Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zoot

zoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 19:19

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 Witam!
Potrzebuję rady, planuje zakup ładowacza czołowego do Zetora Proximy 8441. Zastanawiam się albo nad ładowaczem z Hydrometu lub z Metal-Fachu. Co myślicie o tych firmach? Możecie coś doradzić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 Dzisiaj, 07:33
  •  

#2 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 11 lipiec 2010 - 19:34

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 A nie myślałeś o oryginalnym? Skończyła się już gwarancja na proximę że chcez innej marki ładowacz?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#3 Share zoot

zoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 19:53

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441

A nie myślałeś o oryginalnym? Skończyła się już gwarancja na proximę że chcez innej marki ładowacz?

Proxima ma juz 4 lata, wiec gwarancja dawno wygasła....Nie mówię, że nie myślałem o zetoroskim, tak by było najlepiej, ale nie ukrywam że w tej chwili mnie nie stać na oryginalny i szukam trochę tańszego rozwiązania... :)

#4 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 11 lipiec 2010 - 20:39

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 No cena nie jest ma mała... Pytałem się bo myślałem że jeszcze na gwarancji a wtedy albo Zetor System albo utrata gwarancji...

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#5 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 21:11

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 Metal-fach czy hydramet niedorównuje zetoroskiemu ładowaczowi to jasne.Ale cena robi swoje ja miesiąc temu założyłem do zetora 6340 z 2002 roku własnie ładowacz z sokółki cena przystępna w porównani z zetoroskim o którym też myślałem.Cena katalogowa to 17500 o udzwigu 1300 kg. Ładowacz niezły zmodyfikowany trochę niż te z poprzedniej produkcij.

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 06:23

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 co dostałeś za te 17,5 tyś jojstic 3 sekcje i amortyzator gazowy? co zmodyfikowali w porównaniu do poprzednich? na szerokiej ramie wziołeś do zetora? i le za krokodyla?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 11:19

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 Modyfikacje niewielki bo ramka euro i zamiast tej rozpórki okrągłej jest prostokąt bardziej masywniejszy ,podłączony pod pompe więc wyjścia wolne od hidrauliki kolor ciemny siwy miał być czerwony ale długi czas oczekiwania więc zrezygnowałem za kolor nie ma dopłaty jak by ktoś chciał.Rama nie jest szeroka.ŁYŻKA 1.80 CENA 1350,CHWYTAK 3350 krokodyla niebrałem narazie bo kłade obornik cyklopem z płyty a na pole teraz niewożę obornika bo kupiłem rozrzutnik tandem niby 8t rzemiosło więc szybko idzie a wchodzi na niego tyle co na 2 dwuosiowe może deko więcej bo boki 75 cm.A krokodyl to 3400 jeśli chodzi o cene.Amorka nie brałem ale zarobie na kombajnie to założe a cena to 1600zl.Joystik i 3 sekcje ma ,samopozim też jest.

#8 Share zoot

zoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:55

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 chyba jednak skłonie się do Hydrametu...miał ktoś przyjemność pracować z tym ładowaczem?

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 13:04

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 Ja pracuję na Hydramecie ale małym trochę [model 3B] i złego słowa nie powiem. Duża dokładność wykonanania [w porównaniu z POL-Mot TUR Biedaszki Małe- Warfama], przystępna cena i duża możliwość konfiguracji.
Elementy robocze [łyżki, krokodyle] też jedne z lepszych polskich produkcji :)

#10 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 12 lipiec 2010 - 14:29

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 ja mam hydramet Giżycko model 15, jestem zadowolony, pracuje codziennie, żadnych niedociągnięć, jakościowa stal i wykonanie na 5. polecam!!
ArturKowalewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zoot

zoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 20:02

ładowacz czołowy do Zetora Proxima 8441 dzięki Panowie:) utwierdziliście mnie w tej decyzji, także biorę się za załatwianie formalności
Pozdrawiam:)