Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diesel czy benzyna

917 odpowiedzi na ten temat

#441 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 12:30

Diesel czy benzyna Wiesz może chodziło mu o tłumioną agresję :D (np.teściowa siedząca z tyłu i napominająca-"farmerku tylko nie przekraczaj mój drogi 90 km/h") ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Diesel czy benzyna Dzisiaj, 17:58
  •  

#442 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 13:49

Diesel czy benzyna Jaro na szczęście mam taki komfort ze teściowa nie musi ze mną jezdzić. :lol: Ja nie przekrczam 120-130 na trsie a że do najbliższej autostrady mam kilkaset kilometrów toteż jak bym nawet chciał to nie mam gdzie.
Mogę zrobić zdięcie wyświetlcza kompa jak @brzozak z @jaro nie wierzą. Dodam ze silnik u mnie bardzo długo się nagrzewa i praktycznie zimą 10km tam i z powrotem to robię na silniku z temp. nie przekraczającą 70stopni.
W primerze 2.0TD z 90km gdzie muł nie samowity spalanie 8-9l/100km.
PS.w jakim dziale mogę dodać takie zdięcie?

Macie nie dowiarki. :D Jezdzicie nie wiadomo czym co pali więcej jak JD. :D
http://www.przeklej....pg-0028f1a7803p

Edytowany przez farmermf, 20 marzec 2011 - 14:35.

#443 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 14:56

Diesel czy benzyna Weź poprawkę na komputer typu "optymista" :D .
PS.Czy ja pisałem że Ci nie wierzę ?

#444 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 15:08

Diesel czy benzyna Jaro kompa sprawdzam co tankownie i jest w miare wiarygodny.Sam się zdziwiłem trochę.

#445 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 15:15

Diesel czy benzyna no to teraz wszystko sie zgadza - nie przekraczas 120, tylko gdzie tu ostra jazda sie pytam?

no chyba, ze po serpentynach w gornych czesciach alp sie poruszasz to tak. nastepnym razem pisz po prostu przy normalnej jezdzie i nikt nie bedzie mial zadnych obiekcji ;) .

z reszta srednia predkosc to potwierdza :lol: :lol: , u mojej mamy tez taka wychodzi, a ona w benzynie nie przekracza 2 tys. orbotow :lol: .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#446 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 15:18

Diesel czy benzyna Agresywna jazda to jazda na max. 3 biegu (jak u mnie :D ).

#447 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 15:49

Diesel czy benzyna

no to teraz wszystko sie zgadza - nie przekraczas 120, tylko gdzie tu ostra jazda sie pytam?

no chyba, ze po serpentynach w gornych czesciach alp sie poruszasz to tak. nastepnym razem pisz po prostu przy normalnej jezdzie i nikt nie bedzie mial zadnych obiekcji ;) .

z reszta srednia predkosc to potwierdza :lol: :lol: , u mojej mamy tez taka wychodzi, a ona w benzynie nie przekracza 2 tys. orbotow :lol: .

Agresynie to co tylko 200km/h? Można do 100 wciskać pedał by wykorzystać przyspieszenie. Będziesz miał dzieci do szkoły wozić to zobaczysz jaka średnia ci wyjdzie. 7km do miasta(część żwirówką) potem 6 po mieście i z powrotem no, ale pewnie u ciebie to po mieście 150 się jezdzi.

#448 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 16:48

Diesel czy benzyna no dokladnie jesli ktos tak mowi, to tak sie dzieje. 200 :lol: :lol: na autostradzie, to zadne emocje, 200 w zakrecie 70 st na drodze powiatowej to juz cos sie dzieje ;) .

jezdzisz jak tatus i masz co do tego pelne prawo, bo wiadomo ze majac dzieciaki trzeba byc odpowiedzialbym i inne pierdoly, to jest jak najbardziej zrozumiale.

tylko po raz wtory napisze, jakbys zaznaczyl przy normalnej jezdzie to nikt by nie mial zadnych obiekcji.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#449 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 17:05

Diesel czy benzyna Dobra, niech ci będzie, że to normalna jazda. Choć koła czasem piszczą, ale reszta to jazda z głową. Mimo to przy gwałtownym przyspieszaniu rekord na kompie pokazało tylko 34l/100. :lol: Jak ktoś przede mną na normalnej drodze jedzie 80 to tez dostaje wiązankę :lol: .
Ostatnio było w radiu że w nocy z dyskoteki golfem wracali i 4 czarne worki. Nie ma się co podniecać prędkością.

Edytowany przez farmermf, 20 marzec 2011 - 17:08.

#450 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 17:20

Diesel czy benzyna mylisz glupote i skrajna nieodpowiedzialnosc z fascynacja predkoscia, przeciazeniami, technika jazdy itp.

z reszta jak 99% spoleczenstwa.

Dobra, niech ci będzie, że to normalna jazda.

nie chodzi o "niech mi bedzie", tylko o mylenie faktow. przejedz sie jakas autostrada owe 200 km/h non stop, zjedz na stacje, zatankuj, przelicz ile zuzyl paliwa i wtedy wypisuj jaki to twoj samochod jest oszczedny ;) .

taka fajna plakietke na dodatek na bramkach dostaniesz B) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 17:42

Diesel czy benzyna dla mnie wisi czy samochód jest oszczędny, czy nie. Była dyskusja że taka moc to 10l zjada to odpisałem że nie koniecznie. Po za tym fscynacja prędkością=skrajna odpowiedzialność=szpan golfem co go kupił tatuś.
Są tory do jazdy wyścigowej i tam można pokazać co się umie, a nie na drodze gdzie normalni ludzie się poruszają.
Co ma jednostkowe zużycie na autostradzie jak droga na niej przebyta to 1% ogółu przebiegu auta.

#452 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 18:05

Diesel czy benzyna pokaz mi takie tory...

autostrade podalem tylko jako przyklad mozliwy do zrealizowania dla ciebie jako odpowiedzialnego czlowieka. z reszta nie chce mi sie juz wiecej o tym pisac, po prostu wydaje mi sie, ze nie chcesz skumac, co sie do ciebie pisze i tyle.

#453 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 18:22

Diesel czy benzyna Jak to leciało ?-"a i tak Kartagina musi być zniszczona" i "a JD to dużo pali" :D -sporo użytkowników diesla uważa go za hiper ,super oszczędny-owszem stary klekocik w lekkiej budzie, bez wodotrysków palił bardzo mało-ale obecnie przy pojemnościach rzędu 3 l i masie budy ok. 2 ton to raczej pieśń przeszłości ...

#454 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 18:26

Diesel czy benzyna zwłaszcza biorąc pod uwagą nowe silniki i normy. Mniejsza z tym.

#455 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2011 - 18:53

Diesel czy benzyna

Jak to leciało ?-"a i tak Kartagina musi być zniszczona" i "a JD to dużo pali" :D -sporo użytkowników diesla uważa go za hiper ,super oszczędny-owszem stary klekocik w lekkiej budzie, bez wodotrysków palił bardzo mało-ale obecnie przy pojemnościach rzędu 3 l i masie budy ok. 2 ton to raczej pieśń przeszłości ...

Niezależnie od masy samochodu, pojemności, diesel o tej samej mocy co benzyna spali mniej i chyba nie ma sensu się z tym kłócić. Jak ktoś się nie zgadza to proszę o podanie przykładu...

#456 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 19:13

Diesel czy benzyna Ja tam nawet nie próbuję się kłócić-raz w życiu miałem auto z silnikiem Diesla (i całkiem miło je wspominam)-od lat jeżdżę benzynkami i tez jest ok.-ciut wyższe spalanie z nawiązką rekompensuje mi niższa cena zakupu i mniej decybeli w kabinie .

#457 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2011 - 19:40

Diesel czy benzyna Kiedyś miałem przyjemność jeździć A6 z silnikiem 2.5 R5 115 KM. Silnika nie było praktycznie słychać i jakoś to jechało(samochód prawie 15 letni). We współczesnych samochodach klasy A6, BMW 5 silnika już nie słychać, także ten argument odpada. Co innego w autach miejskich, kompaktach, tam oszczędza się na wygłuszeniu.

#458 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 19:44

Diesel czy benzyna KRAZ, mało mocy duży apetyt :D

#459 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 19:52

Diesel czy benzyna Mariusz-ja myślałem że piszemy tu o autkach co nieco starszych :D -moje A6 w benzynie z pewnością jest cichsze niż te z dieslem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 20 marzec 2011 - 19:53

Diesel czy benzyna Volvo V40 1.9D[95KM] łączne spalanie z 2010r 5.42 litra/100km