Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31595 odpowiedzi na ten temat

#14061 Share ipog13

ipog13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 09:30

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Niestety właśnie z braku czasu skorzystałem z pomocy pani z ODR za 1000zł. Jak się później okazało, gdybym wiedział to jakoś bym ten czas na wniosek znalazł ;p Kompletnie niekompetentna baba. Żeby nie użyć gorszych określeń. Ja zwykły "chłop" bardziej się orientowałem co można a co nie niż ona. Dzwoniła po agencji, żeby zapytać czy to może wpisać a tamtego nie.. W końcu coś z tego wyszło i poszło ale z jakim efektem zobaczymy. Mam nadzieję, że pozytywnym, mniej będzie szkoda tego tysiąca za taką "pracę" ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 07:37
  •  

#14062 Share KACZOR1984

KACZOR1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 10:35

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) jesli ktos chciał wydać te 1500 czy więcej na napisanie wniosku to jego sprawa. Dziwię sie tylko ze wypełniajacy zarzekają sie ze na 100% jak im zapłacisz to dostaniesz premie. Wniosek i prg napisałem sam - 3 godziny roboty i jedna poprawką, prawie 20 pkt a nie jestem pewny czy na 100% dostanę. A tak to jakbym zapłacił 2000 to mógłbym spac spokojnie :)

#14063 Share wino36

wino36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 12:51

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) U mnie parę osób zapłaciło po 2000 zł takiemu typowi, tylko dlatego że wnioski które wypełniał dostaną premię właśnie na 100%. Mi wypełnili wniosek w ODR za 1000 zł. Z tym że prowadzą mi przez cały okres rozliczania z MR. Samo napisanie wniosku to nie problem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#14064 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 13:43

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dostaną premie niezależnie od punktacji? Dobrze rozumiem? :D

#14065 Share michalcium

michalcium

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 14:11

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ja 500 wODR i poprawki były ale drobnostka i też bedą prowadzić wniosek do końca

#14066 Share wino36

wino36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 14:28

Dostaną premie niezależnie od punktacji? Dobrze rozumiem? :D

No właśnie niezależnie od punktów. Czy jest to tylko naciąganie okaże się jak będzie lista. Jednak z tego co słyszałem od znajomych to każdy kto u niego pisał wniosek w latach ubiegłych dostał.

Edytowany przez wino36, 31 lipiec 2014 - 14:29.

#14067 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 14:36

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) w latach ubieglych kazdy zlozony wniosek = otrzymanie dotacji :) takze zadna mi rewelacja ;D

#14068 Share Mlooody

Mlooody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 16:21

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dokładnie tak :D w poprzednich naborach było więcej pieniędzy niż chętnych :P

#14069 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 16:44

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Pewne są tylko śmierć i podatki :)

#14070 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 19:14

Niestety właśnie z braku czasu skorzystałem z pomocy pani z ODR za 1000zł. Jak się później okazało, gdybym wiedział to jakoś bym ten czas na wniosek znalazł ;p Kompletnie niekompetentna baba. Żeby nie użyć gorszych określeń. Ja zwykły "chłop" bardziej się orientowałem co można a co nie niż ona. Dzwoniła po agencji, żeby zapytać czy to może wpisać a tamtego nie.. W końcu coś z tego wyszło i poszło ale z jakim efektem zobaczymy. Mam nadzieję, że pozytywnym, mniej będzie szkoda tego tysiąca za taką "pracę" ;p

1000zł to sporo Cię skasowała w odr lecą wg cennika i to jest 500zł za wniosek i prowadzenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14071 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 19:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Zależy od ODR. Lubelski - 1500 PLN, mazowiecki - 500 PLN, świetokrzyski - 500 PLN z tego co się orientowałem.

#14072 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 31 lipiec 2014 - 21:15

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) No to ładne rozbieżności ;)

#14073 Share tyran

tyran

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 sierpień 2014 - 09:27

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Trzeba być naprawdę głąbem żeby dawać komuś kasę (jakąkolwiek) za zrobienie tego wniosku i biznaesplanu. Czy naprawdę to jest takie trudne, gdzie wszystko jest w instrukcji? Co reprezentują sobą takie osoby skoro same nie wiedzą co będą robić przez 5 lat? Przecież zmianowanie i obrót stada to podstawa podstawy. Nie można się tłumaczyć, że czasu nie było. Mi wypisanie i zdromadzenie wszystkich dokumentów zajeło dwa dni po 2h (włącznie z staniem w kolejkach), a za inteligenta się nie uważam bo ledwo technikum skończyłem.
Przepraszam, że nowe konto i odrazu takie gożkieżale ale przeglądam ten temat od dawna i aż krew mi z oczu cieknie jak widże niegospodarność i głupotę ludzi.

#14074 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 09:53

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wiesz nie każda osoba jest alfą i omegą. Do mnie zgłaszały się nie tylko osoby, które były zainteresowane przygotowaniem wniosku ale także te, które chciały żebym sprawdził krok po kroku całość. Jak popsuje mi się samochód to nie naprawiam go sam tylko jadę do mechanika :)

#14075 Share Mariuszbrzeski

Mariuszbrzeski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:Piłka Nożna.

Napisany 01 sierpień 2014 - 12:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wiecie jak zaadresować na kopercie aby dotarł do arimr w Wawie bo musze wysłac poprawke listownie ponieważ 140 km bym musiał jechać

#14076 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 12:04

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) następny...

#14077 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 12:09

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) 00-175 Warszawa, Al. Jana Pawła II 70

Edytowany przez freetaxi, 01 sierpień 2014 - 12:10.

#14078 Share kabaczek89

kabaczek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 12:12

Trzeba być naprawdę głąbem żeby dawać komuś kasę (jakąkolwiek) za zrobienie tego wniosku i biznaesplanu. Czy naprawdę to jest takie trudne, gdzie wszystko jest w instrukcji? Co reprezentują sobą takie osoby skoro same nie wiedzą co będą robić przez 5 lat? Przecież zmianowanie i obrót stada to podstawa podstawy. Nie można się tłumaczyć, że czasu nie było. Mi wypisanie i zdromadzenie wszystkich dokumentów zajeło dwa dni po 2h (włącznie z staniem w kolejkach), a za inteligenta się nie uważam bo ledwo technikum skończyłem.
Przepraszam, że nowe konto i odrazu takie gożkieżale ale przeglądam ten temat od dawna i aż krew mi z oczu cieknie jak widże niegospodarność i głupotę ludzi.

ja skonczylem studia i wolalem zaplacic by miec to z glowy i by zajal sie poprawka gdy cos wyjdzie nie tak:)

#14079 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 882 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 15:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) we wtorek otrzymałem tel że są poprawki, a wniosek składałem na początku czerwca.
No i zaświadczenie z US ale to dotyczy Zamościa

Edytowany przez melon10641, 01 sierpień 2014 - 15:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14080 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 15:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ładnie spisał się US w Zamościu :)

Edytowany przez freetaxi, 01 sierpień 2014 - 16:02.