Polecane posty

radek83    16

witam.

chciałbym się dowiedzieć który agregat jest lepszy w uprawie ścierniska i przedsiewnej Ares TL czy Bury KBT ,ziemia to jest ciężka i lekka , jak się ma cena do jakości produktu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Witam mam w posiadaniu burka od 2007 i jestem z niego zadowolony sprezyny sa dobre w nim dobrze odbijaja sie na kamieniu i wracaja na miejsce dobrze uprawia sciernie a nawet przed siewem .W case mam sztywny heder tak wiec powiem ze nie bylo przypadku podczas koszenia jeczmienia zeby ziemia wleciala do hedera tak rowno uprawia .ale tez zalezne na ile ha chcesz wziasc i ile m.


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danimat19    2

do ścierniska zdecydowanie lebszy jest kbt sam posiadam , ładniej robi na twardym po prezez średnice talerzy, lecz da przedsiewnej nie nadaje sie , ares nie mówie że jest zły ale moim zdaniem teżnie nie nadaje sie do uprawy przed siewnej tagrze wybrał bym jeszcze raz kbt.

 

PS: moja zrobiła już ponad 2000 tysiące ha, i dobiero drugi komplet talerzy


Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

A inne firmy nie wchodzą w gre ? Ja mam Grano-System i też polecam 3 m na rurowym ma 1250 KG i 125 KM lata z nim bez problemu a pomiędzy Bury a TL to osobiście wziąłbym KBT , średnica talerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

inne firmy raczej nie wchodzą w grę ,interesuje mnie 3 m, jaki wał był by najlepszy na ciężką zienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

posiadam wal pierscieniowy i jest dobry w kazdy teren ale kamienie lubia siedziec w miedzy pierscieniami


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

narazie to jeszcze nie wiem ,tylko chcem się zrojętować ktury byłby lepszy agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj