Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31554 odpowiedzi na ten temat

#1681 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 18:31

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) zbigniewPGR widzę ze sobie drugie konto założyłeś żeby swoje argumenty popierac...
I dlaczego do twojej pustej muzgownicy nie może dotrzeć fakt że wystarczy samo świadectwo ukończenia szkoły. Ja mam też dyplom ale nawet go w agencji nie pokazywałem bo nie jest potrzebny.
I powinniśmy się cieszyc bo to napewno jakieś ułatwienie i więcej pieniędzy trafi na polska wieś a nie jak to robią na wsi niektórzy zacofańcy "jak ja nie mam to i on nie będzie miał"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 21:40
  •  

#1682 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 18:52

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie? Bardzo mnie to nurtuje :)

#1683 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 19:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) masz świętą racje @lukaczmarek tym skur... to bym konkretnie wygarnął ale szkoda mojego %

przecież o to chodzi zeby wieś dostała dużo pieniędzy ale ci co mówią odwrotnie to albo nie zaznali pracy na roli albo są skończonymi buc...

szkoda gadać a moderator śpi chyba sprawdzcie czy nie ma @zbigniewPGR drugiego konta bo dziwne ze nagle z dnia na dzień pojawiają sie dwie osoby które sie popierają słowo w słowo, bronią i ich konta zostały utworzone nie dawno i mają po kilka postów w temacie MR Dziwne !!!

wie moze ktoś coś o RS bo młodego dostałem już kilka tygodni temu ale nic cicho sza o rencie :)

@luki15146 tak możesz mieć mniej jak średnia wojewódzka ale nie mniej jak krajowa te 10 ha i w jakimś tam czasie dojść i przekroczyć 4ESU
ale nie ma żadnych przeciwwskazań na to ze ma być to średnia krajowa
były tu osoby co miały 12ha i młodego dostały
a ty ile masz??

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1684 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 19:18

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) koledzy a zwłaszcza z mazowieckiego...kto ma już decyzje w sprawie tylko MR? jaki mieliście nr wniosku? u mnie we wtorek mija 3 miesiące jak składałem wniosek i około miesiąca jak złożyłem poprawki i cisza...

#1685 Share mlody3595

mlody3595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 19:43

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Kolega ma już decyzję a nr.wniosku 966.Decyzja wydana 3 tyg. temu.Ja nadal czekam, poprawki miecha temu złożone a numer wniosku 1112. mazowieckie

#1686 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 20:08

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) kurde to ja niewiem we wszystkich województwach są juz decyzje a u nas w łódzkim cisza. ja miałem nr 20 kolega 16 i nic żadnej decyzji. Czy ktoś z łódzkiego został już może pozytywnie rozpatrzony?

#1687 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 20:14

@suzuki21l nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie maja dyplomu! To że nie maja takiego dyplomu jedynie świadczy o nich i jestem przekonany, że agencja się nimi zainteresuje, jak Bruksela zacznie wzywać Agencje do zwrotu źle rozdysponowanych środków unijnych i wtedy pojawi się na forum TEMAT: UNIA MNIE OKRADŁA! CHCĄ MI ZABRAĆ MOJE PIENIĄDZE. A wtedy najgłośniej będzie słychać @xsc i jego bandę chłopców bez wykształcenia.

Pochwal się proszę jakie posiadasz "wykształcenie"

#1688 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 20:24

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) nr mojego wniosku 1399 poprawki były i cisza na razie...ciekawe jak długo...

#1689 Share LukaszMewa

LukaszMewa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 21:45

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) U mnie też cisza, jestem z wielkopolski a poprawki złożyłem 3 tyg. temu i czekam za decyzją, mam nr.144. A ciekawe co bedzie z MR jak bedzie chciał składać na MGR, jak oni tak długo decyzje rozpatruja, a sprawy zapisu gosp to w ciągu chwili nie da się załatwić...

#1690 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 listopad 2010 - 21:57

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ja mam 172 i tez wlkp :)
przyszło pismo ze zapoznanie się z aktami sprawy i bla.. bla.. bla..
i data planowanej decyzji na 22.11 i czekam..
a z rentą Cichosza
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1691 Share PetrCech22

PetrCech22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 22:25

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) w Agencji mowiłą babka ze do 20 listopada ma byc ranking wszystkich województw, a do mikołaja rozsyłanie decyzji:)))

#1692 Share mlody3595

mlody3595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 22:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) No to chyba hurtem chcą te decyzje rozsyłać.

#1693 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 22 listopad 2010 - 08:03

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) informacje z arimr. 1 grudnia mają być wywieszone listy kto się załapał na RS,
a kto długo czeka na decyzję w sprawie MR niech pyta telefonicznie czy osobiście o przebieg rozpatrywania, ja 1,5 miesiąca temu wysłałem poprawki,i cisza, w końcu pojechałem osobiście się dowiedzieć o co cho, okazało się że mają jakieś wątpliwości, co do zaświadczenia z KRUS, i oni wysłali pismo z jakimś zapytaniem(potwierdzeniem), jak tylko dostaną odp, mój wniosek ruszy z kopyta. czy ktoś dostał negatywną odp?

#1694 Share gabrys

gabrys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 08:44

kurde to ja niewiem we wszystkich województwach są juz decyzje a u nas w łódzkim cisza. ja miałem nr 20 kolega 16 i nic żadnej decyzji. Czy ktoś z łódzkiego został już może pozytywnie rozpatrzony?

No jak wspominałem mi w piśmie napisali że do 22 grudnia się wyrobią :) :) :)

#1695 Share raffi

raffi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 08:58

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ja wniosek o płatność złożyłem osobiście, a budynek mam na umowę użyczenia. Odnośnie sprawy tego wykształcenia to nie chcę mi się już pisać, ale tego chłopaka z co musiał oddać premię znam i to jest trochę z własnej winy, bo jest 3 lata na uzupełnienie wykształcenia (jeżeli kogoś dotyczy) a on uzupełnił je po 3,5 roku!!!

#1696 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 22 listopad 2010 - 09:21

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) jeśli długo, bardzo długo czekacie na odpowiedzi to pytajcie osobiście. Moj brat czekał 1.5 miesiąca a jak się okazało ARiMR wysłała do niego list polecony który nie dotarł i wrócił do nich z powrotem. Dopiero jak zadzwoniliśmy Pan stwierdził ze wysłali list z poprawkami. Na miejscu pokazano nam ten list z adnotacją poczty ze adresat nie znany.
Poprawki złożone i za kilka dni wniosek nabrał rozpędu.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#1697 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 22 listopad 2010 - 15:24

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ludzie masakra, przed chwilą dostałem pismo z arimr że ,, zawiadamiam, że w związku z trwającym procesem weryfikacji dużej ilości wniosków złożonych w ramach PROW 2007-2013 obsługiwanych w Lubuskim Biurze Wsparcia Inwestycyjnego ARIMR termin rozpatrzenia wniosku złożonego z działania Ułatwienie startu młodym rolnikom został przesunięty do dnia 20.12.2010r. no to sobie jeszcze poczekam,

#1698 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 15:59

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ja mogę mieć przepisane max 9 ha. Wiec nie ma żadnych przeciwskazań?

#1699 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 22 listopad 2010 - 16:03

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) brat dzis dostal decyzje - w końcu

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1700 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 22 listopad 2010 - 16:06

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzis przyszły poprawki do biznesplanu, małe bledziki, ale trzeba poprawic, najgorsze jest to, ze trzeba osobiscie skladac wyjasnienia w Czestochowie.
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!