Skocz do zawartości

Zdjęcie

AGRIO PUMA 2000L belka 15

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share porak

porak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 11:33

AGRIO PUMA 2000L belka 15 witam
mam zamiar zakupić taki opryskiwacz, bądź PILMET REX, na temat Pilmetu zdanie mam wyrobione natomiast o AGRIO nic nie wiem :D
pomożecie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AGRIO PUMA 2000L belka 15 Dzisiaj, 22:08
  •  

#2 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 12:08

AGRIO PUMA 2000L belka 15 Ja mam AGRIO, co byś chciał wiedzieć?

#3 Share Odstraszacze

Odstraszacze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:37

AGRIO PUMA 2000L belka 15 A moze zaczniemy z innej strony: jaki budżet możesz przeznaczyć na opryskiwacz?? Oczywiście mówimy tutaj o nowym,nie używanym. lamboR6 napisz od jak dawna masz opryskiwacz tej firmy i ogólnie jak się sprawuje.
Odstraszacze ultradźwiekowe - skuteczne na myszy, ptaki, krety.

www.odstraszacze.com

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share porak

porak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:29

AGRIO PUMA 2000L belka 15 lamboR6, jak są wykonane te opryskiwacze, czyli czy są podatne na korozje, czy przydarzają się jakieś pęknięcia ramy tudzież belki, ogólnie to czy jest wykonany solidnie i czy jest podatny na jakieś awarie. Musze się przyznać że nie widziałem go na oczy dlatego ten temat :D a i jak składanie belki, chyba w tych opryskiwaczach jest to jakoś inaczej rozwiązane ?

Odstraszacze, cena ;[ jak najtaniej, a opryskiwacz jak najlepszy :D ma pracować na 100ha

#5 Share 151e

151e

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 08:54

AGRIO PUMA 2000L belka 15

lamboR6, jak są wykonane te opryskiwacze, czyli czy są podatne na korozje, czy przydarzają się jakieś pęknięcia ramy tudzież belki, ogólnie to czy jest wykonany solidnie i czy jest podatny na jakieś awarie. Musze się przyznać że nie widziałem go na oczy dlatego ten temat :) a i jak składanie belki, chyba w tych opryskiwaczach jest to jakoś inaczej rozwiązane ?

Odstraszacze, cena :) jak najtaniej, a opryskiwacz jak najlepszy :) ma pracować na 100ha

Witam

Posiadam Napę 24m. Co do twoich pytań:

- wykonane bardzo dobrze i solidnie
- bardzo dobra belka - jedna z najlepszych na rynku ( klasa Amazone, Dammann), lekka i sztywna, nic nie lata, nic nie pęka
- składa się bardzo szybko i płynnie
- konstrukcja prosta, nie podatna na awarie

Do polskich opryskiwaczy nie mas co porównywać, dużo lepszy.
W opryskiwaczu najważniejszą rzeczą jest dobre zawieszenie belki, a w agrio masz jedną z najlepszych na rynku.

Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 08:12

AGRIO PUMA 2000L belka 15 Jak kolega wyżej, do Burego nie ma co porównywać. Mam opryskane ponad 600ha i nie ma żadnych luzów, belka ładnie pracuje na nierównościach. Szerokość jaką mam to 21m i jak bym wiedział że tak ładnie pójdzie to bym poszedł w szerszą.

Dodaj odpowiedź