Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Oprysk na truskawki-po zbiorach

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Kamila79

Kamila79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 09:19

Oprysk na truskawki-po zbiorach Witam! mam pytanie czy mogę teraz opryskac truskawki(sa po zbiorze skoszone i przejechane opielaczem miedzy rzedami)ale nie stety to nic nie dało. Jest bardzo , duzo tych chwastów(m.in. mam oste. trawe, i takie żółte kwiaty korzeń jak piertuszka).
Tak pomyslalam, ze teraz bym je opryskala(pogoda dopisuje)i na wiosne poprawka. Ale czy mozna?
jeżeli tak to podajcie dobry oprysk? pozdrawiam
  • 0

#2 Odstraszacze

Odstraszacze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:45

Oprysk na truskawki-po zbiorach A jaką odmianę truskawek posiadasz?? Najlepiej pryskać jest na wiosnę,ale teraz chyba też można,to nie powinno przeszkadzać. Ale poczekaj aż wypowiedzą się doświadczeni hodowcy.
  • 0
Odstraszacze ultradźwiekowe - skuteczne na myszy, ptaki, krety.

www.odstraszacze.com

#3 Kamila79

Kamila79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:03

Oprysk na truskawki-po zbiorach Witam!
Jest to Honeya? Własnie słyszałam ,ze mozna na jesień oprysk dać. Ale nie wiem jaki i przede wszystkim skuteczny. Prosze o porade.
  • 0

#4 kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 20:03

Oprysk na truskawki-po zbiorach osobiście daje zawsze po skoszeniu stomp lub buracyl tylko to jest na czystą glebę jeżeli jest zachwaszczona daje sacherb na perz lub trawę najlepszy fulsilade a najlepiej jest wykonać oprysk wczesną wiosną zanim ruszy wegetacja tu polecam stomp do zbiorow spokuj poźniej koszenie lekkie bronowanie i natychmiast stomp/buracyl badylka praktycznie nie ma;)) jeżeli jeszcze są jakieś pytania to chętnie pomogę
  • 0

Google AgroFoto Ads Oprysk na truskawki-po zbiorach

• Reklama google
Dzisiaj, 10:31
  •  

#5 stanley13

stanley13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 21:04

Oprysk na truskawki-po zbiorach ja nieposiadam zadnych maszyn puszczam kolege który sam wszytko opryskuje sam niewiem jak ale jak cos moge go sprzedac za niską cene prosze sie zgłaszac domnie stan idealny nietykany dobrze opryskuje;)
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s