Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cynkomet a metal fach 8-10 ton

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 02:43

Cynkomet a metal fach 8-10 ton Witam przygotowuję się do zakupu rozrzutnika obornika 8-10 ton na PROW. Czekam na rozpatrzenie wniosku. proszę o opinie użytkowników takich maszyn, bo nie wiem który wybrać, a wiadomo liczy się najbardziej cena i funkcjonalność. Wg mnie cynkomet ok. Znajomi mają te pierwsze wydania z Czarnej Białostockiej czy kiedyś tam Agromety..nie narzekają. Ostatnio moją uwagę zwrócił Metalfach. Doradzcie troszkę albo wyraźcie opinie na ich temat. Na pewno pomoże mi to przy wyborze, ceny są porównywalne. Dzięki
PRezeS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cynkomet a metal fach 8-10 ton Dzisiaj, 15:17
  •  

#2 Share zetorki

zetorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo no i moja ulubiona pasja dziewczyny :D

Napisany 14 lipiec 2010 - 06:37

Cynkomet a metal fach 8-10 ton sąsiad ma cynkometu i pracuje już 3 lata bezawaryjnie więc polecam cynkomet.
Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

#3 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 15:36

Cynkomet a metal fach 8-10 ton posiadam 8tonowy rozrzutnik cynkometu już kilka lat. jedyną awarią która mi się w nim przydarzyła to ukręcił mi się wałek. ogólnie jestem zadowolony choć wolałbym jakby można było w nim zamontować wyższe i szersze koła. Na początku ciągałem go 84 konnym NH lecz miał trochę ciężko obecne ten rozrzutnik współpracuje z 124konnym New Hollandem. Te nowe rozrzutniki cynkometu według mnie są trochę lepiej wykonane niż ich poprzednicy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 październik 2010 - 06:04

Cynkomet a metal fach 8-10 ton

Witam przygotowuję się do zakupu rozrzutnika obornika 8-10 ton na PROW. Czekam na rozpatrzenie wniosku. proszę o opinie użytkowników takich maszyn, bo nie wiem który wybrać, a wiadomo liczy się najbardziej cena i funkcjonalność. Wg mnie cynkomet ok. Znajomi mają te pierwsze wydania z Czarnej Białostockiej czy kiedyś tam Agromety..nie narzekają. Ostatnio moją uwagę zwrócił Metalfach. Doradzcie troszkę albo wyraźcie opinie na ich temat. Na pewno pomoże mi to przy wyborze, ceny są porównywalne. Dzięki

Jeżli jeszcze nie kupiłeś......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 15:36

Cynkomet a metal fach 8-10 ton Temat do zamknięcia kupiłem w dobrej cenie Tytan 8 Plus..ponoć 6,5 tony, ale jak załaduję po swojemu to 8 spokojnie.
PRezeS