Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31568 odpowiedzi na ten temat

#6801 Share olimpik111

olimpik111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 09 luty 2012 - 17:48

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) muszę mieć budynki w gospodarstwie na siebie czy mogą stać na rodzica a on mi użycza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 09:51
  •  

#6802 Share faryy

faryy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:02

a skad ta pewnosc ze niebawem bedziesz mial ta kontrol??

#6803 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:16

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) wniosek złożony 21.12 jedna poprawka i dzisiaj juz kasa na koncie woj lubelskie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6804 Share faryy

faryy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:17

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Byłem w Agencji jak składałem poprawkę i zapytałem się tej babki co przyjmowała mój wniosek do sprawdzenia tak z ciekawości...czy będzie jakaś kontrola? ona spojrzała w papiery swoje i powiedziała że będzie :( normalnie ręce mi opadły bo myślałem ze najpierw się tą forsą naciesze a teraz się zastanawiam czy ją w ogóle dostanę ...ale jak nikt nic nie pisze o kontrolach które nie przeszły pozytywnie to może po prostu takich nie ma :rolleyes:

#6805 Share Mateusz319

Mateusz319

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 10 luty 2012 - 11:22

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) i dalej żadnej informacji o kasie dla wszystkich z naboru 2011 ;/ nikt nic nie wie o tym ? :D

#6806 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 10 luty 2012 - 12:24

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) jak nikt nic nie wie dzisiejszy Agrobiznes potwierdził moje i innych wyczekiwania... Wszyscy z naboru 2011 otrzymają premię... wkoncu się coś ruszy w te lutowe chłody... teraz trzeba czekać na dalszy zwrot wydarzeń..

#6807 Share karste85

karste85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 10 luty 2012 - 12:26

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) w agrobiznesie znow dzis mowili ze bedzie kasa dla wszystkich z naboru 2011 a nowy nabor jesli bedzie to dopiero za 2 lata wie ktos moze konkretniej kiedy agencja zacznie wysylac pozytywne decyje?

#6808 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 10 luty 2012 - 12:29

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) trzeba bombardować telefonami agencje niech rusza d*py...

#6809 Share karste85

karste85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 10 luty 2012 - 12:32

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) powaznie mogli by sie tam ogarnac w koncu i zaczac dzialac wiadomo czas to pieniadz im szybciej beda decyzje i kasa tym mniej na tym stracimy

Edytowany przez karste85, 10 luty 2012 - 12:33.

#6810 Share barrybond

barrybond

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 10 luty 2012 - 12:50

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) I znowu wystąpiło magiczne słówko "powinno" wystarczyc, jestem przewrazliwiony na takie sformułowania, bo kilku moich znajomych na studiach pracowało na infoliniach i tam to słowo było święte, jesli coś mogło zadziałac albo było pewne ze bedie działac to i tak oni nie mogli powiedziec do klienta tak od jutra bedzie miał Pan juz wszystkie kanały, tylko zawsze mieli mowic powinno od jutra zadzialac, wiec jak zobacze w koncu nowe listy to uwierze. Swoją drogą ponad 5 tygodni temu mowili juz ze podzielą reszte pieniedzy i do dzisiaj nie zdazyli tego jeszcze zrobić, rozumiem ze urzednicy pracują w specyficzny sposób, ale to jest lekkie przegięcie. No chyba ze wolą się zajmowac wprowadzeniem podatku dochodowego dla rolnikow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6811 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 10 luty 2012 - 13:09

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Mowili że powinno starczyć dla wszystkich ale ja to czarno widze jakos. Jak znam zycie to pewnie starczy dla jakis 80% tych ktorzy nie dostali w 2011. Chociaz ladnie by bylo dolozyc i dac wszystkim i wiecej naboru nie robic.

#6812 Share Mateusz319

Mateusz319

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 10 luty 2012 - 14:31

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) tylko kiedy coś się ruszy.. bo na razie od początku stycznia to cisza. Może w przyszłym tygodniu opublikują liste :D

#6813 Share rafalwoj

rafalwoj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 luty 2012 - 15:16

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam wszystkich, mam takie pytanie czy korzystał ktoś lub ma zamiar skorzystać z usług firm doradczych, pytam bo mam zamiar zawrzeć taką umowę i czy możecie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy, i o co chodzi z pełnomocnictwem którego się udziela firmie doradczej.Pozdrawiam<

#6814 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 luty 2012 - 19:00

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ostatio wyczytałem w top agrar że jesdyn z warunków przyznania premi na młodego rolnika jest srednia powierzchnia gospodarstwa i jest tak na podlasiu jest ponad 12 ha a jeśli ja mam nie całe 9 to czy automatycznie moja decyzja jest odrzucona czy tylko zmniejsza szanse?

#6815 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 10 luty 2012 - 19:10

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ja dzwoniłem do ministerstwa na początku stycznia to powiedzieli mi że minister opublikuje rozporządzenie w lutym ale czy na początku czy na końcu nie wiadomo wtedy w ciągu 2 tygodni dostaniemy decyzje pisalem już to wam na początku stycznia Nie macie poco dzwonić do ARIMR bo jak niema rozporządzenia to oni nic nie zrobią.
trzeba śledzić kiedy rozporządzenie wyjdzie

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#6816 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:24

Witam wszystkich, mam takie pytanie czy korzystał ktoś lub ma zamiar skorzystać z usług firm doradczych, pytam bo mam zamiar zawrzeć taką umowę i czy możecie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy, i o co chodzi z pełnomocnictwem którego się udziela firmie doradczej.Pozdrawiam<

Jakie są kompetencje takiej firmy?
To nie forum magii i czarów:)

#6817 Share rafalwoj

rafalwoj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 11 luty 2012 - 00:53

Jakie są kompetencje takiej firmy?

Prowadzą całą dokumentacje związana z prowadzeniem gospodarstwa, Plan rolno-środowiskowy, przygotowują dokumenty do dopłat itp

#6818 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 11 luty 2012 - 09:46

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) To ciekawe.. a koszt takiej firmy?
To nie forum magii i czarów:)

#6819 Share qba333

qba333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 11 luty 2012 - 11:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ogolnie kontrole przed wyplata premi to sprawdzenie papierkow i pokazanie pol ktore podales w wniosku.ogolnie do staraja sie jak najwiecej takich kontroli robic Nie ma co sie bac jesli masz dane swoje dobrze wpisane i pola nie leza ugorem:D. Z tego ci mi powiedzieli to mlody rolnik bedzie bardzo kontrolowany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6820 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 11 luty 2012 - 13:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) może tylko tak straszyli jak narazie nikogo z mojej okolicy nie kontrolowano