Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31572 odpowiedzi na ten temat

#7941 Share maciomg

maciomg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 listopad 2012 - 22:25

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) B

Edytowany przez maciomg, 12 listopad 2012 - 10:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 14:05
  •  

#7942 Share xxmlody19

xxmlody19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 13:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) a może ktoś wie czy będzie jeszcze nabór wniosków na MR w tym roku albo na początku następnego?

Edytowany przez xxmlody19, 11 listopad 2012 - 13:42.

#7943 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 17:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Słyszałem plotki , że w lubelskim jest jeszcze możliwy nabór na MR w w tym lub następnym roku, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Informacje od firmy zajmującej się doradztwem rolniczym oraz przedstawiciela handlowego.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#7944 Share tomek1986

tomek1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 17:30

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) pytanko do maciomg .

a co do tego zwrotu to kiedy dostales pisemko o zwrot.bo ja tydzien temu i juz wyslalem swieze zaswiadczenie i powiedzieli mi ze teraz przysla informacje o zwrocie 15 procent.a prezes czego bierze wine na arimr.wojewodzkiego armiru czy jak.jak to zalatwiles ze nie kaza ci zwracac,bo w pomorskim armir sa bardzo nieugienci jak narazie.pisemko pisales jakies czy jak,

#7945 Share maciomg

maciomg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 22:56

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) B

Edytowany przez maciomg, 12 listopad 2012 - 10:13.

#7946 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 02:27

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A spoźnił się Ktoś z Was Młodych Rolników z wnioskiem o płatność?Jak uzasadnialiście swoje odwołania?

#7947 Share mareoo

mareoo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 14:43

potwierdzenie przelewu jest potrzebne

To prawda, że lepiej mieć potwierdzenie przelewu i spać spokojnie, niemniej jednak w moim przypadku również wystarczył akt notarialny z notką notariusza, że rizliczenie nastąpiło w jego obeności.

#7948 Share Rolas89

Rolas89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 17:17

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) W razie czego lepiej wezmę te rozliczenie .Będę potrzebował czegos jeszcze do rozliczenie??

#7949 Share mareoo

mareoo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 18:30

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Rolas89 nie rozliczenie, tylko najlepiej przelej z konta na konto i wez na to potwierdzenie z banku jak będziesz jechał się rozliczać do agencji. Oczywiście w tytule przelewu muisz zawrzeć wszelkie informacje tj. kto komu, za co, ile. Ja tego niestety nie zrobiłem, ale w regionalnym oddziale dostałem info. że sam akt z odpowiednią adnotacja też wystarczy, ale po co się stresować i myśleć o tym. Dziś zrobiłbym tak jak napisałem wyżej. pozdrawiam

#7950 Share Rolas89

Rolas89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 20:07

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzięki kolego za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7951 Share sylwekbarca2

sylwekbarca2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 20:36

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) panowie, jak to jest jak ja niby zdeklarowalem ze chce nowy caignik ale uplynal juz okres 150 dni od decyzji to nie moge juz zmienic decyzji ze chce np nie nowy tylko uzywany...

#7952 Share niutekTM140

niutekTM140

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Jestem z KPK Kumurun Team

Napisany 15 listopad 2012 - 21:13

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) agrofotowicze jak rozwiązakiście problem zwrotu tych 15 % do agencji? ja zaświadczenie z KRUSu złozyłem miesiąc za wczesnie a jak dostałem tel z agencji ze nie złozyłem tego papierka 11 września nastepnego dnia im zawiozłem. wczoraj dostałem pismo ze sie nie wywiązałem i ze mam oddać 15 %. co zrobiliściei czy udało Ci sie wybrnąc z zapłacenia kary? czy pisaliście jakieś odwołanie czy coś podobnego? prosze o pomoc

#7953 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 15 listopad 2012 - 22:26

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A czego złożyłeś miesiąc za wcześnie? Ale minęło Ci już ten 60 dni po roku ubezpieczenia że już kary nakładają?
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7954 Share niutekTM140

niutekTM140

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Jestem z KPK Kumurun Team

Napisany 16 listopad 2012 - 08:19

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) przepis ziemi miałem w listopadzie 2010 r. wpłata na konto w styczniu 2011 r. w listopadzie 2011r dostałem pismo o skróceniu okresu opłacania KRUSu z 3 lat do 1 roku. zaświadczenie z KRUSu złożyłem w grudniu 2011r i myślałem ze już wszystko zrobiłem. we wrześniu dostałem tel z agencji ze nie złożyłem zaświadczenia z KRUSu wiec następnego dnia im zawiozłem. i 3 dni temu dostałem pismo ze muszę oddać 15 % premii. czy są jakieś szanse że nie będę musiał oddać tych pieniędzy? w końcu dostarczyłem 2 zaświadczenia. rozumiem gdybym nie zawiózł wcale to się zgadzam ale dostarczyłem 2 szt. proszę o pomoc

#7955 Share mareoo

mareoo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 10:18

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) szczerze współczuje, pisz odwołanie do dyrektora oddziału i opisz wyszystk co i jak. Może zmieni zdanie

#7956 Share pierre

pierre

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 11:12

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A wystarczyło dokładnie przeczytać to pismo, w którym pisze, że zaświadczenie składasz w ciągu 60 dni po roku od otrzymania premii. W Twoim przypadku mniej więcej luty 2012.
Jeden z kolegów na tym forum pisał, że udało mu się uniknąć tej kary, więc warto próbować.

#7957 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 19:15

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ile czasu maksymalnie można posiadać grunty aby dostać premie?

#7958 Share adam1984

adam1984

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 21:56

A wystarczyło dokładnie przeczytać to pismo, w którym pisze, że zaświadczenie składasz w ciągu 60 dni po roku od otrzymania premii. W Twoim przypadku mniej więcej luty 2012.
Jeden z kolegów na tym forum pisał, że udało mu się uniknąć tej kary, więc warto próbować.

jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi, na złożenie zaświadczdnia jest 60 dni od daty w której mija rok ubezpieczenia w krusie

#7959 Share psboster

psboster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 16:34

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) nie kolego, od daty wypłaty pomocy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7960 Share mtz820narew

mtz820narew

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo:maszyny rolnicze,uprawa roślin

Napisany 18 listopad 2012 - 11:25

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam,czy po skonczeniu zawodówki profil rolnik będę mógł przejąć gospodarke i dostane dopłaty i czy bede mógł sie starac o pieniądze "Młody Rolnik".Pozdrawiam i prosze o jak najszybszą odpowiedz Krzysztof

WebRep

Ogólna ocena reputacji

Strona nie ma oceny reputacji
(za mało głosów)