Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31554 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 08 październik 2010 - 16:47

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) a ja byłem 7 z dolnego śląska i tylko poprawki miałem i czekam decyzja miała być początkiem pażdziernika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 02:16
  •  

#1262 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 08 październik 2010 - 16:57

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) my byliśmy wczoraj rano zaniesc poprawki.
jakas parodia. 8 wrzesnia wysłali nam pismo, pismo nie przyszło - wróciło do nich, gdyby nie nasz telefon to czekalibyśmy dalej.
zobaczymy co teraz będzie się działo

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#1263 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 08 październik 2010 - 17:38

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) pytanie do tych ktuży przed złożeniem wniosku byli ubespieczeni w krusie jako domownik, jak załatwiliście potrzebne zaświadczenie o niefigurowaniu jako rolnik? już 2 razy byłem w krusie, i już mnie te baby wkurw___ją, mogą tylko wydać że figuruje jako domownik, tyle że arimr tego nie przyjmuje,???????????????????????????????????????????????????????????

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1264 Share Peter07

Peter07

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 październik 2010 - 17:50

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ja jestem ubezpieczony w krusie jako domownik i właśnie takie zaświadczenie mi wydali, bo przecież to jest jasne, że nie posiadam gospodarstwa i już wysyłałem poprawki ale odnośnie tego zaświadczenia nic nie było, czyli było dobre :huh: dodam,że jestem z Kuj-Pom :)

#1265 Share zetorek123

zetorek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 październik 2010 - 20:10

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) suzuki550e u mnie nie było problemu zaniosłem ze jestem ubezpieczony jako domownik i było ok innego nie chcieli

#1266 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 08 październik 2010 - 20:14

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) gf
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1267 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 09 październik 2010 - 16:11

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Kolego Suzuki!!! Bo co KRUS, to inne przepisy!!!! Ja jestem z łódzkiego, mój KRUS jest w Radomsku. Tutaj nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem zaświadczenia. Moja żona mieszka jeszcze na Śląsku i tam pracuje. Teraz ARiMR zażadała zaświadczeń z KRUSU i US z miejsca zamieszkania Żony. W US nie było problemów, schody zaczeły się w kRUS. Nie chcieli wydać Żonie zaświadczenia, że nie była ubezpieczona jako rolnik, małożnek rolnika. Rodzice żony mają grunty w mojej miejscowości, ale mieszkają i pracują na Śląsku, kazali jej sie udać do kRUS Radomsko. Tylko, że Agencja chce z Katowic. Moje telefony nic nie pomogły, musiałem osobiście jechać. I też nie chciali wydać. Kłuciłem się z nimi godzinę, powiedziałem, ze jak nie chcą wydać, to niech mi napiszą, że nie chcą i ja bede wiedział, co z tym zrobić. I w końcu wydali.

#1268 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 09 październik 2010 - 18:14

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Słyszałem dziś od człowieka który składał wniosek w kujawsko-pomorskim że pula w tym województwie jest wyczerpana na półtorej roku do przodu, powiedział on też że UE będzie rezygnować z MR ze względu na brak środków. Na początku go wyśmiałem, lecz po zastanowieniu się.... Sam nie wiem, może ktoś wypowiedzieć się na ten temat?

#1269 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 10 październik 2010 - 06:29

Kolego Suzuki!!! Bo co KRUS, to inne przepisy!!!! Ja jestem z łódzkiego, mój KRUS jest w Radomsku. Tutaj nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem zaświadczenia. Moja żona mieszka jeszcze na Śląsku i tam pracuje. Teraz ARiMR zażadała zaświadczeń z KRUSU i US z miejsca zamieszkania Żony. W US nie było problemów, schody zaczeły się w kRUS. Nie chcieli wydać Żonie zaświadczenia, że nie była ubezpieczona jako rolnik, małożnek rolnika. Rodzice żony mają grunty w mojej miejscowości, ale mieszkają i pracują na Śląsku, kazali jej sie udać do kRUS Radomsko. Tylko, że Agencja chce z Katowic. Moje telefony nic nie pomogły, musiałem osobiście jechać. I też nie chciali wydać. Kłuciłem się z nimi godzinę, powiedziałem, ze jak nie chcą wydać, to niech mi napiszą, że nie chcą i ja bede wiedział, co z tym zrobić. I w końcu wydali.

umnie w tym krusie są takie baby siedzą i mówią NIE! NIE! i NIE! wysłałem wniosek z zrobionymi poprawkami, z dołączonym pismem, po prostu opisałem moją wizyte w KRUSIE, żeby się oni zkontaktowali i wyjaśnili tą sprawe, bo ja nic nie moge zrobić, nie wydadzom mi zaświadczenia że nie figuruje jako rolnik, choć naprawde nie figuruje, TO JEST JAKIEŚ CHORE

młodzi rolnicy, opisujcie, z jakimi dziwnymi przypadkami wy się spodkaliście na tak wspaniałej drodze po 75tyś

#1270 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 10 październik 2010 - 08:58

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wiem z doświadczenia że w agencji najlepiej przy wszelkich wątpliwościach kontaktować się z osobą prowadzącą wniosek - telefonicznie lub osobiście - na końcu każdego pisma które przychodzi jest nazwisko i numer kontaktowy przynajmniej w mazowieckim. W taki sposób kiedy będziesz wszelkie sprawy załatwiał drogą listowną to się trochę zejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 październik 2010 - 10:12

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam w jakim wieku można się starać o te dofinansowanie i co trzeba mieć?

#1272 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 10 październik 2010 - 10:19

Wiem z doświadczenia że w agencji najlepiej przy wszelkich wątpliwościach kontaktować się z osobą prowadzącą wniosek - telefonicznie lub osobiście - na końcu każdego pisma które przychodzi jest nazwisko i numer kontaktowy przynajmniej w mazowieckim. W taki sposób kiedy będziesz wszelkie sprawy załatwiał drogą listowną to się trochę zejdzie.

no właśnie poprawki mi przyszły, na kopercie jest tylko adres żadnego numeru, nawet do siedziby, a co dopiero do osoby prowadzącej, oczywiście w necie znalazłem numer, ale oczywiście nie można się dodzwonić

#1273 Share marecki171

marecki171

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 10 październik 2010 - 12:13

a czy ty w krusie byłeś i jesteś ubezpieczony jako domownik?

Jako domownik byłem do lutego ale skończyłem szkołę i już nie mogłem być ubezpieczony przy rodzicach i zarejestrowałem się jako bezrobotny

#1274 Share kamil19873

kamil19873

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:rolnictwem

Napisany 10 październik 2010 - 17:57

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dostałem decyzje na tak. A na decyzji w woj. podlaskim jestem 385.

#1275 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 10 październik 2010 - 18:06

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Gratulację:blink: a możecie pisać jeśli macie poprawki to jaki jest numer waszego wniosku i z jakiego jesteście województwa? mój to 1399:D

#1276 Share Piotrz98

Piotrz98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 10 październik 2010 - 18:07

Dostałem decyzje na tak. A na decyzji w woj. podlaskim jestem 385.

Obeszło się bez poprawek?? Gratulacje:P Łączyłeś to z rentą strukturalna??

#1277 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 10 październik 2010 - 18:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Moja przygoda z KRUS Katowice: żona dzwoniła, opisałą sytuację, powiedziała, że jej rodzice mają na moim terenie ziemie i koniec!!! To samo: NIE!!! NIE!!! NIE!!!
Dzwoniłem ja: to samo: !!! NIE!!! NIE!!!
Pojechałem tam osobiście z całym plikiem róznych zaświadczeń, poszedłem z Żoną,a oni: !!! NIE!!! NIE!!!
Zadzwoniła do tej baby Pani, która prowadzi mój wniosek, a oni: !!! NIE!!! NIE!!!
Wściekłem się, jechałem tam równo, było gorąco, powiedziałem, że niech mi wyda oświadczenie, ze nie chcą wydać i niech podbije swoją pieczątką, to bede wiedział, co z tym zrobić, jak mi przepadnie 75 tys. Zrobiło sie zamieszanie i po pół godziny wyszedłem z podbitym zaświadczeniem dla żony.

#1278 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 10 październik 2010 - 19:19

Gratulację:blink: a możecie pisać jeśli macie poprawki to jaki jest numer waszego wniosku i z jakiego jesteście województwa? mój to 1399:D

z jakiego województwa jestes???
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1279 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 10 październik 2010 - 21:07

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) mazowieckie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 11 październik 2010 - 05:51

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A czy z Wielkopolski już ktoś coś dostał? jakięs poprawki albo decyzje i z jakim numerem?