Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur MAILLEUX

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 lipiec 2010 - 19:33

Tur MAILLEUX Witam!

Orientuje się ktoś jaki udźwig ma tur MAILLEUX MX 40.85 ??? np. na 50cm i do samej góry ( jak wysoko podnosi ? )

Proszę o odp. bo jestem za interesowany kupnem takiego tura a nie mogę w necie znaleźć o nim informacji ;/.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur MAILLEUX Dzisiaj, 18:37
  •  

#2 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 08 lipiec 2010 - 20:04

Tur MAILLEUX spytaj tego gościa od którego chcesz kupić

#3 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 08 lipiec 2010 - 20:57

Tur MAILLEUX porównaj go z jakimś nowym mx-em który jest podobny gabarytowo do tego, udźwig i wysokość podnoszenia będzie ta sama, myślę że jednak te 2 bigbagi z nawozem bądź ziarnem podniesie do samej góry :)

#4 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 07:30

Tur MAILLEUX nie no niej więcej to wiem bo się pytałem to mi koleś powiedział że 1300 kg ma udźwig ale chciałem się z orientować jeszcze dokładnie. :) Hubson :) hehe Pamiętasz graliśmy w SWAT 4 kiedyś z Reymondem i Kosmo :) hehe po nr gg cię poznałem :)

#5 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 08:47

Tur MAILLEUX 1300kg udźwigu to pewnie ma gdzieś na wysokości 1m, niżej to będzie miał 1800kg pewnie, tylko problem z wytrzymałością ramy może być :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 09:32

Tur MAILLEUX no właśnie :/ bo mi dokładnie potrzebny jest tur do tego ciągnika http://www.otomoto.p...t=show&id=A9822 do tej adaptacji znasz może jakiś mocny tur? który by pasował do niego ?

#7 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 20:02

Tur MAILLEUX mx każdego rodzaju praktycznie powinien pasować :) Ewentualnie drobne przeróbki i faucheux też powinien pasować, ale ja bym Ci radził kupić ładowacz z adaptacją i z tego co na tym ciągniku jest tylko sam joystick i gniazda hydrauliczne z tego tylko zostawić :)

#8 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 07:51

Tur MAILLEUX E ;/ ładowacz na razie nie będzie potrzebny bo jednak tego ciągnika nie kupujemy :/ za dużo w niego by było trzeba włożyć i zaryzykować

#9 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 15:41

Tur MAILLEUX Łeee tam nie ma to jak nówka jednak :) było pronara się trzymać, tam to byś wszystko młotkiem naprawił, a w takim DFie to bez książki serwisowej nie ujedziesz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 20:20

Tur MAILLEUX co ty tym Pronarem to męka robić było w polu :) no cóż będę szukał dalej Deutz :) aż znajdę tego jedynego hehe