Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diesel czy benzyna

917 odpowiedzi na ten temat

#761 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 18:19

Diesel czy benzyna @koma666 Zaprzeczając sam sobie w jednym poście, co pokazałem. Przeciwstawiasz się sam sobie. Nikt przeciwstawiać ci się nie musi. Nigdy nie podajesz argumentów, przykładów tylko piszesz bo tak. W żadnym temacie nic mądrego nie napisałeś. Wszędzie dyskusja wygląda tak samo. Jak nie wiesz co pisać, piszesz głupoty, aby pyskóka była. Fakt wielu cię pewnie nie rozumie. Ale jak pisałem może w przedszkolu znajdziesz posłuch. Bo tu tych bzdur nikt nie kupi. Leczyć kompleksów twoją osobą nie musze. Mam wrażenie, że wielu myśli, że się nad tobą pastwie. Więc jest to mój ostatni post w odpowiedzi na twoje głupie zaczepki.

Edytowany przez hubertuss, 14 grudzień 2013 - 18:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Diesel czy benzyna Dzisiaj, 15:38
  •  

#762 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 14 grudzień 2013 - 18:21

Diesel czy benzyna koma tu masz ripostę i na tym koniec , użyje Twoich słów ;

tłumaczył ci nie bede bo i tak wywrócisz swiat do góry nogami zeby twoje bzdury były najbardziej widoczne :D

Edytowany przez kozulek2, 14 grudzień 2013 - 21:12.

#763 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 18:26

Diesel czy benzyna

Zaprzeczając sam sobie w jednym poście, co pokazałem. Przeciwstawiasz się sam sobie. Nikt przeciwstawiać ci się nie musi. Nigdy nie podajesz argumentów, przykładó tylko piszesz bo tak. Fakt wielu cię pewnie nie rozumie. Ale jak pisałem może w przedszkolu znajdziesz posłuch. Bo tu tych bzdur nikt nie kupi. Leczyć kompleksów twoją osobą nie musze. Mam wrażenie, że wielu myśli, że się nad tobą pastwie. Więc jest to mój ostatni post w odpowiedzi na twoje głupie zaczepki.

nie zaprzeczam sam sobie tylko jakbys miał troche inteligencji i szarych komórek to bys zrozumiał ze warto zwracac uwage na rankingi niezawodnosci ale tez warto zadac sobie wiecej trudu i zobaczyc co w tych samochodach które niby sie psuja tak naprawde sie psuje i moze wcale te samochody nie sa takie złe mimo ze sa nizej w rankingu
ot cała filozofia
ale to dla ciebie czarna magia niczym fizyka kwantowa
filozofie
piszesz po to byle na poprzek i do tego jeszcze kogos pouczasz aby czytał ze zrozumieniem
taka z ciebie madra głowa

#764 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 19:24

Diesel czy benzyna Audi niby takie dobre a vw taki zły tylko że obydwa maja te same zespoły napędowe

#765 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 14 grudzień 2013 - 19:43

Diesel czy benzyna

Na zachodzie auta z małym pewnym przebiegiem są tak drogie, że nie opłaca się tego ciągnąć do polski dla żadnego handlarza.

Kolego, nie mogę się z tym zgodzić, chociaż wszystkie posty napisałeś tu bardzo rozsądnie. Na zachodzie są bardzo tanie auta z małymi przebiegami, na 100% nie cofane liczniki. Oczywiście tylko benzynowe. I oczywiście uszkodzone. Ale nie chodzi mi tu o samochody owinięte wokół drzewa. Te, którymi jeżdżę właśnie były lekko uszkodzone, czyli: środek cały, poduszki nie wywalone, szyby całe, do wymiany tylko elementy demontowalne, podłużnice nie pogięte. Wtedy wystarczy kupić kilka używanych części, trochę lakieru i mamy młode auto w idealnym stanie za śmieszne pieniądze, średnio 1/3 wartości takiego auta w Polsce. A druga sprawa to taka, że ostatnio muszę kręcić liczniki, ale do przodu żeby sprzedać auto, bo nikt nie wierzy, że trzyletnie auto może mieć 30000 km. Jak się zrobi 70000 to idzie od ręki.

#766 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:05

Diesel czy benzyna benzyniaki można znaleźć ale tdi nie da się znaleźć. Szukałem golfa 4 albo bory 1.9tdi bez pompowtryskow. Przeglądałem sporo ogłoszeń niemieckich przez pół roku i wszystko po 300-400tys km. Czyli to samo co nasi handlarze oferują. Kupił bym benzynę ale nie ma gdzie tanio tankować a ropa wiadomo po 4zł się kupuje.

#767 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:23

Diesel czy benzyna Ja jestem zwolennikiem beny +gaz i pod każdym względem plusy niskie koszty spalania ,nawet przy dużej pojemności i koszty eksploatacji oraz przebieg.

#768 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:29

Diesel czy benzyna Minus głowica ostatnio 1200 zł

#769 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:35

Diesel czy benzyna jak jedna to pół biedy gorzej jak vałka ,ale zrobisz raz i spokój na lata a diesel pompo wtryski. dwu mas to dopiero skarbonka.

#770 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:37

Diesel czy benzyna

Audi niby takie dobre a vw taki zły tylko że obydwa maja te same zespoły napędowe

kup jedno i drugie z tych samych lat,przejedz conajmniej po 50 tys km kazdym i dopiero sie wypowiadaj.vw byl dobry do 2004r wiem z wlasnego doswiadczenia mialem 3 szt ,ostatni nieszczesny model b6 2.0tdi, a pozniej 2.0tdi tyle ze w audi i tez troche naprawialem bo prawie 400tys nalatane miala do sprzedazy ,vw przed 200tys juz tak by zluzyty .a wczesniejszy model 250 tys ,chip i jak sprzedawalem to byla lalka.tyle ze za audi trzeba dac kase a vw o polowe tanszy ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:43

Diesel czy benzyna O matko i ten tutaj. @koma666 leczysz się już czy ci na psychoterapeutów szkoda. Życie cie nieźle klepie po grzbiecie że na wszystkim chciałbyś oszczędzać.

Czepiliście się dwumasu a co wymieniacie go co roku jak świece

Edytowany przez macin87, 14 grudzień 2013 - 20:45.

#772 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:51

Diesel czy benzyna Jeśli chodzi o mnie to się nie czepiam tylko mam inne zdanie, a na podwórku to tylko traktor jako diesel .

#773 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:55

Diesel czy benzyna Jak to mówią z diesla cieszy się tylko pierwszy właściciel.... Nakręci praktycznie bezawaryjnie 200-300tys km i chwali, ktoś kupi, po kilku tysiącach km siądzie turbina, dwumasa czy pompowtryski i klnie... Znajomy kupił clio za 8 tys stan perfekcyjny - od rodziny, używa go "od święta" ;) po paru tysiącach km siadły wtryski - koszt 4 tys a samochód teraz wart może z 5

#774 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 20:56

Diesel czy benzyna Dwumas ma poprawić kulturę pracy silnika więc i w benzyniakach już montują jakbyś nie wiedział. Widać nie jeździłeś porządnym dieslem skoro masz takie zdanie

#775 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:01

Diesel czy benzyna Kulturę pracy ma poprawić , a w praktyce to zwiększa awaryjność

#776 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:02

Diesel czy benzyna

benzyniaki można znaleźć ale tdi nie da się znaleźć. Szukałem golfa 4 albo bory 1.9tdi bez pompowtryskow. Przeglądałem sporo ogłoszeń niemieckich przez pół roku i wszystko po 300-400tys km. Czyli to samo co nasi handlarze oferują. Kupił bym benzynę ale nie ma gdzie tanio tankować a ropa wiadomo po 4zł się kupuje.

Chcesz samochód co ma ponad dziesięć lat to on musi mieć taki przebieg, rocznie niemiec robi średnio 30 tyś km albo więcej, nie kupuje tdi po to żeby stał w garażu.

#777 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:10

Diesel czy benzyna Marcin jaką kulturę ja jeżdżę 2,8 v6 to co tu poprawiać ?

#778 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:12

Diesel czy benzyna Ile on ci pali ?

#779 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:13

Diesel czy benzyna W jakiej budzie?

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:25

Diesel czy benzyna 12 gazu średnio w cyklu mieszanym ,jest to kombi audi a6 c5.