Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olej w "pochwie" w C-330

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 18 lipiec 2010 - 20:26

Olej w "pochwie" w C-330 Chodzi tylko o to żeby ci blokada nie spadła bo potem półosi nie włożysz. Przed wyjęciem półosi gdy koło jest podniesione niech jeden kręci kołem, a drugi próbuje załączyć blokadę. Kiedy zaskoczy to obciąż pedał czymś ciężkim kamieniem czy pustakiem :D
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Olej w "pochwie" w C-330 Dzisiaj, 11:30
  •  

#22 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 18 lipiec 2010 - 20:28

Olej w "pochwie" w C-330 Jak podniesiesz ciągnik z prawej strony pokręc kołem ręką jednocześnie wciskając blokadę, jak zaskoczy zabezpieczyć żeby była wciśnięta i gitara można rozkręcać. A przy zakładaniu zwolnic to najlepiej podłożyć coś od ziemi żeby było równo bo można symeringa uszkodzić, spoko robota z tym jest bez gorączki.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#23 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 18 lipiec 2010 - 20:50

Olej w "pochwie" w C-330 Tylko teraz mam zgadkę jak podejść do sprawy bo w tej c330 teścia zauważyłem, że dźwignia od blokady wogóle się nie rusza - nie da się jej wcisnąć do dołu

#24 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 19 lipiec 2010 - 05:18

Olej w "pochwie" w C-330 A próbowałeś jak ciągnik stał w miejscu, bo tak to nigdy nie zaskoczy. Trzeba poruszać kołem i dopiero wtedy.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#25 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 07:15

Olej w "pochwie" w C-330 Jak ciągnik stoi to powinna się częściowo wcisnąć, a do końca to tylko w czasie ruchu. ;)Tylko nie skręcaj jadąc na blokadzie heh

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 19 lipiec 2010 - 17:52

Olej w "pochwie" w C-330 Wszystko fajnie tylko, że ona nawet nie dygnie

#27 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2079 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 19 lipiec 2010 - 18:15

Olej w "pochwie" w C-330 jak odkręcisz na pochwie pokrywke od blokady to zobaczysz co tam jest że się zacieła, może oś zardzewiała w gniazdach lub coś zaskoczyło, jak odkręcisz pokrywke wszystko bedzie jasne

#28 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 18:19

Olej w "pochwie" w C-330 Ok dzięki :D

#29 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 13:32

Olej w "pochwie" w C-330 I co ruszaliście już coś ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 17:33

Olej w "pochwie" w C-330 Nie - jeszcze nic nie ruszałem bo wiesz ja mam normalną pracę więc pozostaje mi tylko sobota, a że brykam teraz do ojca na żniwa to uszczelnienie pozostawię pewnie gdzieś na jesień bo wcześniej się nie wyrobię - teścia c330 i tak prawie tylko stoi więc nic się jej nie stanie :) Dzisiaj byłem u teścia i sprawdzałem jeszcze raz czy działa ta dźwignia od blokady i nie ruszy się nawet o milimetr - pytałem teścia to powiedział, że blokada jest zerwana i napewno nie działa. Obiecuję, że jak się do tego dobiorę to napiszę co i jak :)