Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki ze Szwecji ...

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie(okolice Szczecina-Stargardu Szczecinskiego)

Napisany 16 lipiec 2010 - 20:13

Ciągniki ze Szwecji ... Witam mam do was pytania czy warto kupować ciągniki ze Szwecji ?Co sądzicie o ciągnikach z zagranicznych serwisów .. Czy to jakiś podstęp ? Bardzo niskie ceny ciągników , czyżby wada fabryczna ? I czy jest wogóle taka możliwość żeby nabyć ciągnik wart 200 tys za 50 tys .. Licze na wasze wypowiedzi ponieważ nie rozumem tej polityki i może ktoś mi to bardziej wytłumaczy :D

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki ze Szwecji ... Dzisiaj, 06:11
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 lipiec 2010 - 20:43

Ciągniki ze Szwecji ... jak dlam nie to nie złu przekret..
ze szwecji to sa droższe , a nie tansze..:D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 lipiec 2010 - 20:48

Ciągniki ze Szwecji ... jeżeli kolega myśli o tym mf 5445 za 43 tys to tez mnie zastanawia ta dości niska cena...?

#4 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 20:58

Ciągniki ze Szwecji ... jak ciagnik jest sprawny papiery sa i numery sie zgadzaja to trzeba brac tylko zeby n ie bylo tak jak znajomy wplacil 3000 zl na fendta i gosc zniknol

#5 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:08

Ciągniki ze Szwecji ... michal2209 myśle właśnie o tym i o 4245 .. gdzie moze być haczyk

Lukaszjarm z zaliczką też już sie w moich okolicach sie przejechali .. ale tym razem człowiek wydaje sie rzetelny .. odbiera tel , bez papierów znowu chyba by nie pościli przez granice ..

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:17

Ciągniki ze Szwecji ... Odbiera i co mówi nie chce zaliczki? Sprzęt może byc zastawem bankowym np jak ci go sprzeda wystawi fakture czy cos czy z reki do ręki?

#7 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:22

Ciągniki ze Szwecji ... a gdzie cie na granicy sprawdzaja co masz na aucie ????
granic nie ma

#8 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:31

Ciągniki ze Szwecji ... Ciekawe że ten 4245 jest droższy od tego 5445 z 05 roku. Ten 4245 jest z agro maskin ab to jest dealer mf przy tym 5445 nic nie widac czy to ten sam garaż. Jeśli dobrze pamietam ten 4245 jakis tydzień temu kosztował 52 tys.

#9 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:40

Ciągniki ze Szwecji ... Lukaszjarm ciagniki zapewne bedą płynąć promem a na promie strasznie trzepia wiem bo szfagier sciągał BMW X5 i kradziony traktor by nie przeszedł .

hubertuss mnie tez to zastanowiło :D wkońcu 4245 to sama mechanika a 5445 to już Dyna 4 i pełno elektryki ... tak te dwa traktory stoją w tym samym miejscu agro maskin ab

na temat zapłaty jeszcze nie było rozmowy ale 20 będziemy dzwonić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 22:10

Ciągniki ze Szwecji ... Ciagnik ze szwecji można przywieźc w 2 może 4 dni po co czekac do 30 chyba że koleś chce duzo zaliczek nazbierać.
Dyna 4 wychodziła w seri 54xx od 07 roku.

#11 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 17 lipiec 2010 - 07:52

Ciągniki ze Szwecji ... hubertuss masz racje można w 2 lub 3 dni ale to jest tak że ciagniki sa sprowadzane stopniowo i odrazu sprzedawane .. bo to nie tylko jest w sprzedaży 5445 i 4245 jest sporo więcej ... Widziałem na youtube jak pracuje skrzynia Dyna 4 rewers przy kierownicy z przełożeniami i gałka w kształcie T do zmiany półbiegów a ten z 2005 r to właśnie ma .. wiec jaką on by miał skrzynie jak nie Dyna ..

#12 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 lipiec 2010 - 10:59

Ciągniki ze Szwecji ... I jak tam ktos kontaktował się z tym panem ciagniki powinny juz przyjechac przynajmniej według tego co było w ogłoszeniu. Jednak wątpie by ktos cos kupił znalazłem za to nowe oferty tego sprzedaw3cy. Widziałem jeszce jakiegoś jd za podobną cene hehe.

http://otomoto.pl/ma...rem-A12102.html

#13 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 12:01

Ciągniki ze Szwecji ... @hubertuss mógłbyś linki wysłać tych ofert byłbym wdzięczny, jak możesz wszytstkiego tego Pana. Ja też zastanawiam się w czym tkwi haczyk, może to nie jest cena ostateczna tylko jakaś licytacja czy coś podobnego, w samochodach podobno tak ludzi wkręcali, że musieli płacić ubezpieczenie z tego kraju co sprowadzili. Kiedyś jeszcze zanim kupiłem ciągnik, szukając ogłoszeń starszy raz zadzwonił do takiego gościa, wszystko było ok, powiedział że będzie "przejazdem" i przywiezie, itp. chciał zaliczkę, ale ojciec powiedział, że przyjedzie osobiście, najlepsze było to, że nie podał swojego nazwisko tylko wspólnika, miejscowość podał, ale nie dokładnie. Powiedział żeby zapytać o niego a każdy "go zna".

byłbym ostrożny

#14 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 20:12

Ciągniki ze Szwecji ... @New1 dzwoniłeś? bo ja już kilka razy próbuje się dodzwonić bezskutecznie.

#15 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 23 sierpień 2010 - 20:37

Ciągniki ze Szwecji ... dzwoniłem nic z tego .. to jakiś przekręt musi być ..

#16 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 18:07

Ciągniki ze Szwecji ... Kolejny kant:
http://otomoto.pl/jo...-ap-A15851.html
http://otomoto.pl/jo...120-A15847.html
http://otomoto.pl/jo...520-A15848.html
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share bartucha25

bartucha25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 20:36

Ciągniki ze Szwecji ...

Witam mam do was pytania czy warto kupować ciągniki ze Szwecji ?Co sądzicie o ciągnikach z zagranicznych serwisów .. Czy to jakiś podstęp ? Bardzo niskie ceny ciągników , czyżby wada fabryczna ? I czy jest wogóle taka możliwość żeby nabyć ciągnik wart 200 tys za 50 tys .. Licze na wasze wypowiedzi ponieważ nie rozumem tej polityki i może ktoś mi to bardziej wytłumaczy :D

Szwecji jest tak ze jak coś się zepsuje to rolnik go stawia pod płot a często jest to jakaś drobnostka.W tych traktorach są orginalne części nie wymieniane od nowości. Szwedzi wcale ich nie remontują najczęściej jest to przytarty silnik sam kupiłem dwa z zagranicy za śmieszne pieniądze i po kapitalnym remoncie silnika i wymiany łożysk i po wymalowaniu ciągniki do tej pory służą bez awaryjnie.

Edytowany przez bartucha25, 17 listopad 2011 - 20:37.

Dodaj odpowiedź