Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31554 odpowiedzi na ten temat

#13801 Share dexter00

dexter00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 06:18

Ja też mam zaświadczenia z US w Zamościu i do mnie nikt nie dzwonił.

zadzwonią

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 20:25
  •  

#13802 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 07:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) podoba mi się ta tabelka :)

za bezrobocie w pow. olsztyńskim od zawsze przyznawałem sobie 1,2 pkt, a w niej mój powiat ma równe 3 pkt!

tym samym liczba moich punktów zwiększyła się do ok. 22,5!

#13803 Share instas

instas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 10:07

zadzwonią

No i zadzwonili dzisiaj. Złe zaświadczenia z US i potrzeba donieść wypisy działek.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13804 Share piotrek255

piotrek255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 11:13

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Przyszło dziś do mnie pismo z poprawkami. Sytuacja wygląda tak, że muszę wykazać budowle na której składowany jest nawóz naturalny. U mnie natomiast zbiornik jak i płyta nie były zgłaszane i nie ma ich na planach. Da się coś zrobić w tej sytuacji?

#13805 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 11:48

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Kolego instas, przyczepili się coś o inwestycje z tym PROWem 14-20 w biznesplanie do Ciebie?

#13806 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2014 - 13:10

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Do mnie też wczoraj przysłali ale to błahostki :P no i uzasadnienie kupna 2 maszyn :/

#13807 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 13:49

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) potwierdzam ze tabelka umieszczona kilka postow wczesniej z bezrobociem jest poprawnie zrobiona i zgadza sie co do jednej setnej, poniewaz zweryfikowalem to z informacja jaka otrzymalem z agencji o liczbie pkt za bezrobociu w moim powiecie

Edytowany przez Kamilek1, 17 lipiec 2014 - 14:37.

#13808 Share szymon0

szymon0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 17:05

Do mnie też wczoraj przysłali ale to błahostki :P no i uzasadnienie kupna 2 maszyn :/

2 takich samych maszyn?
planuję w przyszłym prow kupić 2 ciągniki w tym samym wniosku, i zastanawiam się czy będą jakieś komplikacje...

#13809 Share instas

instas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 18:02

Kolego instas, przyczepili się coś o inwestycje z tym PROWem 14-20 w biznesplanie do Ciebie?

Nie. Wręcz przeciwnie, usłyszałem że jak bym się wstrzymał z zakupami to żebym wszystko brał na modernizację.

Dzisiaj będąc w agencji, usłyszałem że aktualnie lista zamyka się na 17pkt. ale nie wszystkie wnioski są w systemie i cały czas się lista się przesuwa. Z tego co mi człowiek z arimr powiedział to zielona będzie się zaczynać od ok 18-18,5pkt

2 takich samych maszyn?
planuję w przyszłym prow kupić 2 ciągniki w tym samym wniosku, i zastanawiam się czy będą jakieś komplikacje...

Jak Ty chcesz to zrobić, skoro w nowym rozporządzeniu prow 15-20 jest zapis że jak zakupisz maszynę lub zakupiłeś ze starego prow to w nowym nie kupisz drugiej tego samego typu.

#13810 Share dexter00

dexter00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 18:34

Dzisiaj będąc w agencji, usłyszałem że aktualnie lista zamyka się na 17pkt. ale nie wszystkie wnioski są w systemie i cały czas się lista się przesuwa. Z tego co mi człowiek z arimr powiedział to zielona będzie się zaczynać od ok 18-18,5pkt

Agencja miała 4 dni na wpisanie wszystkich wniosków do systemu. Wszyscy wpisywali na pałe bo mało czasu było i duzo jest wniosków które nie mają podanych pow gosp czy wykształcenia ale wszytskie muszą byc w systemie. No i dochodza jeszcze zmiany i korekty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13811 Share GUTO91

GUTO91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:sztanga / boks / motocykl

Napisany 17 lipiec 2014 - 19:20

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) po waszych wypowiedziach wnioskuje, że mr będzie można połączyć z modernizacją '14-'20. zgadza się?

#13812 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 19:23

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj będąc w agencji, usłyszałem że aktualnie lista zamyka się na 17pkt. ale nie wszystkie wnioski są w systemie i cały czas się lista się przesuwa. Z tego co mi człowiek z arimr powiedział to zielona będzie się zaczynać od ok 18-18,5pkt

-----------------------------------------------------------------

sadze zeee ten Pan z ARIMR moze miec racje, bo wnioski w systemie sa juz wszstkie jak ktos wczesniej pisal... teraz korekty zmiany itp a pewnie od 17-18pkt moze byc ktorys tysiac osob, bo to taka granica jaka duzo osob mialo..

pytanie czy ten Pan z ARIMR mial na mysli liste 8 tys czy 9200 osob?

#13813 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 20:15

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Zmian nie było aż tak dużo jak się wydaje. Nie takie proste złapać ziemię.

#13814 Share monia3261

monia3261

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 20:32

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam kochani czy ktoś z was orientuje się ile pkt mogę otrzymać za wykształcenie średnie (technik pszczelarz) szkoła policealna 2 letnia i tytuł kwalfikacyjny z tejże szkoły w zawodzie technik pszczelarz oraz za 13,87 h ziemi (woj. mazowieckie). Z góry wielkie dzięki za wyliczenie.

#13815 Share instas

instas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 20:43

-----------------------------------------------------------------

sadze zeee ten Pan z ARIMR moze miec racje, bo wnioski w systemie sa juz wszstkie jak ktos wczesniej pisal... teraz korekty zmiany itp a pewnie od 17-18pkt moze byc ktorys tysiac osob, bo to taka granica jaka duzo osob mialo..

pytanie czy ten Pan z ARIMR mial na mysli liste 8 tys czy 9200 osob?

myślę że bez tych 120mln. Kiedy zadałem pytanie o ilość pkt. i jak się przedstawia lista, wyszedł gdzieś na piętro, nie było go z 20min. Kiedy wrócił powiedział że z moim 18,7pkt. powinienem być gdzieś w 6 tysiączku.

po waszych wypowiedziach wnioskuje, że mr będzie można połączyć z modernizacją '14-'20. zgadza się?

A czemu nie. Przecież i tak zainwestujesz MR w gospodarstwo. Trzeba tylko pamiętać że koszty kwalifikowane w MGR to 40% kwoty netto

#13816 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 20:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Koledzy nie wiem skąd Ci ludzie podaje informację o jakiejś liście. Żadne statystyki nie są prowadzone, nie ma na to czasu. Agencja ma czas do końca lipca na sprawdzenie wniosków.

#13817 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 21:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) z tych wypowiedzi można wnioskować, że z moimi 16,5 mogę już zapomnieć o mr:/ a ktoś się orientuje jaka jest granica, biorąc pod uwagę 9200 osób?

#13818 Share monia3261

monia3261

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 21:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam kochani czy ktoś z was orientuje się ile pkt mogę otrzymać za wykształcenie średnie (technik pszczelarz) szkoła policealna 2 letnia i tytuł kwalfikacyjny z tejże szkoły w zawodzie technik pszczelarz oraz za 13,87 h ziemi (woj. mazowieckie). Z góry wielkie dzięki za wyliczenie.

#13819 Share Szu15000

Szu15000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 21:13

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Za wykształcenie 0pkt :)

Koledzy, pomoże ktoś sprawdzic stope bezrobocia w woj. Lubuskim, powiat Wschowski ? ile pkt za niego ? Nie ogarniam tej strony Urzedu Statystycznego...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13820 Share monia3261

monia3261

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 21:14