Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wydmuchuje olej

289 odpowiedzi na ten temat

#281 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Lubie wyjeżdżać na wycieczki w niedziele lub w inny wolny czas :)

Napisany 12 kwiecień 2015 - 07:43

Wydmuchuje olej

Rozumiem, że jakiś lewy, podrobiony olej kupić można i silnik przez to zatrzeć. Zdarza się...

Jednak jak tak czytam Twój post to nie wygląda mi to na jakąś aluzję, żart tylko brzmi dość poważnie. Oleju silnikowego ze słonecznikowym to raczej pomylić się nie da chyba, że któregoś na oczy nie widziałeś :D

nie serio mówię wyglądał jak normalny olej tylko dobrze że go szybko wymieniłem bo bym silnik zatarł..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wydmuchuje olej Dzisiaj, 13:38
  •  

#282 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 12 kwiecień 2015 - 11:08

Wydmuchuje olej

No właściwie jak tak ze wszystkim kręcą, że pewnie dodał do niego jakiś "uszlachetniaczy" i mógł przypominać normalny olej silnikowy. Trzeba uważać na takich sprzedawców.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#283 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 czerwiec 2015 - 20:31

Wydmuchuje olej

Witam :)

Zrobiłem remont C 360 po przejechaniu jakieś 10 mth wziołem go do bronowania i wydmuchał mi olej na wlew oleju , potem był spokuj bo robił w lekszył pracach ale po przejechaniu 37mth wziołem go do kosiarki i zrowu mi się pokazał , obecnie ma 43mth jak sie rozgrzeje zdejmie korek wlewu oleju i jak przystawie ręke ,przygazuje to pluje olejem czy to normalne na dotarciu? , A i odpoczątku pluł na wydech olejem ale po 30 mth już nie pluje smile.png

Boje się czy nie za wcześnie dostał ciężkiej pracy :/ Mechanik mi mówił że morzna jezdził tylko że nie morzna go przegrzać mam załorzony termostat i temperatura zawsze jest na początku zielonego pola

#284 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2401 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 20:34

Wydmuchuje olej

Spoko w ciężką robotę z nim tylko pilnować temperaturę i do 100 musi się ułożyć.

#285 Share radek1983

radek1983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 17:11

Wydmuchuje olej

jakiej firmy polecacie uszczelki pod glowice do c360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#286 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Lubie wyjeżdżać na wycieczki w niedziele lub w inny wolny czas :)

Napisany 27 czerwiec 2015 - 13:06

Wydmuchuje olej

Witam :)

Zrobiłem remont C 360 po przejechaniu jakieś 10 mth wziołem go do bronowania i wydmuchał mi olej na wlew oleju , potem był spokuj bo robił w lekszył pracach ale po przejechaniu 37mth wziołem go do kosiarki i zrowu mi się pokazał , obecnie ma 43mth jak sie rozgrzeje zdejmie korek wlewu oleju i jak przystawie ręke ,przygazuje to pluje olejem czy to normalne na dotarciu? , A i odpoczątku pluł na wydech olejem ale po 30 mth już nie pluje smile.png

Boje się czy nie za wcześnie dostał ciężkiej pracy :/ Mechanik mi mówił że morzna jezdził tylko że nie morzna go przegrzać mam załorzony termostat i temperatura zawsze jest na początku zielonego pola

Ja też robiłem niedawno remont c 360 3p jak miał 4mth dałem go do bronowania chodził jak powinien jeszcze dostałem gwarancje do 50 mth.. tak to pracuje przy turze ale mało pracuje ale jak coś już nim  robię to jeździ na pełnym gazie i nic się nie dzieje.. Moim zdaniem mechanik nie umiał go nawet dokładnie zrobić

#287 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2401 postów

Napisany 27 czerwiec 2015 - 22:18

Wydmuchuje olej

Nie widziałeś 3p z dupnym blokiem to bzdury piszesz.Każdy silnik po przebiegu 200 motogodzin ocenisz bo nie wiesz jak go ktoś użytkował po remoncie bo jak za 10  godzin się unormuję to po 1000 motogodzin oliwę chlapię jak dobry rolnik piwko za sklepem.Sorki za określenie ale tak to w moich stronach jest. :D

#288 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 28 czerwiec 2015 - 13:20

Wydmuchuje olej

moja c360 do 40mth nic nie robiła tylko pyrkotała w garażu , może to i strata paliwa ?????? potem poszłą w rotacyjną i nie mam problemów z przedmuchami ,braniem oleju itp.

#289 Share radek1983

radek1983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 01 lipiec 2015 - 19:54

Wydmuchuje olej

witam mam pytanie zakupilam koncowki wtryskiwaczy do c360 firmy wuzetem i czy jest to możliwe ze po okolo 2 godzin pracy na nich jedna sztuka mi padla dodam ze ustawiane mial dodatkowo zawory i teraz jakos dziwnie pracuje i tak jak by cos w nim grechotalo od czasu do czasu i czasem puszcza bialy dymek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#290 Share radek1983

radek1983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 13:25