ZirakS

Agrar Simulator

Polecane posty

ZirakS    0

61w2%2B8GonSL._SL500_AA300_.jpg

 

Przetłumaczone:

"Głównym zadaniem rolnika jest wytwarzanie produktów rolnych, takich jak artykuły spożywcze pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Mogą one obejmować produkcji odnawialnych źródeł energii i dostaw energii (np. olej rzepakowy, biogaz) należą. Z gry symulator farmy Teraz masz możliwość, wszystkie funkcje tradycyjnego rolnika do przejęcia. Stały początku dostępny tylko słabszych maszyn, z których mniejsze pola i pastwiska można zamówić, więc ma swoje floty pojazdów przez umiejętnie w sposób ciągły. Plon pól mogą być sprzedawane. Wpływy z kolei mogą być inwestowane w lepszy sprzęt, ciągniki i kombajny, i narzędzia. Oferta sprzętu gospodarstwa Leistugnsstärkere możliwość rozwijania większych obszarów. W związku z tym do inwestowania mądry taktycznie, a nie bić na wadze. Koszty i pochłonie kapitał ..."

 

data wydania 15.09.2010


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladius    3

Translatorem chyba tłumaczone:)

A tak poza tym, wie ktoś może, czy będzie hodowla albo coś takiego?

Bo zwrot ,,produkty pochodzenia zwierzęcego" jakoś mi tego nie wyjaśnia...

A poza tym: czekam(y?) z niecierpliwością..

A nabyć to we wrześniu dopiero z tego co zrozumiałem... Pewnie zaraz będzie na allegro i w empikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

gdzie to można nabyć?

to nie jest polska wersja?

To ta sama firma co wyprodukowała LS ?

 

data wydania 15.09.2010

 

Musimy poczekać na gameplay i zapowiada się lepiej niż ls :).

 

Tylko szkoda że same Claas'y będą :)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Następna fajowska gra, ciekawe ile będzie kosztować?

 

Od razu po premierze ok 150 zł (ponad 100 zł). Za jakiś czas pewnie będzie ją można nabyć za 60-80 zł. Ale znając Polaków to raczej będzie "download" niż "buy" :)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur95    0

piękna gra teraz ls sprzedaje bo mi się znudziło i kupuje to odrazu gdy się na allegro pojawi

ja wole orginał ponieważ raz kupię i z głowy ale lubię kupować gry na allegro znaczy sam kay i ją pobieram jak np. sims 3 i couter-strike 1.6 steam nie bede wszystkiego wymienial. o połowę taniej i możesz zrobić kopię dla kumpli :)

 

http://www.amazon.de/UIG-Agrar-Simulator/dp/B003LWLM74/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=software&qid=1278522514&sr=8-1 zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A wiesz że to jest to samo co LS tylko że zamiast Fendt'ów masz Claas'y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darious    1

No fajnie, teraz to tylko czekac.

Ps. Cena chyba nie będzie wynosic ponad 100 zł, tylko około 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

No fajnie, teraz to tylko czekac.

Ps. Cena chyba nie będzie wynosic ponad 100 zł, tylko około 70 ;[

 

I tak większość wybierze darmową metodę DOWNLOAD'u


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

ZirakS skąd wiesz czy nie zrobią jakiegoś lepszego zabezpieczenia niż np w ls gdzie keya pobiera się z neta


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kris14 toś się chłopie nie popisał ;[ .

Agrar Simulator 2011 to zupełnie inna gra niż LS 2011. Tutaj macie link do informacji http://spiele.t-online.de/-agrar-simulator-2011-konkurrenz-fuer-den-lasi-/id_42511670/index już na pierwszy rzut oka widać że grafika jest o wiele lepsza niż w LS 2011. Mogli by pokazać trochę więcej zdjęć i jakiś film. Myślę że będzie to bardzo duża konkurencja dla Ls-a, bo po trailerze z ls 2011 widać że będzie to "odgrzewany kotlet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

No tak dla info to są dwie różne gry więc ich nie porównujcie! :)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Aha, dobrze wiedzieć :)

Bo było już coś takiego jak Zetor Symulator czy coś to był LS w innym opakowaniu, myślałem że tutaj będzie tak samo, tylko że sponsorem będzie Claas :) Mój błąd, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

No tak przykra sprawa jeżeli ktoś miał już LS kupionego i dokupił se zetor simulator..


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Zapowiada się b.dobrze czekam na premierę.a uprawowe jakich firm?Na nowym ls się zawiodłam :) Słyszeliście że podobno Węgrzy na games com nawrzucali tym z Astragona że se jaja robią i ich ochrona wyniosła


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huba288    0

a ja się modle o mniejsze wymagania xD a co do zetor simulator to po prostu ktoś kupił licencje ls'a i dodał pare dodatków i jest gra za 50 euro a licencja kosztuje około 2-3tyś. złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuguar    0

[cenzura]

znalazłem link ale na wolnym serwerze

 

Nie wolno wstawiać linków do pobierania!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati96    0

gdzie to można nabyć?

to nie jest polska wersja?

To ta sama firma co wyprodukowała LS ?

agrar simulator 2011 jest o wiele lepszy od ls'a bo bedize bardziej realistyczny i są już filmiki z nim tylko trzeba na yt wpisac agrar simulator 2011 i macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows XP/Vista/Win7

Procesor: Pentium IV 1,5 GHz

Pamięć: 512 MB

Miejsce na dysku twardym: 800 MB

Urządzenie dźwiękowe: zgodna z DirectX

Video: 128 MB


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

panowie kto już ma ta grę, mam pytanie czy przycina się wam ta gra, ja ją przed chwilą zainstalowałem ale tak się tnie masakrycznie, wogólę nie da się grać, pomóżcie co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

mi się w ogóle nie tnie :) a gierka zajefajna :)


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

a jakiego masz kompa, bo u mnie niby wymagania mam spełnione ale tnie się masakrycznie, nie da się nic zrobić chyba że na początku jakieś ustawienie robiłeś inne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj