Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin2010    0

Mam 45 ha ziemi ornej i 15ha łąk.Chce kupić nowy ciągnik.Bo ide na młodego rolnika. Od 95km do 110km.Ciągnik nie będzie miał tura i nie będzie jezdził po górach ani na polach na ,których są słupy .Który mam kupić czy New Holland t5060 czy Case HI mx110 czy Masseya Fergusona Który ma 110km(nie znam modelu jak znacie to podajcie)czy Deutz-Fachr Agrotrom K czy jakiegoś Claasa czy innego.Nie znam cen bo nie byłem u przedstawicieli firm. Z góry dzięki :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1306

45ha wierzby energetycznej czy chrzanu? moglbys podac w czy sie trudnisz i co ów ciągnik bedzie robił... po za tym jest w chu* podobnych tematów...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś faktycznie chciał kupić jakikolwiek ciągnik to z internetu w 7-9 minut znalazłbyś kontakty do korbanka/ osadkowskiego/agromy itp i umawiałbyś się na konkretne oferty handlowe.

Czy spora część tutejszej społeczności nabiera auto-wartości i chce zaistnieć w sieci zadając idiotyczne pytania wg ciagników itp.

Czy wy swoje gospodarstwa dostaliście wczoraj i kompletnie nie macie pojęcia co i jak? współczuję takim ludzią, bo ja styczność z rolnictwem miałem od dzieciństwa i nie potrzebuję wypytywać na forum gdzie większa część ludzi jest anonimowa i w dodatku średnia wieku nie przekracza 18 lat (oni matury jeszcze nie zdawali a co dopiero doradzac sie w sprawach inwestycji majacych wartosc 200 000 ).

Oczywiscie wskazane jest zapoznanie sie z artykulami, ktore maja na cel wyjasnienie specyfikacji testowej ale prowadzonej przez profesjonalne instytuty a nie młodziez, ktora szkoly sredniej jeszcze nie pokonczyla.

Wiem, ze znów wredna odpowiedz dodalem, ale nie moge wytrzymac gdy takie cos widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Podzielam tą opinie większośc tutaj to młodzież szkolna tylko się śmieje jak czytam jak to nastolatek ciągnik kupuje zastanawia sie jaki wybrać a i tak o wszystkim ojciec decyduje i najwyżej małolatowi pozwoli pojeździć ale cóż począć dostęp do forum jest nieograniczony każdy pisać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj