Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silnik prekins pomocy!!

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 18:40

Silnik prekins pomocy!! Ach ci fachowcy od lania wody jeśli masz pewność że pompa źle pracuje cały układ paliwowy i silnik jest ok poprostu ją wyjmujesz dajesz na tgz stół na którym między innymi ciecz robocza podgrzewana jest do 70 st C aby oddac warunki pracy i tam się wszystko sprawdza i ustawia. Jesli słychac metaliczny odgłos przy pracy silnika może to byc wina wczesnego zapłonu a wiec może być jakis problem z regulacją kata wyprzedzenia zapłonu a to miedzy innymi ten parametr ma wpływ na wzrost obrotów w dieslu. Lanie wody nawet wjechanie do stawu nic tu nie pomoze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silnik prekins pomocy!! Dzisiaj, 16:13
  •  

#22 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 21:55

Silnik prekins pomocy!! Napisz jeszcze w jakim zakładzie podgrzewają paliwo do 70 st.Bo ja o takim nie słyszałem.

Kupiłam kiedyś pompę do Nissana,sprawdziłem na stole to była dobra,ale po godzinie pracy samochód nie chciał odpalić.

Polanie wodą to najszybszy sposób sprawdzenia czy jest głowica dobra.I to każdy pompiarz powie ale ten co nie chce kitu wciskać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 21:44

Silnik prekins pomocy!! kolego sprawdź przy turbinie czy ta dźwigienka chodzi lekko ( czy się otwiera ) może być tak że jak jest zimny wszystko chodzi a jak się nagrzeje materiał się powiększy i się zacina lub nie pracuje wcale

dokładnie masz przedstawione na filmiku jak to ma pracować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 17 maj 2011 - 19:32

Silnik prekins pomocy!! Może troche nie na temat, ale chciałbym się dowiedzieć w jakich krajach produkowany jest silnik perkins? Wiem, że to jest angielski silnik ale np na tabliczce znamionowej przy pol-mocie h litera która mówi nam o miejscu produkcji silnika jest "U"

Edytowany przez ozon87, 18 maj 2011 - 19:09.

Dodaj odpowiedź