Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porównanie Sadzarek

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 641 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:06

Porównanie Sadzarek Witam Panowie jak w temacie która sadzarka jest lepsza i dlaczego? Tarczowo Chwytakowa czy przenośnikowa?

Kilka aspektów które można ( a nawet trzeba wziąć pod uwagę):

1.Dokładność sadzenia (która mniej przepuszcza sadzeniaki)
2.Uszkadzanie sadzeniaków
3.Dostępność części i ich cena
4.Awaryjność

Liczę na wasze spostrzeżenia. Nie koniecznie muszą one dotyczyć moich punktówDodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Porównanie Sadzarek Dzisiaj, 22:09
  •  

#2 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:40

Porównanie Sadzarek to tak awaryjność tam się nie ma co popsuć sam mam akpila a co do uszkodzeń ziemniaka to przede wszystkim zależy od wielkości ziemniaka chodzi o łańcuchowa jak coś to pisz na gg
:)

#3 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 641 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 21:32

Porównanie Sadzarek Więc tak decyzja padła na przenośnikową teraz są trzy opcje albo używana-pod warunkiem że się trafi w rozsądnej cenie.Jeśli nie to pewnie trzeba będzie kupić nową...Wolę nową za powiedzmy 1600zł(Bomet) czy 1800zł (Akpil) niż używkę za 1200zł...

Tylko pytanie którą wybrać? Czy warto dołożyć te 200zł czy nie warto przepłacać? Sadzarka będzie pracować na małym areale więc powinna na chwilę wystarczyć...

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9445 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 22:04

Porównanie Sadzarek Za 1200 to ja bym ci swoją sprzedał. Stoi w garażu gotowa do wyjazdu w pole.
W tle jo trochę widać http://www.agrofoto....155883-drapacz/

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 692 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 22:08

Porównanie Sadzarek Przecież kolega chyba napisał że woli kupić nową za 1600 czy 1800 niż starą za 1200zl a Ty andrzej wyskakujesz mu z ofertą sprzedazy. pozdro !

#6 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 641 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 22:16

Porównanie Sadzarek Chłopaki spokojnie...Dodany obrazek

Właśnie jest ten problem że jak patrzyłem na allegro to za używki cenią sobie jak za nowe....a po co ja mam kupować np 8 letnia czy jeszcze starszą za powiedzmy 1200 zł jak mogę dołoży 400 i mam nową...

Moim zdaniem używki nie powinny kosztować więcej jak 800 no góra 1000zł ....Na razie szukam używki-czasem lubią się trafić tańsze jak wszystkie..ale przy moim szczęściu taka się trafi jak ja już będę miał kupionąDodany obrazek

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9445 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:18

Porównanie Sadzarek Na tako powierzchnie to nie warto nowej.
Poza tym warto ci tyle sadzić?? Ja zrezygnowałem bo to szkoda pola.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 641 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 19:28

Porównanie Sadzarek Opłaca nie opłaca. Mam swoją to jadę kiedy chcę i nie jestem od nikogo zależny. Dla mnie to jest bardzo ważneDodany obrazekCzasu mam dużo więc będę szukał używanej za nie duże pieniądze...nówka to już będzie ostateczność jak nic ciekawego z używek nie znajdę...

Jak bym miał wszystko do wszystkiego po kolei wynająć od orki aż po zbiór to by się nie opłacało ale że sprzęt mam (obsypnik i wszystko co potrzebne) tylko właśnie sadzarki brakuje.... to inna sytuacja. U mnie idzie sporo ziemniaków...frytki na okrągło...Dodany obrazek Poza tym nie wyobrażam sobie jak bym mógł nie pójść sobie w pole i ukopać sobie świeżutkich młodziutkich ziemniaczków....ze swoim koperkiem i cebulkąDodany obrazek