Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31598 odpowiedzi na ten temat

#12841 Share MarcinCiesz

MarcinCiesz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 17:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Razem z tym 5 naborów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 10:07
  •  

#12842 Share dexter00

dexter00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 17:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Koledzy dawajcie znac jak bedą jakieś przecieki z agencji(zawsze koledzy co tam pracuja sie znajdą). Ja słyszałem od znajomego co pracuje w ARiMR ze bedzie wiecej kasy na premie ale to oczywiście nieoficjanie.

#12843 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 18:04

Źle Ci się wydaje - liczy się numer sprawy a ten nadają dla każdej osoby tylko jeden. Będzie ponad 20 tys wniosków.

Nie pocieszaj się. Za ziemię max 16 + 4-5 za bezrobocie i już jest więcej niż u tego co ma za ziemię 12 wykształcenie 4 i bezrobocie 2

czym niby mam sie pocieszać?

pisze o tym iz ziemia nie wystarczy, praktycznie niezbedne bedzie wykształcenie i 2x średnia.

Koledzy ja również myslalem co kupić z MGR w roku ubiegły a tu zonk z maks esu w ciul daleko za zielonym fakt faktem GVA nie miałem a tu zobaczycie bedzie podobnie tylko ze warunki pkt troszke inne co do areału to beda decydować 0,01ha w punktacji a nie tak jak wy uważacie bo takich z pełnymi punktami były by tysiace. A zreszta myslcie co chcecie aby tylko potem nie było wielkiego rozczarowania

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12844 Share katarzynakrol

katarzynakrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Mogliby coś dołoźyć do puli

#12845 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:15

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Nie dołożą bo w wawie dobry obiad 1500zł a przecież głodni chodzić nie będą....

#12846 Share katarzynakrol

katarzynakrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A wiadomo kiedy będzie można składać wnioski o te 60 tys dla małych gospodarstw?

#12847 Share wernicjusz

wernicjusz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:19

Koledzy dawajcie znac jak bedą jakieś przecieki z agencji(zawsze koledzy co tam pracuja sie znajdą). Ja słyszałem od znajomego co pracuje w ARiMR ze bedzie wiecej kasy na premie ale to oczywiście nieoficjanie.

NIeoficjalnie to wypłynęła ta informacja z agencji jakieś dwa-trzy tygodnie temu. Stąd tudzież taka ilość wniosków. Dowiedzieli sie ludziska, iż "mają dawać wszystkim jak leci" i zamiast 12 -13 tys wniosków będzie gruubo ponad 20tys.
I teraz zaczyna się ból głowy... .

#12848 Share jimmy871

jimmy871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:24

A wiadomo kiedy będzie można składać wnioski o te 60 tys dla małych gospodarstw?

Nie wiadomo i szybko na pewno nic sie nie zmieni w tej kwestii. Plany są na przyszły rok ale co sie wydarzy nikt nie wie.

Koledzy dawajcie znac jak bedą jakieś przecieki z agencji(zawsze koledzy co tam pracuja sie znajdą). Ja słyszałem od znajomego co pracuje w ARiMR ze bedzie wiecej kasy na premie ale to oczywiście nieoficjanie.

Kolego takie rewelacje w temacie MGR słyszałem tysiące razy a efekt jest taki że do dziś ojciec jest na białej i w zielony kolor przestaliśmy dawno wierzyć.

#12849 Share czesio8989

czesio8989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:48

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A mi wyszło nieco ponad 17pkt i będę spał spokojnie, bo większość wniosków to pseudo wędkarze co złożyli "a może się uda" a liczą tylko na dzierżawę od innych, bo swoich ha mają niewystarczającą ilość, o wykształceniu nie wspominając :)

#12850 Share kaczus

kaczus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:56

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) polać koledze wyżej bo mądrze pisze ja myśle podobnie i nawet liczba punktów podobna :D a fajny jest jeden fakt w wywiadzie z dnia 20 czerwca w południe podał gość ok 13 tyś wniosków a w tym samym czasie na stronie ARIMR napisane do dnia 20 czerwca zostało złożonych 16 700 wniosków. Ćoś tu "Brzydko Pachnie " co nie ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12851 Share Shogun

Shogun

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 06:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Nie brzydko pachnie tylko gość w telewizji miał nieaktualne dane, przecież od piątku do poniedziałku wpłyneła masa wniosków, ile tego było w sam piątek od rana! Nie śledzę tych liczb ale koniec terminu to zawsze najszybszy przyrost ilości wniosków, on miał dane z rana, pracownicy armir nie byli na bieżąco bo nie mieli czasu sprawdzać ilości wniosków, przyjmowali następne, a komputer sam liczy po numerze sprawy i aktualizuje na stronie. Z resztą nie ma się co przejmować ilością bo podejrzewam że jak zostanie 13 000 to będzie góra. Ludzie poskładali wnioski ale co w nich mają wpisane to już inna sprawa. Bardzo dużo będzie decyzji odmownych podejrzewam ale dużo odpadnie jak zaczną się poprawki. Po prostu jak ktoś nie jest rolnikiem i popisał bzdury byle esu wyszło to przy poprawkach zacznie się zastanawiać po co mu to, za granicą zarobi tyle w dwa lata a tu musi siedzieć jak na szpilkach i pilnować czegoś o czym niema pojęcia a kase itak musi przeznaczyć na maszyny czy inne rzeczy z biznesplanu. Nie wyremontuje domu ani nie kupi nowego samochodu. Nie martwcie się, wiadomo że wszyscy nie dostaną ale ci kombinatorzy szybko się wykruszą a ci co by przeszli to będą tego żałować przy pierwszej kontroli ;)

#12852 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 07:18

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ja słyszałem od pracowników Agencji, że kasa ma być na 7800 wniosków - wszelkie wypowiedzi o dołożeniu pieniędzy do puli to tylko pobożne życzenia...

będzie tak, że tylko ok. 1/3 składających otrzyma wsparcie.

#12853 Share instas

instas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 07:20

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) 18-19pkt. jak na razie śpię spokojnie:)

#12854 Share Tommii

Tommii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 07:30

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Do wczoraj w Zachodniopomorskim do godz. 14 zlożonych było 589 wniosków. Po wypowiedziach kolegów widzę że w innych województwach też nie za dużo więc nie wiem skąd wzięła się ta kosmiczna liczba ponad 18 tyś.

#12855 Share KACZOR1984

KACZOR1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 07:43

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Największa ilość wniosków w najbogatszym województwie - mazowieckim. Niech ktoś z mazowieckiego napisze który ma numer sprawy i z jakiego dnia.

#12856 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:04

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Które liczby w tym ciągu znak sprawy to numer wniosku? Nie będę publicznie przedstawiał swojego znaku sprawy przecież :P

#12857 Share Xeon

Xeon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:07

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wczoraj składałem w Wielkopolsce, to zostałem zapisany pod numerem: 3080-którymś

Edytowany przez Xeon, 24 czerwiec 2014 - 08:13.

#12858 Share MarcinCiesz

MarcinCiesz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:29

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Do 23 czerwca 19 674 młodych
rolników złożyło wnioski o pomoc,
wśród nich Pani Agnieszka Lisiewska z
woj. podlaskiego. Zdjęcia Grzegorz
Chylewski, Marlena Konefał, Podlaski
Oddział Regionalny ARiMR.

#12859 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wystarczyło wstawić ten link, a nie sam podpis spod jednego ze zdjęć, który na dobrą sprawę nie wiadomo do czego w Twoim poscie się odnosi.

http://www.arimr.gov...poczecie-g.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12860 Share biznes12

biznes12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:57

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) czy to juz liczba wniosków ostateczna? czy będą jeszcze pocztą wpływać?