Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z aparatem (nagrywanie, dźwięk)

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:35

Problem z aparatem (nagrywanie, dźwięk) Dobrywieczór. W związku, że zbliżają się żniwa, chciałbym nagrać parę filmów. Jednakże występuje u mnie pewnego rodzaju problem z nagrywanym dźwiękiem. Obraz nie jest cudownej jakości, ale ujdzie, co trzeba, to widać - tu nie mam na co narzekać.
Lecz sam dźwięk (dość głośny, ale na innych podobnych filmach, innych użytkowników jest w porządku) ma takie jakby zakłócenia, albo aparat jest zbyt czuły. Podam przykład:

W sekundzie 0:44 i dalej dźwięk jest niezbyt wyraźny. Nie ma jeszcze tragedii, ale wiem, że może być lepiej.

Aparat to Sony Cyber-Shot DSC S730

Teraz pytanie: czy da się to jakoś naprawić bez potrzeby oddawania aparatu do serwisu lub do miejsca sprzedaży (z tym może być problem, bo zakupiłem za granicą), czy dokupywania czegoś nowego?

Z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z aparatem (nagrywanie, dźwięk) Dzisiaj, 17:21
  •  

#2 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:48

Problem z aparatem (nagrywanie, dźwięk) Moze zbyt blisko stałeś a w około 40 sekundzie silnik wszedł na obroty i dlatego to niewielkie zniekształcenie, to raczej normalne w prostszych aparatach. Albo może jakoś przysłoniłeś mikrofonik w aparacie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 20:02

Problem z aparatem (nagrywanie, dźwięk) Hm. Kurna, z tym możesz mieć Rację. Mogłem go trzymać dwoma rękami i dlatego przysłoniłem. Mam czasami taki problem, że mi sie ręce trzęsą, a alkoholikiem nie jestem. :D