Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Zdjęcie

Oprysk na truskawki-po zbiorach

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Kamila79

Kamila79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 09:19

Witam! mam pytanie czy mogę teraz opryskac truskawki(sa po zbiorze skoszone i przejechane opielaczem miedzy rzedami)ale nie stety to nic nie dało. Jest bardzo , duzo tych chwastów(m.in. mam oste. trawe, i takie żółte kwiaty korzeń jak piertuszka).
Tak pomyslalam, ze teraz bym je opryskala(pogoda dopisuje)i na wiosne poprawka. Ale czy mozna?
jeżeli tak to podajcie dobry oprysk? pozdrawiam
  • 0

Reklama

• Reklama
  •  

#2 Odstraszacze

Odstraszacze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 19:45

A jaką odmianę truskawek posiadasz?? Najlepiej pryskać jest na wiosnę,ale teraz chyba też można,to nie powinno przeszkadzać. Ale poczekaj aż wypowiedzą się doświadczeni hodowcy.
  • 0
Odstraszacze ultradźwiekowe - skuteczne na myszy, ptaki, krety.

www.odstraszacze.com

#3 Kamila79

Kamila79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:03

Witam!
Jest to Honeya? Własnie słyszałam ,ze mozna na jesień oprysk dać. Ale nie wiem jaki i przede wszystkim skuteczny. Prosze o porade.
  • 0

#4 kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 20:03

osobiście daje zawsze po skoszeniu stomp lub buracyl tylko to jest na czystą glebę jeżeli jest zachwaszczona daje sacherb na perz lub trawę najlepszy fulsilade a najlepiej jest wykonać oprysk wczesną wiosną zanim ruszy wegetacja tu polecam stomp do zbiorow spokuj poźniej koszenie lekkie bronowanie i natychmiast stomp/buracyl badylka praktycznie nie ma;)) jeżeli jeszcze są jakieś pytania to chętnie pomogę
  • 0

Google

• Reklama google
  •  

#5 stanley13

stanley13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 21:04

ja nieposiadam zadnych maszyn puszczam kolege który sam wszytko opryskuje sam niewiem jak ale jak cos moge go sprzedac za niską cene prosze sie zgłaszac domnie stan idealny nietykany dobrze opryskuje;)
  • 0