Skocz do zawartości

Zdjęcie

MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

31601 odpowiedzi na ten temat

#3361 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 13:04

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) u mnie dzisiaj przyszła poprawka do wniosku o płatność bo stwierdzili że źle się podpisałem :D
A i jak dzwoniłem to powiedzieli ze w Warszawie max 2 tygodnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Dzisiaj, 05:15
  •  

#3362 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 13:06

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Wiem tyle że na kase jest 3 miesiące mi w Lublinie miesiąc trzymali aż typo nie zadzwonił z poprawkami i powiedział aby przyjechac i poprawić ZAPYTAŁEM "czy to już wszystko on tak że wysyła w poniedziałek, ja kiedy będzie sara od wysyłki on powiedział że Warszawa ma 1,5 miesiąca na to jak dostaną wniosek.
więc idzie trzeci tydzień i nadal nie ma kasy a papiery na pewno są w wawie.
ŻAL :( :(
▬▬►

#3363 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 14:26

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) co wy tak się przejmujecie kiedy będzie kasa...grunt w tym że będzie ta kasa i kiedy by ona nie była a na pewno za 3 miesiące będzie maxymalnie a raczej wcześniej...cierpliwości :rolleyes: ja złożyłem wniosek o płatność 01.03 i się nie przejmuję bo najwcześniej pewnie będzie kapusta pod koniec maja...i wtedy zrobię co mam zrobić...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3364 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 15:28

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ja to się przejmuje nie mam za co nawozu wapna kupić zalać opłacić wszystko nasienia kupić.
Jak masz to się podziel :D :D
Jak dają to powinni jakoś to raz dwa ogarniać a nie 50kawek z mleczkiem dziennie wypić lub bez
▬▬►

#3365 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 15:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) witam panowie. mam problem i myśle ze mi pomożecie. dostałem dzisiaj pismo z agencji że mam kilka błędów do poprawienia we wniosku o płatność. jest napisane że prosze o poprawe zgodnie z załączoną kserokopią stron. ale kurka siwa ja żadnych kserokopi od nich nie dostalem. tylko jedno pismo że wzywają mnie do poprawienia i mam na to 3 tygodnie :/

#3366 Share klaas111

klaas111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Obecnie student, a tak poza tym rzecz jasna rolnictwo, motoryzacja, sport (siatka), no i oczywiście urocze dzierlatki:):):)

Napisany 03 marzec 2011 - 16:07

witam panowie. mam problem i myśle ze mi pomożecie. dostałem dzisiaj pismo z agencji że mam kilka błędów do poprawienia we wniosku o płatność. jest napisane że prosze o poprawe zgodnie z załączoną kserokopią stron. ale kurka siwa ja żadnych kserokopi od nich nie dostalem. tylko jedno pismo że wzywają mnie do poprawienia i mam na to 3 tygodnie :/

Też tak miałem po prostu zadzwoniłem na wskazany numer na tym piśmie jak się przedstawiłem to babka prowadząca mój wniosek od razu mnie przepraszała, że jakąś ironią losu nie włożyli do koperty załączników. Po prostu burdel ma ARiMR i tyle:)

#3367 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 16:13

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) za dopłaty kupuję się wapno...nawóz :lol: przyjdzie czas to dostaniesz kapustę...

#3368 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 16:37

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Ziomek Ja Dopłat jeszcze nie dostałem.
▬▬►

#3369 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 17:25

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) no to ładnie. to jest Polska. we wszystkich urzędach burdel

#3370 Share czacza696

czacza696

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 18:05

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) witam czy ktos wie gdzie moge obejrzec dzisiejszy agrobiznes???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3371 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 03 marzec 2011 - 18:06

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) ja tak samo dopłat nima, nawozy i ropa z tygodnia na tydzień droższe , premii młody rolnik ani słychu ani widu, renta strukturalna to załamać się można, 4 razy w tygodniu trza jeżdzić bo babka która prowadziła ojca wniosek poszła na urlop, a nowy gościu, co chwile wzywa aby przynosić zaświadczenia duperele, które już dawno donieśliśmy, ale on nie wie gdzie są, a do babki nie zadzwoni się zapytać bo mu nie wypada , cały miesiąc czekaliśmy na przelew , a tu niespodzianka wniosek od początku rozpatruje inna osoba,

#3372 Share przemek121088

przemek121088

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja , rolnictwo

Napisany 03 marzec 2011 - 18:28

witam czy ktos wie gdzie moge obejrzec dzisiejszy agrobiznes???

Tu masz link ale dziś nie dodali http://www.tvp.info/agrobiznes . Dziś mówili w agrobiznesie że nabór na młodego rolnika ma odbyć się w tym miesiącu .
Zetor Team

#3373 Share czacza696

czacza696

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 18:53

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) no a mi własnie chodzi o dzisiejszy odcinek:(((

#3374 Share frafra30

frafra30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 18:54

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Panowie u mnie sprawa wygląda tak wniosek o płatność składałem 21 stycznia dopiero 24 lutego został zatwierdzony bez poprawek bo facet był na urlopie i 24 wystawił nakaz płatności ele to jeszcze idzie przez 2 bióra zanim trafi do departamentu finansowego dziś dzwoniłem to jeszcze nie jest wprowadzony do systemu i nie mogą wypłacić pieniędzy ale babka mówiła ze jak go wprowadzą to w 3 dni przeleją kase mam nadzieje że w przyszłym tygodniu przeleją a dopłaty też jeszcze nie ma to widocznie tyklo sie chwalą na stronach agencji ze tak szybko wypłacają

#3375 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 marzec 2011 - 19:03

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Panowie i panie czekający na pieniążki - narzekacie ,że długo - prawda , ale wy już ze tak powiem macie z górki a co mamy my z naboru 2011 powiedziec ? nawet nie wiadomo kiedy będzie nabór , jaką kwotę przeznaczą do podziału itp . ;)

a tak apropo pamięta ktoś na ile przed naborem wniosków 2010 został ogłoszony termin tegoż naboru ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#3376 Share Superman

Superman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 19:17

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) WItam czegos tu nie rozumie, dodam ze dopiero zaczynam sie interesowac tymi przepisami z mlodego. Pare osób wyzej skladalo wnioski w styczniu czy w lutym ale przecierz sie to skladalo na jesieni poprzedniego roku na mlodego rolnika jak to jest mozliwe ??

#3377 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 19:23

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Panowie pytanko jakie warunki trzeba spełnić w woj. wielkopolskim żeby otrzymać premie na młodego rolnika z góry dziękuje za odpowiedz

#3378 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 03 marzec 2011 - 19:29

ja to dodać jeszcze że z lubelskiego też poprawki były ale typo mial wyslac na drugi dzien do wawy i czekam na ta wawe -wyplate dwa tygodnie po kurwione to wszystko //zapewne tyle czekania że jakieś były poprawki ludzie bez poprawek juz dawno dostali sare.

trochę cierpliwości i staraj się unikać takich wypowiedzi na forum bo ludzie z agencji też czytają to co piszesz...

#3379 Share bububear

bububear

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 19:30

a tak apropo pamięta ktoś na ile przed naborem wniosków 2010 został ogłoszony termin tegoż naboru ?

Nabór chyba ogłosili na początku sierpnia, czyli dwa tygodnie wcześniej.

WItam czegos tu nie rozumie, dodam ze dopiero zaczynam sie interesowac tymi przepisami z mlodego. Pare osób wyzej skladalo wnioski w styczniu czy w lutym ale przecierz sie to skladalo na jesieni poprzedniego roku na mlodego rolnika jak to jest mozliwe ??

Chodzi o wniosek o płatność, czyli że wniosek z poprzedniego naboru przeszedł i chcę kasę na moje konto, teraz, już!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3380 Share Wiktor87

Wiktor87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 19:42

MŁODY ROLNIK (nowe zasady) Witam
Po złożeniu wniosku o płatność zmieniał z Was ktoś założenia biznesplanu,chodzi mi o zmianę kierunku produkcji.W moim przypadku jest to zmiana z trzody chlewnej na produkcje mleka.Jak myślicie agencja może robić problemy?