Zaloguj się, aby obserwować  
andriejcmg17

sposób na czaple

Polecane posty

Witajcie;)

zapewne wielu z was ma własny staw. Ja również go posiadam lecz niestety zauważyłem że od jakiegoś czasu przylatuje czapla na ryby. Nie jestem w stanie ciągle przebywać nad stawem Jakie znacie lub praktykujecie skuteczne sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem ale ja mam staw ogrodzony i jest on 600m od domu więc też nie jest realne żebym upilnował i od słupka do słupka przywiązałem sznurek od prasy zrobiłem niby taką siatkę i wpadła zaplatała się i już więcej jej nie widziałem

 

Ale nie wiem czy u ciebie to zda egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega na stawach hodowlanych tez ma ten problem. Wiatrówka robi z nimi porządek i mądre psy które biegną na stawy jak usłyszą ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj