Skocz do zawartości

Zdjęcie

Młody rolnik

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 wrzesień 2010 - 18:43

Młody rolnik Chłopacy mam pytanie.Jeżeli ktoś nie będzie miał egzaminu technik rolnik tylko świadectwo ukończenia szkoły to może być przepisana na niego gospodarka ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Młody rolnik Dzisiaj, 19:38
  •  

#22 Share dorothi

dorothi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 07:44

Młody rolnik tak, może być. Ja właśnie też staram się o MR i wymagano świadectwo ukończenia szkoły, bo jak powiedziała kobieta w Agencji - liczy się to, że przez te 4 lata trwania technikum miałeś kształcenie w kierunku rolniczym. A czy zdasz, czy nie egz. na Technika, to nie ma znaczenia dla nich akurat. Swoją drogą - nie jest aż taki trudny ten egz;)

#23 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 wrzesień 2010 - 13:28

Młody rolnik Wielkie dzięki :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 07:35

Młody rolnik A wyjezdzając do pracy za granice zagraniczny pracodawca informuje polską placówke zus ze zostałem zatrudniony u niego?No bo jesli nie to chyba nie ma problemu z podjęciem pracy za granica,orientuje sie ktos w tych sprawach?

#25 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 18:16

Młody rolnik w kwietniu skończę 18lat jestem w 2 klasie ZSZ-m rolniczej jak myślicie kiedy mógłbym załatwiać MR chciałbym jeszcze skorzystać z dofinasowania do ciągnika ile teraz % wracają czy te pieniądze z MR mogę przeznaczyć na zakup z PROW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 20 listopad 2010 - 18:35

Młody rolnik

A wyjezdzając do pracy za granice zagraniczny pracodawca informuje polską placówke zus ze zostałem zatrudniony u niego?No bo jesli nie to chyba nie ma problemu z podjęciem pracy za granica,orientuje sie ktos w tych sprawach?

gdzie wyjeżdżasz pracować? tzn jaki kraj?czy to jest praca sezonowa?jeżeli tak to jaki okres?czy pracujesz na kontrakcie jeżeli tak to czy masz stały?,czy to jest jakaś zwykła umowa? ja pracuje na kontrakcie w Niemczech,co roku mam odnawiany,mój pracodawca nie informuje w Pl nikogo o tym ubezpieczony jestem u niego i normalnie w krusie tylko że wtedy płaci za mnie duzy podatek,ale ty możesz zawiesic płacenie składki krus np na 2 mce i wtedy możesz pracować za granicą.