Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Rekord

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mareczek525

mareczek525

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:03

Bizon Rekord witam mam taki problem!!! jak koszę rzepak to zapychają się wytrząsacze ,sieczkarnia nie odbiera wszystko się zawiesza w sieczkarni jest to sieczkarnia kielecka 5metrów koszenia i trzeba wszystko wyjmować całą zieloną masę, wie ktoś co zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Rekord Dzisiaj, 12:34
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:20

Bizon Rekord ostrzyłeś kiedyś noże u sieczkarni?

#3 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3928 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:20

Bizon Rekord Jak jest zielone to tak będzie się działo a może odepnij sieczkarnię to będzie szło, kilka lat temu w mojej okolicy nie cieli z sieczkarniami bo się wieszał.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:22

Bizon Rekord jak masz ustawione klawisze ???

#5 Share mareczek525

mareczek525

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:25

Bizon Rekord noże ostrzone przed sezonem!! kosiłem bez sieczkarni idzie ale co ja z tymi resztkami mam zrobić musi być pocięte, właśnie te łodygi są zielone i się zawiesza

klawisze są ustawione fabrycznie nic nie było ruszane a co przestawia się coś???????????

#6 Share rolnik9595

rolnik9595

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 111 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:06

Bizon Rekord ja też jade bez sieczkarni i potem przyjeżdża firma która to presuje i zabiera (oczywiśćie mi za to płacą)

#7 Share CROW

CROW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:16

Bizon Rekord Może za nisko kosisz i dlatego masz za dużo masy w kombajnie! Spróbuj kosic ino ino pod luszczynami może pomoże.

#8 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:19

Bizon Rekord To jest wina TYLKO i WYŁĄCZNIE jeszcze zielonego (łodyg) rzepaku. Miałem identyczny przypadek w zeszłym roku, gdy zawiesiło mi się to wszystko na wytrząsaczach i sieczkarni. A jak na złość nie chciałem się kurzyć i pojechałem kombajnem z kabiną (byłem przyzwyczajony do drugiego bez kabiny) i nie zauważyłem nic dziwnego. Dopiero gdy niemal kombajn stanął zorientowałem się. Wówczas pasek spalił się. Trochę się wystraszyłem, gdyż zauważyłem dym- wszystkie gaśnice miałem już w pogotowiu. Ale ile później siedziałem aby z wytrząsaczy to wszystko wyciągnąć !!!!
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:21

Bizon Rekord ja proponuje przestawic ta pionoiwa blache po ktorej sloma sie zeslizguje z wytrzasaczy do sieczkarni moze za malo miejsca tam jest
nie wiem jak to jest ale u mnie niektorzy tak samo nie moga kosic zielonego z sieczkarnia a ja kupilem sieczkarnie z kielc i wszystko tnie

#10 Share Kamil385

Kamil385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:53

Bizon Rekord

noże ostrzone przed sezonem!! kosiłem bez sieczkarni idzie ale co ja z tymi resztkami mam zrobić musi być pocięte, właśnie te łodygi są zielone i się zawiesza

klawisze są ustawione fabrycznie nic nie było ruszane a co przestawia się coś???????????

jak chcesz resztki mieć pocięte to ja proponuje orkan

#11 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 21:33

Bizon Rekord morza ich wsunąć lub wysunąć jakie masz obroty ja mam zielone łodygi i idzie pieknie

#12 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 21:53

Bizon Rekord trzeba mniec dobry czujnik na wytrząsaczach mi tak sie wczoraj stało mam sieczkarnie żukowo i za nisko było koszone gdyz rzepak był pryskany pózniej poderwałem heder i wszystko dobrze było a mam kombajn z kabiną naglaka i słychac dobrze było

#13 Share MK68892

MK68892

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 22:51

Bizon Rekord Mój ojciec jak kosił bizonem to wymontowywał tylną górna blachę i wtedy nadmiar słomy (jeśli się pojawiał) wytrząsacze wyrzucały na zewnątrz bez siekania. A przynajmniej łatwiej się odtykało :) Udanych żniw.

#14 Share mareczek525

mareczek525

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 17:12

Bizon Rekord witam to jednak wina zielonych łodyg rzepaku kosiłem u sąsiada szło pięknie łodygi były już suche, u siebie koszę wysoko i idzie jakoś pozdrawiam dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:28

Bizon Rekord Zielone łodygi po prostu lubią się blokować na wytrząsaczach i dlatego wszystko staje, w tamtym roku jak zablokowało wytrząsacze to stałem ze 20 minut i wyciągnąć ze środka nie mogłem, a wydawało się niedużo, a w tym roku kilka razy zapchało się nam na przenośniku pochyłym właśnie tymi łodygami :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer