Skocz do zawartości

Zdjęcie

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share porak

porak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 11:33

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie witam
mam zamiar zakupić taki opryskiwacz, bądź PILMET REX, na temat Pilmetu zdanie mam wyrobione natomiast o AGRIO nic nie wiem :D
pomożecie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie Dzisiaj, 15:47
  •  

#2 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 12:08

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie Ja mam AGRIO, co byś chciał wiedzieć?

#3 Share Odstraszacze

Odstraszacze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:37

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie A moze zaczniemy z innej strony: jaki budżet możesz przeznaczyć na opryskiwacz?? Oczywiście mówimy tutaj o nowym,nie używanym. lamboR6 napisz od jak dawna masz opryskiwacz tej firmy i ogólnie jak się sprawuje.
Odstraszacze ultradźwiekowe - skuteczne na myszy, ptaki, krety.

www.odstraszacze.com

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share porak

porak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 20:29

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie lamboR6, jak są wykonane te opryskiwacze, czyli czy są podatne na korozje, czy przydarzają się jakieś pęknięcia ramy tudzież belki, ogólnie to czy jest wykonany solidnie i czy jest podatny na jakieś awarie. Musze się przyznać że nie widziałem go na oczy dlatego ten temat :D a i jak składanie belki, chyba w tych opryskiwaczach jest to jakoś inaczej rozwiązane ?

Odstraszacze, cena ;[ jak najtaniej, a opryskiwacz jak najlepszy :D ma pracować na 100ha

#5 Share 151e

151e

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 08:54

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie

lamboR6, jak są wykonane te opryskiwacze, czyli czy są podatne na korozje, czy przydarzają się jakieś pęknięcia ramy tudzież belki, ogólnie to czy jest wykonany solidnie i czy jest podatny na jakieś awarie. Musze się przyznać że nie widziałem go na oczy dlatego ten temat :) a i jak składanie belki, chyba w tych opryskiwaczach jest to jakoś inaczej rozwiązane ?

Odstraszacze, cena :) jak najtaniej, a opryskiwacz jak najlepszy :) ma pracować na 100ha

Witam

Posiadam Napę 24m. Co do twoich pytań:

- wykonane bardzo dobrze i solidnie
- bardzo dobra belka - jedna z najlepszych na rynku ( klasa Amazone, Dammann), lekka i sztywna, nic nie lata, nic nie pęka
- składa się bardzo szybko i płynnie
- konstrukcja prosta, nie podatna na awarie

Do polskich opryskiwaczy nie mas co porównywać, dużo lepszy.
W opryskiwaczu najważniejszą rzeczą jest dobre zawieszenie belki, a w agrio masz jedną z najlepszych na rynku.

Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 08:12

AGRIO PUMA 2000L / 15m -Opinie Jak kolega wyżej, do Burego nie ma co porównywać. Mam opryskane ponad 600ha i nie ma żadnych luzów, belka ładnie pracuje na nierównościach. Szerokość jaką mam to 21m i jak bym wiedział że tak ładnie pójdzie to bym poszedł w szerszą.

Dodaj odpowiedź