Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31590 odpowiedzi na ten temat

#5461 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 wrzesień 2011 - 18:41

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Bobek ma dojscia i powiązania mafijne z ARIMR :D <zart>

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 13:11
  •  

#5462 Share Camel7771

Camel7771

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 22:33

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) W tym roku ani przed wyborami ani po wyborach nie będzie kasy dla tych którzy niedostali MR w tym roku ale dobra wiadomość bo w przyszłym roku będzie kolejny nabór bo muszą wykorzystać wszystkie pieniądze które będą na to przeznaczone. Informacja z pewnego źródła. Pewnie większość z was po przeczytaniu tego posta będzie mówić że to nie prawda, że MR już nie będzie, albo będzie w tym roku...każdego osobiste zdanie, ja dostałem takie informacje i piszę co wiem. ;)

Edytowany przez Camel7771, 30 wrzesień 2011 - 22:33.

#5463 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 01 październik 2011 - 07:01

W tym roku ani przed wyborami ani po wyborach nie będzie kasy dla tych którzy niedostali MR w tym roku ale dobra wiadomość bo w przyszłym roku będzie kolejny nabór bo muszą wykorzystać wszystkie pieniądze które będą na to przeznaczone. Informacja z pewnego źródła. Pewnie większość z was po przeczytaniu tego posta będzie mówić że to nie prawda, że MR już nie będzie, albo będzie w tym roku...każdego osobiste zdanie, ja dostałem takie informacje i piszę co wiem. ;)

Tak pocześci masz racje że albo po przelewają to co zostało tam gdzie zabrakło albo ogłoszą nowy nabór w województwach gdzie zostało środków nie w całym kraju Decyzji jeszcze nie podjęli. Dzwoniłem do Ministerstwa Rolnictwa i pytałem i taką odpowiedz dostałem że jeszcze za świeżo po ogłoszeniu jest i się tym nie zajmują na razie.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5464 Share Camel7771

Camel7771

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 01 październik 2011 - 07:36

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Właśnie że już zajmują się tym. I pieniądze nie będą nigdzie przenosić pieniędzy tylko ogłoszą nowy nabór na wszystkie województwa bo mają kase i nie chodzi tu o to co zostało z tegorocznego MR. A telefonicznie nic więcej ci nie powiedzą.

#5465 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 01 październik 2011 - 09:03

masz 150 dni czasu na zmiany od dnia otrzymania decyzji o przyznaniu

Wczoraj dzwoniłem na infolinię agencji i babka powiedziała, że nie ma na to określonego limitu czasu tylko wcześniej trzeba napisać zmianę biznesplanu i czekać aż dyrektor zgodzi się na zmianę.

#5466 Share barrybond

barrybond

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 01 październik 2011 - 09:04

Właśnie że już zajmują się tym. I pieniądze nie będą nigdzie przenosić pieniędzy tylko ogłoszą nowy nabór na wszystkie województwa bo mają kase i nie chodzi tu o to co zostało z tegorocznego MR. A telefonicznie nic więcej ci nie powiedzą.

A skąd niby wezmą te kase, jeśli przekazali wszystko co było na ten cel w tym roku.

#5467 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2011 - 09:22

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Jeden telefon wykonałem. ;) Podałem to co potrzeba i gotowe. Dodany obrazek

#5468 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 01 październik 2011 - 16:02

Właśnie że już zajmują się tym. I pieniądze nie będą nigdzie przenosić pieniędzy tylko ogłoszą nowy nabór na wszystkie województwa bo mają kase i nie chodzi tu o to co zostało z tegorocznego MR. A telefonicznie nic więcej ci nie powiedzą.

Nie mają więcej pieniędzy na Mr co mówili już dawno że to ostatni nabór chyba że nie wykorzystane będą środki. A tylko w kilku województwach zostało. Ciekawe kto się tym zajmuje jak ja dzwoniłem i rozmawiałem z Facetem co odpowiada w ministerstwie Za MR a on nic o tym nie wie że się zajmują tym żeby ogłosić nowy nabór. dziwne trochę to jest. I sawicki w wywiadzie też powiedział że albo po przelewa albo będą nabory uzupełniające w województwach gdzie zostało. Jakby miał kasę t by dal teraz wszystkim a nie ogłaszał nowy naboru.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5469 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 01 październik 2011 - 16:16

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) decyzja jest. Mazowieckie. A jak to jest ze zmianą biznesplanu? po przyznaniu płatności można nadal zmieniać biznes plan czy nie? i te 150dni tyczy się od dnia wydania decyzji czy od przelewu?
To nie forum magii i czarów:)

#5470 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 01 październik 2011 - 16:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Patrz post numer 5465.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5471 Share arku3060

arku3060

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,muzyka,imprezy,kobiety,

Napisany 02 październik 2011 - 09:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) a nie wiecie czy nie będzie jakichś problemów jeżeli koszt zakupu maszyn będzie większy niż podany w biznes planie??? w biznes planie mam wpisane ze maszyny będą mnie kosztowały 55 tyś. A jak teraz się dowiaduje i tak się rozglądam to teraz tak patrze to z 10 tyś więcej będe musiał wydać na maszyny

#5472 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 październik 2011 - 10:02

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Można robić zmiany w biznesplanie. :)

Jak kogoś interesuje ile miał pkt. to wystarczy zadzwonić do osoby prowadzącej wniosek lub podać numer sprawy i powinni Wam podać. ;)

#5473 Share BartekM

BartekM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 02 październik 2011 - 11:47

a nie wiecie czy nie będzie jakichś problemów jeżeli koszt zakupu maszyn będzie większy niż podany w biznes planie??? w biznes planie mam wpisane ze maszyny będą mnie kosztowały 55 tyś. A jak teraz się dowiaduje i tak się rozglądam to teraz tak patrze to z 10 tyś więcej będe musiał wydać na maszyny

Jak większy to bez rpblemu, aby nie był mniejszy:)

#5474 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 październik 2011 - 11:50

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) @Arku - wedle moich informacji sprzęt może być droższy niż w BP i tego się nikt nie czepia bo wiadomo ceny się zmieniają ;) ale jesli cena za sprzęt jest niższa niż w BP to trzeba robić poprawki ;) dlatego przy robieniu BP doradzają by zaniżac kwotę (aby nie mniej niz 52500) niż zawyżyc a później np. okazuje się ze wynegocjowałes u dealera niższą cenę no i jest mały problem ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#5475 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 02 październik 2011 - 15:49

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) A jak mam wpisane w Bp. Np pług za 35 a kupiłem za 25 to też się przyczepią czy chodzi o to żeby było nie mniej niż 52 tys za wszystkie maszyny?

#5476 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 02 październik 2011 - 17:09

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) @jankes91 musisz wydać te 52tys na to co podałeś do biznesplanu
red power

#5477 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 02 październik 2011 - 17:51

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) jutro ( poniedziałek) palę motór i lece do arimr rozliczać się z premi (wydanej kasy, najpierw do powiatowego skserować dowody wpłaty , faktury, + pieczątka ze zgodnością z oryg. 15km , a pużniej do wojewudzkiego 340 km w obie str.

#5478 Share arku3060

arku3060

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,muzyka,imprezy,kobiety,

Napisany 03 październik 2011 - 07:16

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) czyli z tego co piszecie bez przypału mogę kupować zagraniczny sprzęt bo w biznes planie podałem cenę polskiego ale krajowy jednak zostawia trochę do życzenia ale teraz tak sobie myślę skoro to mają być maszyny nie za moje pieniądze to lepiej kupić taki z górnej półki nikt jeszcze takiego na wsi nie ma jeśli chodzi o te firmy :lol: :lol: i dzięki za odp. ;) dziś jadę podpisywać umowę z dealerem :D

#5479 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 03 październik 2011 - 18:57

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Czy po otrzymaniu pieniedzy mozna nadal zmieniac sprzety w biznesplanie?
To nie forum magii i czarów:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5480 Share Camel7771

Camel7771

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 03 październik 2011 - 21:25

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Po otrzymaniu pieniędzy można zmieniać maszyny. Właśnie czekam na pieniądze i dopiero jak przeleją mi na konto to zmienie bo będzie jakieś rozpatrywanie a nie chciałem żeby przedłużyło się coś z wypłatą premii.