwazylem.a uszczelniacze pasuja od silowniczka do sprzegla od stara.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 09:00

SPRZEGŁO W SAME

no orginalnie nie jest dot 4 ale mozna go mieszac z dotem tak mechanik mowil.zadnych skutkow ubocznych nie zauwazylem.a uszczelniacze pasuja od silowniczka do sprzegla od stara.

dzieki za podpowiedz :) ja dolałem MOBILA
Dodany obrazek
I narazie wszystko jest prawie O.K pomijajać fakt ze sprzegło mam podciagniete na maxa bo brało bardzo szybko,i jeszcze nie zdiagnozowałem przyczyny :)

Dodaj odpowiedź